Top Cover

تورهای کوبا

لیست قیمت پکیج‌های تور کوبا

مرتب سازی :
ارزان‌ترین
گران‌ترین

مدت تور :
همه
9 شب
13 شب
5 شب

نوع اقامتگاه :
همه
کمپ

مبدأ :
همه
تهران

اطلاعات بیشتر و رزرو تور:

۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰
تور کوبا و ونزوئلا

تور کوبا و ونزوئلا

13 شب
قیمت: 3150 دلار
تور کوبا اکونومی

تور کوبا اکونومی

5 شب
قیمت: 1190 دلار

تور کوبا یکی از خاص ترین سفرهای ممکن برای انتخاب است. بیشترین احتمال روزهای آفتابی و هوایی مطلوب در کوبا اوایل آبان‌ تا اواسط فروردین است. فصل بارندگی کوبا هم از اوایل اردیبهشت‌ شروع می شود و تا اواخر شهریور ادامه دارد. این تور یکی از تورهای ویژه ای است که آژانس آرامش سفر برگزار می‌کند. مسلما تجربه سفر به کوبا با تمامی تجارب سفر شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره جزییات سفر کوبا با مشاورین آرامش سفر تماس بگیرید.


قیمت تور کوبا

در تعیین قیمت تور کوبا مواردی مثل کیفیت هتل، ایرلاین، کلاس پروازی و تعداد روزهای اقامت شما، تاثی مستقیم دارد. همچنین به صورت غیر مستقیم تعداد گشت‌ ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) و ترکیبی بودن تور کوبا با شهر‌های دیگر از مواردی هستند که بر روی هزینه تور تاثییر خواهند داشت.

واحد پول کوبا کوک است. شما با بودجه‌ی کمتر از 70 کوک می‌توانید یک سفر ارزان و اقتصادی به این کشور داشته باشید. با صرف هزینه 70 تا 140 کوک شما می‌توانید یک سفر با امکانات معمولی داشته باشید. برای داشتن تور لوکس کوبا نیز باید بیشتر از 140 کوک در هر روز برای سفر خود در نظر بگیرید.

بدانید که برای یک سفر متوسط به کوبا باید حدودا 120 دلار در هر روزدر نظر بگیرید. این را بدانید که هتل‌ها هر چه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ ها و... داشته باشند، قیمت‌شان بالاتر می‌رود. در هر حال اگر به دنبال یک سفر فوق العاده جذاب و یک تور لوکس با امکانات بالا هستید، حتما با مشاورین سفر آژانس آرامش سفر در ارتباط باشید.


جذابه‌های گردشگری و فعالیت‌های تور کوبا

واحد پول کوبا "کوک" است. تمامی موزه‌ها، رستوران‌ها، اماکن جذاب و فعالیت‌های اجتماعی که می‌خواهید در کوبا تجربه کنید با کوک پرداخت می‌شوند.

  • موزه انقلاب هاوانا ۸ کوک
  • موزه هنرهای زیبای هاوانا ۷ کوک
  •  قلعه سنت کارلوس در هاوانا ۷ کوک
  • سواری ماشین های سلطنتی تا یک مکان جذاب بسته به حرفه چانه زنی شما بین ۱۷  تا ۲۷ کوک آب می‌خورد و یک اسب سواری ۴ ساعته در وینالس نزدیک  ۳۰ کوک است. این اسب سواری به مدت ۳ ساعت در منطقه ترینیداد نزدیک ۱۷ کوک می‌شود.
  • ورودی غار سنت توماس در وینالس به همراه راهنما ۱۲ کوک

البته این هزینه ها برای خود کوبایی ها تفاوت دارد.


عکس ماشین ها در کوبا

دریافت ویزای کوبا

سفر به کوبا نیاز به دریافت ویزا دارد. اگر به قصد گردشگری می‌خواهید به کشور کوبا سفر کنید، باید برای اخذ ویزای توریستی کوبا اقدام نمایید. شما می توانید از طریق آژانس آرامش سفر برای دریافت ویزای خود اقدام نمائید و به راحتی ویزای 30 روزه توریسیتی این کشور را دریافت نمائید.

مهم است بدانید که بهتر است قبل از سفر مدارکتان را با کمک مشاورین آرامش سفر چک کنید و پس از آن درخواست ویزای کوبا دهید. بدانید که حتما یک ماه قبل از سفرتان باید اقدام به درخواست این نوع از ویزا کنید.


مدارک مورد نیاز تور کوبا

  1. اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی: مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود
  2. 3 قطعه عکس 3.4 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید (گردی صورت از رستنگاه مو و گوش ها حتما در عکس مشخص باشد).
  3. کپی واضح از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ( پشت و رو).
  4. پرینت یک ماهه حساب بانکی و گواهی تمکن مالی، با مانده یکسان، به زبان انگلیسی با مهر و امضای بانک
  5. مدارک شغلی: به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن


نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید.
ارسال نظر

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS