خرید دوربین عکاسی خرید دوربین

جاذبه های گردشگری سامویی

سامویی جزیره ای زیبا در کشور تایلند میباشد که جزو توریستی ترین مکان ها در این کشور میباشد.کشور تایلند جزو توریستی ترین کشور های دنیا میباشد که تمامی شهرهای آن دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد.اگر با تور تایلند وارد این کشور میشود سفر به سامویی را جزو برنامه های خود قرار دهید.در این بخش از مطالب گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم به معرفی جاذبه های گردشگری سامویی بپردازیم همراه ما باشید.

پارک ملی مو کو آنگ تونگ

یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری شهر سامویی پارک ملی مو کو آنگ تونگ میباشد.این مکان دارای بخش های بسیار متنوعی میباشد که شما باید از آنها دیدن نمایید. پارک ملی مو کو آنگ تونگ دارای جاذبه های آبی و تفریحات آبی زیادی میباشد میتوانید از آنها لذت ببرید.این بخش نیز دارای رستوران میباشد.

پارک ملی سامویی

جزیره سامویی

جزیره ای که سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب میکند جزیره سامویی میباشد.این بخش از سامویی جزو محبوبترین ها میباشد که مردم برای تفریحات ساحلی وارد این جزیره میشوند.جزیره سامویی دارای تنوع های گردشگری بسیاری میباشد هرکدام دلیلی بر حضور گردشگر در این بخش تفریحی میباشد.

جزیره سامویی

پارک آبی Coco Splash Adventure سامویی

یکی از جاذبه های گردشگری سامویی پارک آبی Coco Splash Adventure میباشد.شما در این پارک میتوانید هیجان بسیاری را تجربه کنید. پارک آبی Coco Splash Adventure خیلی بزرگ نمیباشد اما قطعا میتواند ساعتها شمارا سرگرم کند.این پارک خود دارای جاذبه های گردشگری دیگری همچون قایقسواری و گلف میباشد که میتونید از آن استفاده کنید.

پارک آبی Coco Splash Adventure

ساحل مائنام سامویی

با توجه به ساحلی بودن این بخش اکثر جاذبه های گردشگری سامویی مربوط به سواحل و تفریحات آبی میباشد.یکی دیگر سواحل زیبایی که در سامویی میتوانید دیدن نمایید ساحل مائنام نام دارد.این ساحل با شن های سفید جزو زیباترین سواحل این منطقه میباشد.یک معبد چینی در نزدیکی این ساحل قرار دارد میتوانید از آن هم دیدن نمایید.

ساحل مانئام

معبد راتچاتامارام سامویی

معبد راتچاتامارام یکی دیگر از جاذبه های گردشگری سامویی میباشد که میتوانید از آن دیدن نمایید.این معبد با معماری خاصی که دارد گردشگران زیادی را به سمت خود جذب میکند.معماری این معبد با آجرهای قرمز رنگ میباشد که در جنوب ساحل رامی سامویی واقع میباشد.

معبد راتچاتامارام

به این نوشته امتیاز دهید!
[Total: ۰ Average: ۰]

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.