Top Cover

ویزای فرانسه

لیست ویزاهای france

شرایط اخذ ویزای فرانسه
شرایط اخذ ویزای فرانسه

شرایط دریافت ویزا فرانسه چیست؟...

مشاهده
راهنمای 0 تا 100 دریافت ویزای شنگن
راهنمای 0 تا 100 دریافت ویزای شنگن

اگر قصد سفر به حوزه شنگن را دارید نیازمند دریافت ویزای شینگن هستید. در این مقاله هرآنچه که لازم است را به شما خواهیم گفت....

مشاهده

اخذ ویزا فرانسه کلید ورود شما به این کشور است. با اینکه فرانسه به سختی ویزا صادر می‌کند؛ اما امکان دریافت آن نیز غیر ممکن نیست. متقاضیانی که قصد سفر به فرانسه دارند باید با طی کردن مراحل و مراجعه به سفارت اقدام به اخذ ویزا کنند. در این راه نیازمند مشاورانی آگاه هستید تا به شما در اخذ ویزا کمک کنند.

شرایط اخذ ویزا فرانسه چیست؟

یکی از اصلی‌ترین شرایط دریافت ویزا فرانسه داشتن سابقه سفر است. یعنی شما باید بتوانید ثابت کنید که قبلا نیز به مقاصد دیگر سفر کرده‌اید و به وطن خود برمی‌گردید. برای این کار باید پاسپورت‌های قدیمی خود را هم ارائه دهید. علاوه بر تراول هیستوری از دیگر شرایط اخذ ویزا می‌توان به ارائه تمکن مالی اشاره کرد. برای این کار باید از بانک برگه تمکن مالی دریافت کرده و آن را ضمیمه پرونده خود کنید. به یاد داشته باشید که باید مامور سفارت را از بازگشت خود به وطن مطمئن کنید. این امر می‌تواند با ارائه گواهی اشتغال به کار، گواهی اشتغال به تحصیل و حتی جواز کسب نیز رقم بخورد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا فرانسه

- پاسپورت معتبر
- رزرو بلیط و هتل
- گواهی تمکن مالی
- گواهی اشتغال به کار، تحصیل و غیره
- 2 قطعه عکس
- فرم ویزا
- بیمه مسافرتی

انواع ویزای شینگن فرانسه

ویزا فرانسه بسته به هدف گردشگر از سفر صادر می‌شود. اگر قصد تفریح و گردش در این کشور دارید باید اقدام به دریافت ویزای توریستی کنید. با این ویزا می‌توان به صورت محدود در کشور فرانسه اسکان کرد و در آنجا به تفریح پرداخت. اگر هم قصد بازدید از نمایشگاه‌های بین المللی دارید باید اقدام به دریافت ویزای نمایشگاهی کنید. برای اخذ آن باید مدارک کاری، مالی و دعوتنامه ارائه دهید. از دیگر ویزاهای فرانسه می‌توان به ویزای تحصیلی اشاره کرد. این نوع ویزا مختص دانشجویان ارائه می‌شود و به آن‌ها اجازه تحصیل در فرانسه را می‌دهد. ویزای ترانزیت، ویزای درمانی، ویزای کاری و ویزای هنرمندان نیز از دیگر انواع ویزا فرانسه است.

تمدید ویزای توریستی فرانسه

باید بدانید که امکان تمدید ویزا فرانسه وجود دارد؛ اما دشوار است. دولت این کشور به دلیل جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی تمدید ویزا را برای خارجی‌ها سخت کرده است. برای این کار باید در ابتدا خاک فرانسه را ترک کرده و دوباره درخواست ویزا کنید. این امر مستلزم پرداخت هزینه و زمان زیادی است.


ویزا فرانسه با دعوتنامه


اگر اقوام درجه یک شما در فرانسه زندگی می‌کنند می‌توانند با ارسال دعوتنامه روند صدور ویزا را آسان کنند. در دعوتنامه ارسال شده باید مشخصات، میزبان، شغل وی و میزان درامد او اعلام شود. لازم است بدانید که داشته این برگه تضمینی بر دریافت ویزا نیست و صرفا شانس شما را افزایش می‌دهد.


قیمت ویزا فرانسه


قیمت ویزا فرانسه توسط سفارت اعلام می‌شود و معمولا 70 یورو است. این هزینه برای کودکان کمتر است. اگر قصد دارید تا در این باره بیشتر بدانید آرامش سفر در کنار شماست تا جدیدترین اطلاعات را تقدیمتان کند.


دریافت آسان ویزا فرانسه


آیا قصد سفر به فرانسه دارید و نگران اخذ ویزا این کشور هستید؟ نگران نباشید؛ زیرا کارشناسان ما در بخش ویزا آرامش سفر در کنارتان هستند تا راهنماییتان کنند. جهت آگاهی از شرایط با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

زمانی که برای مصاحبه صرف خواهید کرد متفاوت است. برخی از افراد ممکن است فقط برای چند دقیقه مصاحبه شوند، درحالی‌که برخی دیگر ممکن است بیشتر طول بکشد (حدود ۲۰ دقیقه).

لیست مدارک ویزای فرانسه شامل پاسپورت متقاضی، ویزاهای قبلی، 2 قطعه عکس، سند تمکن مالی، بلیط هواپیما و غیره است که سایر مدارک در مقاله ذکر شده است.

این مصاحبه شخصاً در کنسولگری فرانسه، سفارت فرانسه یا مرکز درخواست ویزا که از طریق آن درخواست می‌دهید، انجام می‌شود.
نظر، تجربه و سال خود را با ما در میان بگذارید.
ارسال نظر

اطلاعات بیشتر و مشاوره:

۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS