Top Cover

هتل

لیست هتل‌های آرامش سفر

هتل‌های داخلی

اطلاعات جامع هتل‌های ایران

هتل‌های داخلی

هتل‌های خارجی

اطلاعات جامع هتل‌های جهان

هتل‌های داخلی

اقامت در هتل مهم‌ترین بخش سفر است. چه بخواهید در هتل‌هایی لوکس اقامت کنید و چه در هتل‌هایی ساده و اقتصادی این بخش از سفر مهم است. امروزه تنوع اماکن اقامتی نسبت به گذشته بیشتر شده است و مسافران در این باره حق انتخاب زیادی دارند. آرامش سفر به عنوان عرضه کننده خدمات سفر آماده است تا بهترین خدمات رزرو هتل را تقدیمتان کند. در این مقاله هرآنچه که لازم است را به شما می‌گوییم.

رزرو هتل مهم‌ترین بخش سفر

یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر رزرو هتل است. در گذشته رزرو هتل به صورت حضوری و با حضور مسافر انجام می‌شد. اما اکنون به دلیل رونق اینترنت و گسترش وب سایت‌های گردشگری این کار به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای این کار کافیست به یکی سایت‌های مربوطه مانند آرامش سفر مراجعه کرده و هتل مورد نظرتان را پیدا کنید. در زمان رزرو می‌توانید تصاویر هتل، موقعیت، خدمات و امکانات هر مرکز اقامتی را مطالعه کرده و بسته به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید. در سال‌های اخیر این کار به اسانی انجام می‌شود و زحمت زیادی برای کاربران ندارد.

رزرو آنلاین هتل از طریق آرامش سفر

همانگونه که پیشتر گفتیم رزرو هتل آنلاین از طریق آرامش سفر کار سختی نیست. برای این کار کافیست مقصد خود را انتخاب کرده و پس از تعیین زمان سفر گزینه‌های موجود به شما نشان می‌شوند. تمام گزینه‌ها شامل قیمت، عکس، توضیحات و آدرس‌اند. لذا تصمیم گیری برای مسافر آسان است. در نهایت با انتخاب گزینه مناسب به درگاه راه پرداخت هدایت می‌شوید و رزرو خود را قطعی می‌کنید.

رزرو تخفیف‌دار هتل

یکی از مزایای رزرو هتل از آرامش سفر برخورداری از تخفیف است. تیم ما همواره تلاش دارد تا بهترین تخفیف‌ها را تقدیم مسافران کند. بسته به زمان سفر و شرایط موجود تخفیفات ویژه به گردشگران ارائه می‌شود و سفری اقتصادی را برایشان رقم می‌زند. همچنین اگر در این باره گونه سوالی داشته باشید همکاران ما در کنار شما هستند تا راهنماییتا کنند.

انواع هتل

در زمان رزرو هتل با انواع هتل رو به رو می‌شوید که بسته به خدمات قیمت‌گذاری شده‌اند. هتل‌های لوکس، هتل آپارتمان‌ها، هاستل، مهمانسرا و هتل‌های اقتصادی همگی زیر مجموعه انواع هتل شناخته می‌شوند. هرکدام از آن‌ها بسته دریجه خود امکانات متنوع دارند و مسافران را راضی نگه می‌دارند. تنوع هتل در سایت آرامش سفر نیز کاری کرده تا حق انتخاب زیادی داشته باشید. شما بسته به بودجه و سلیقه‌تان انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید.

راهنمایی و مشاوره برای انتخاب هتل

اگر برای رزرو هتل خود هرگونه سوالی داشته باشید آرامش سفر در کنار شماست تا راهنماییتان کند. برای این کار می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و مشکلات خود مطرح کنید. همچنین می‌توانید از کارشناسان ما سوالات خود را پرسیده و مشاوره دریافت کنید. همکاران با آگاهی کامل اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند.

هزینه اقامت کودک

در رزرو هتل هزینه‌های متغیری برای کودکان در نظر گرفته شده است. معمولا کودکان کمتر از 2 سال هزینه‌های کمتر پرداخت می‌کنند. همچنین در برخی موارد اسکان برای کودکان رایگان است. در این باره بهتر است توضیحات هتل را مطالعه کرده و یا از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

هتل های خارجی

اگر قصد سفر به کشورهای دیگر را دارید می‌توانید برای رزرو هتل خارجی روی ما حساب کنید. آرامش سفر تلاش کرده است تا با رزرو هتل در کشورهای دیگر شرایط سفر خارجی را برای مسافران آسان کند. برای این کار مانند رزرو هتل داخلی می‌توانید مقصد خود را تعیین کرده و تاریخ سفر را مشخص کنید. سپس گزینه‌های موجود به شما نشان داده می‌شود و امکان رزرو آنلاین هتل به وجود می‌آید. در صفحه رزرو هتل های خارجی نیز می‌توانید توضیحات مربوط به هتل را مطالعه کنید.

هتل های داخلی

رزرو هتل‌های داخلی از طریق آرامش سفر کار پیچیده‌ای نیست. همانگونه که پیشتر گفتیم پس از تعیین مقصد و زمان سفر امکان رزرو وجود دارد. در این صفحه لازم است اطلاعات مسافران (نام و نام خانوادگی و کد ملی) و شماره تماس آن‌ها ذکر شود تا واچر هتل برایشان صادر شود. در نهایت با در دست داشت پرینت آن می‌توانند به پذیرش مراجعه کنند. همچنین در صورت بر وز مشکل پشتیبانی در کنار آن‌هاست تا راهنماییشان کند.

پرسش و پاسخ

واچر همان رسید رزرو هتل است که پس از پرداخت صورت حساب برای مسافر صادر می‌شود.

اقامت کودکان تا سن 2 سالگی رایگان است. معمولا در اکثر هتل‌ها کودکان زیر 6 سال نرخ ارزان تری نسبت به بزرگسالان دارند اما رایگان نیستند.

کنسلی هتل از زمان رزرو تا 24 ساعت قبل از اقامت، مشمول 30 درصد جریمه از کل مبلغ پرداخت شده می‌ شود. کنسلی هتل از زمان رزرو تا 48 ساعت قبل از اقامت مشمول 20 درصد جریمه از کل مبلغ پرداخت شده می‌ شود. کنسلی هتل از زمان رزرو تا 72 ساعت قبل از اقامت مشمول 10 درصد جریمه از کل مبلغ پرداخت شده می‌ شود.

به صورت استاندارد ساعت ورود 14 ظهر و ساعت تحویل اتاق و خروج 12 ظهر است.

نیم شارژ یعنی ورود و خروج مسافر خارج از زمان تعیین شده.

بله. در صورتی که از وبسایت آرامش سفر رزرو هتل خود را انجام دهید می توانید با کارت ایرانی خود نیز هتل خارجی رزرو کرده و واچر آن را دریافت نمائید.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS