محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 1397/10/01
محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 ، شناخت بهترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 یکی از جذابترین بخش ها میباشد.با نزدیک شدن به پایان سال میلادی و آغاز سال 2019 آمارهایی که در سالی که گذشت کم کم منتشر میشود.طبق گفته کاربران سایت uber بهترین مقصد های توریستی در سال 2018 شامل 15 مقصد گردشگری محبوب میباشد.

شما در این مقاله گردشگری جدید آرامش سفر 15 تا از محبوبترین مقاصد گردشگری در سال 2018 را خواهیم شناخت.جالب است بدانید در این لیست قاره آسیا دارای یک نماینده آن هم دبی میباشد.بعد از اینکه سال 2017 تایلند و بانکوک توریستی ترین شهر دنیا در سال 2017 شده بود اینبار در این لیست جایی ندارد.البته این لیست فقط متعلق به کاربران سایت uber میباشد.

نکته مهم : این آمار مخصوص سایت اوبر میباشد.لازم است بدانید سایت اوبر یکی از شرکت ها تاکسی رانی بزرگ در دنیا بوده که با اپلیکیشن مخصوص به خود رانندگان مسافران را جابجا میکند.پس این آمار مخصوص به محبوبترین مقصد گردشگری یعنی نقطعه ای خاص از هر شهر میباشد که باهم در ادامه خواهیم خواند.

ساختمان امپایر استیت ، نیویورک آمریکا | Empire State Building

برج 102 طبقه نیویورک یکی از بزرگترین و مشهورترین برج های دنیا که در قلب منطقه منهتن واقع میباشد.برج امپایر استیت یکی از محبوبترین مقصدهای گردشگری برای کاربران اوبر بوده است.ساختمان امپایر استیت نمادی از شهر نیویورک میباشد.

امپایر

مرکز تجارت جهانی یک ، نیویورک آمریکا | Freedom Tower

ساختمان مرکز تجارت جهانی یکی از بلندترین ساختمان ها در نیویورک که در سال 2014 افتتاح شد.این ساختمان جزو مهمترین برج های آمریکا و شهر نیویورک میباشد.این برج اوایل معروف به برج آزادی بوده است.ساختمان مرکز تجارت جهانی دارای 104 طبقه میباشد و دو طبقه از ساختمان امپایر بلندتر است.

مرکز تجارت جهانی

برج سی‌ان ، تورنتو کانادا | CN Tower

برج سی‌ان یکی از توریستی ترین و مهمترین برج های کشور کانادا و شهر تورنتو میباشد.این برج سومین برج مرتفع دنیا میباشد.سالانه حدود 2 میلیون توریست از این برج دیدن میکنند.طبق آمار سایت اوبر این برج یکی از محبوبترین مقصد های گردشگری در تورنتو میباشد.

برج سی ان

طاق پیروزی ، پاریس فرانسه | Arc de Triomphe

یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری نه تنها در پاریس بلکه در دنیا میباشد.طاق پیروزی واقع در میدان شارل دوگل در انتهای خیابان شانزالیزه یکی از زیباترین خیابان های دنیا.در زیر این بنا مقبره یکی از سربازان گم نام جنگ جهانی اول واقع میباشد.این بنا جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری سال 2018 میباشد.

طاق پیروزی

برج ایفل ، پاریس فرانسه | Eiffel Tower

برج ایفل قطعا بیش از 90 درصد از مردم دنیا با این اسم اشنا هستند.اگر این برج در لیست محبوبترین مقصدهای گردشگری سال 2018 جایی نمیداشت باید شک میکردیم.ایفل در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است.این سازه پربازدیدترین بنا در دنیا برای گردشگران میباشد.

برج ایفل

برج خلیفه ، دبی امارات | Burj Khalifa

بلندترین آسمانخراش دنیا واقع در حوزه خلیج همیشه فارس.این برج تنها نماینده آسیا در این لیست میباشد.یکی از توریستی ترین مکان هایی که هر گردشگری حداقل یک بار دوست دارد از آن دیدن نماید.برج خلیفه دارای 828 متر ارتفاع میباشد.این برج جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری سال 2018 میباشد.

برج خلیفه

کاخ باکینگهام ، لندن انگلستان | Buckingham Palace

یکی از بزرگترین کاخ های سلطنتی دنیا کاخ باکینگهام میباشد.این کاخ فوق العاده جزو زیباترین کاخ های دنیا میباشد و خانواده سلطنتی انگلیس در این کاخ زندگی میکند. کاخ باکینگهام انگلیس جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 میباشد.در این مکان جشن های ملی بسیاری برگزار میشود.

باکینگهام

دیزنی لند ، لس آنجلس ، آمریکا | Disneyland

مجموعه پارک های دیزنی لند جزو معروفترین و مشهورترین پارک های دنیا میباشند.این پارک ها که زیر نطر والت دیزنی فعالیت میکنند سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب میکنند.دیزنی لند لس آنجلس جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در آمریکا بوده و توریست های زیادی راه اوبر به این مقصد آورده است.

دیزنی لند

پل گلدن گیت ، سانفرانسیسکو آمریکا | Golden Gate Bridge

پل گلدن گیت یکی از مشهورترین پل های دنیا میباشد که تصاویر آن جزو بکگراندها بوده است.این پل بر روی رودخانه گلدن گیت قرار دارد.35 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است. پل گلدن گیت با طول 1300 متر طولانی ترین پل معلق دنیا میباشد.این پل جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 بوده است.

گلدن گیت

تالار اپرای سیدنی ، سیدنی استرالیا | Sydney Opera House

یکی از زیباترین تالار های دنیا که معماری بسیار خاصی دارد تالار اپرای سیدنی میباشد.این تالار جزو مهمترین بناهای استرالیا است.این تالار که در جوار اقیانوس آرام قرار دارد دارای شکوه خاصی میباشد. تالار اپرای سیدنی  جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 در دنیا میباشد.

اپرای سیدنی

مسجد سلطان احمد ، استانبول ترکیه | The Blue Mosque

مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی استانبول یکی از مهمترین و معروفترین جاذبه های گردشگری شهر استانبول میباشد که سالانه گردشگران زیادی را جذب میکند.این مسجد که دارای معماری خاصی میباشد به زنگ آبی است.مسجد سلطان احمد جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 میباشد.

مسجد آبی

دیوار برلین ، برلین آلمان | Berlin Wall

دیواری به طول 155 کیلومتر که شهر برلین را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم میکند.این دیوار بعد از جنگ جهانی دوم ساخته شد.برای ساخت این دیوار 45 هزار قطعه بتنی استفاده شده است.دیوار برلین دارای 3.5 متر ارتفاع میباشد.دیوار برلین جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 در کشور آلمان و شهر برلین میباشد.

دیوار برلین

واتیکان ، رم ایتالیا | The Vatican

واتیکان کشوری مستقل در دل شهر رم میباشد.این محل که کوچکترین کشور مستقل دنیا میباشد دارای 800 نقر جمعیت است.موزه واتیکان یکی از بهترین جاذبه های این منطقه میباشد.واتیکان جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 میباشد.اوبر گردشگران زیادی را به این مکان آورده است.

واتیکان

تندیس مسیح ، ریودوژانیرو برزیل | Christ the Redeemer

نماد شهر ریو و کشور برزیل.مجسمه مسیح یکی از محبوبترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری در کشور برزیل و شهر ریو میباشد.این تندیس در ارتفاع 710 متری از کوه کورکووادو با ارتفاع 37.5 متر سخته شده است.این تندیس جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در سال 2018 میباشد.

مجسمه مسیح

هرم بزرگ جیزه ، جیزه مصر | Great Pyramid of Giza

عجایب هفتگانه جهان را شنیده اید؟! هرم جیزه یکی از عجایب هفتگانه جهان میباشد که باقی مانده است.این هرم آرامگاه فرعون میباشد و در شهر قاهره مصر واقع است.این هرم در مدت 20 سال ساخته شده است.هرم جیزه جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری در ساال 2018 بوده است.

هرم مصر

منبع : ceoworld

دریافت اپلیکیشن موبایل!

با استفاده از اپلیکیشن گشت و گذار هر کجا که هستید، در کمتر از چند ثانیه به راحتی رزرو هتل، بلیط هواپیما و تور خارجی مورد نظرتان را انجام دهید و از بین هزاران گزینه به انتخاب دلخواهتان برسید تا سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید.
logo-samandehi