خرید دوربین عکاسی خرید دوربین

هزینه های سفر به دبی – بخش دوم

برآورد هزینه های سفر به دبی بخش دوم ، در بخش اول هزینه های سفر به شما ما چهار بخش را مورد برسی قرار دادیم.بخشهایی که شامل هزنیه های سفر به دبی ، هزینه خوراک در دبی ، هزینه اقامت در دبی و هزینه حمل و نقل در دبی را خواندیم.حال امروز در بخش دوم و آخرین بخش میخواهیم در مورد دیگر بخش های سفر به دبی با هم صحبت کنیم.همراه آرامش سفر در این مقاله گردشگری باشید.

هزینه تفریح در دبی

با توجه به اینکه دبی یک شهر توریستی میباشد قطعا تفریحات زیادی هم در این شهر وجود دارد.از تفریحات آبی گرفته تا تفریحات صحرایی که هر کدام به نوع خود یک جاذبه گردشگری محسوب میشود.اما هزینه های بازدید از جاذبه های گردشگری دبی چقدر میباشد.یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری دبی برج خلیفه است.شما برای رفتن به داخل و بالای برج خلیفه باید مبلغ تقریبی 22 یورو را پرداخت کنید.

دیگر جاذبه های شهر دبی شامل اسکی در فضای بسته 57 یورو میباشد.موزه دبی 6 یورو ، ورودی پارکهای آبی دبی از 15 یورو تا 60 یورو میباشد.سافاری یکی از تفریحات فوق العاده دبی 60 یورو میباشد.تور هلی کوپتر سواری حدود 2 میلیون تومان ، جت اسکی 1 میلیون تومان ، آکواریوم دبی 350 هزارتومان میباشد.این جاذبه ها از جمله مهمترین جاذبه های شهر دبی بود که میتوانید از آنها بازدید نمایید.

پیست اسکی دبی

هزینه پوشاک و خرید در دبی

یکی از بهترین بخش های هر سفری خرید کردن و به نوعی سوغاتی گرفتن میباشد.دبی یک شهر لوکس است اما برخلاف خیلی ها هزینه پوشاک در دبی نسبت به ایران کمی ارزانتر میباشد.برای مثال شما در تهران یک کفش نایک اصل را حدود یک میلیون تومان خریداری میکنید اما در دبی میتوانید حدود 700 هزارتومان تهیه نمایید.

از جمله سوغاتی های شهر دبی میتوانیم به خرما ، عطر عربی و شال ابریشمی و مجسمه برج خلیفه اشاره کنیم که قیمت اینها متغییر میباشد.قطعا وجود دارد بخش هایی که هزینه های بیشتری را بپردازید.اما سعی نمایید به فروشگاه دی تو دی دبی بروید و از آنجا خرید نمایید چون قیمت اجسان در این فروشگاه ارزانتر میباشد.

دبی مال

هزینه ویزای امارات

قبل از هر صحبتی باید خدمت شما بگوییم تنها را اخذ ویزای امارات در ایران مراجعه به آژانس های مسافرتی میباشد.و آژانس آرامش سفر در سریعترین زمان با قیمت بسیار مناسب ویزای امارات را برای شما صادر میکند تماس : 02154034000

ویزای امارات از کوتاه مدت تا بلند مدت میباشد و شما میتوانید ویزای 14 روزه عادی بگرید تا سه ماه قیمت ویزای 14روزه عادی حدود 290 درهم و ویزای 14 روزه فوری حدود 380 درهم میباشد.همچنین ویزای یک ماهه فوری 420 درهم و میزای سه ماهه مولتی 1990 درهم میباشد.

دبی

هزینه تماس با ایران از دبی

شما برای تماس با ایران باید یک سیم کارت du به نام دو را تهیه کنید.این سیم کارت ها در شهرهای بزرگ ایران موجود هست و همچنین در فرودگاه شهر مقصد هم میتوانید تهیه نمایید.حدود قیمت این سیم کارت 100 هزارتومان میباشد.و کلا هزینه ارتباط با ایران برای همراه اول گران میباشد.برای مثال هزینه هر دقیقه ارتباط با ایران برای همراه اول 37 هزار تومان و هر مگابایت اینترنت 40 هزارتومان میباشد.

هزینه تماس ایرانسل با شما هر دقیقه 3500 تومان میباشد و هر مگابایت اینترنت 1500 تومان است.هزنیه پیامک برای ایرانسل 1000 تومان و برای همراه اول 6000 تومان میباشد.

دبی

منبع : آرامش سفر

به این نوشته امتیاز دهید!
[Total: 0 Average: 0]

نظر خودتان را ارسال کنید