Top Cover

تورهای امارات متحده عربی

لیست قیمت پکیج‌های تور امارات متحده عربی

مرتب سازی :
ارزان‌ترین
گران‌ترین

مدت تور :
همه
4 شب
3 شب

نوع اقامتگاه :
همه
هتل

مبدأ :
همه
تهران

اطلاعات بیشتر و رزرو تور:

۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

رزرو و استعلام قیمت تورهای امارات متحده عربی

درخواست‌های بیشترین تورها به مقصد شهر دبی در امارات عربی متحده هستند. این امر به دلیل وجود تنوع بسیار زیادی از امکانات تفریحی و گردشگری در این شهر است، همچنین اغلب مراکز مرتبط با اخذ ویزای کشورهای مختلف نیز در این شهر واقع شده است. برای سفر به امارات، حتماً باید ویزا دریافت کنید. ویزای امارات برای یک دوره ۱۴ روزه معتبر است. با توجه به شرایط آب و هوایی امارات، بهترین زمان برای سفر به این کشور فصل پاییز و زمستان است.


تور لحظه آخری امارات

تور لحظه آخری امارات به تورهایی اشاره دارند که تا لحظه‌ی آخر خالی از ظرفیت نمانده‌اند. به همین دلیل تأمین کنندگان تور یا چارترکنندگان این تورها را با قیمت‌های مناسب‌تری به مسافران ارائه می‌دهند تا خسارتی نیابند. حضور ویزا توریستی برای سفر به این شهر در تورهای آخرین لحظه دبی الزامی است.

برای مشاهده فهرست قیمت‌های تورهای آخرین لحظه دبی، بعد از وارد کردن نقطه مبدا و مقصد در جعبه جستجو، در قسمت انتخاب تاریخ، گزینه‌های مرتبط با تورهای آخرین لحظه را انتخاب کنید. سپس فهرست تورهای آخرین لحظه امارات نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید به دلخواه بهترین گزینه را انتخاب کنید.


پرواز امارات تور امارات


سرویس‌های تور دبی

آرامش سفر به مشتریان خود در تورهای دبی امارات خدمات بی‌نظیری ارائه می‌دهد. در ادامه، جزئیات این خدمات آمده است:

1. اقامت در بهترین هتل‌های دبی با صبحانه

2. بلیط رفت و برگشت

3. ترانسفر فرودگاهی

4. ویزای توریستی معتبر ۱۴ روزه

5. بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی امارات

1. پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

2. مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)

3. یک قطعه عکس ۳ در ۴

عکس ساحل امارات بهترین زمان سفر تور

بهترین زمان برای سفر به امارات

در این بخش، می‌خواهیم بهترین زمان برای سفر به امارات از نظر آب و هوا و هزینه‌ها را به شما توضیح دهیم تا در انتخاب سفرتان بهترین تصمیم را بگیرید!

  • بهترین زمان برای سفر به امارات از نظر آب و هوا: پاییز و زمستان!

با توجه به آب و هوای گرم و خشک امارات، بدون شک، فصول پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر به امارات محسوب می‌شوند. در این دوره زمانی، شما با آب و هوای معتدل امارات آشنا خواهید شد، هزینه‌های اقامت به حدودی افزایش یافته و تعداد بیشتری از گردشگران در کشور امارات حضور دارند.

  • بهترین زمان برای سفر به امارات از نظر هزینه‌ها: بدون شک، تابستان!

در این موعد، آب و هوای امارات بسیار گرم و خشک است و تعداد گردشگران به شدت کاهش می‌یابد. در فصل تابستان، جشنواره‌ها و رویداد‌های ورزشی متعددی برگزار می‌شود و هزینه‌های اقامت و تفریحات به شدت کاهش پیدا می‌کند!


پرسش و پاسخ

مهم ترین مدرک دریافت ویزای توریستی یا تجاری بعه همراه پاسپورت است

برای اخذ ویزا کافی ست پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار، مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)، یک قطعه عکس ۳ در ۴ را به کارشناسان آرامش سفر تحویل دهید و به راحتی ویزای خود را دیافت کنید.

در تور گروهی به امارات، ویزا به شکل جماعی به انجام می‌رسد و تمامی گشت‌ها و سفرهای داخل شهری به صورت گروهی با حضور تور لیدر انجام می‌شوند. اما در تورهای انفرادی، شما تور لیدر نخواهید داشت. ویزا به صورت انفرادی برای شما تدارک دیده می‌شود و تمامی گشت‌ها و سفرهای داخل شهری به صورت انفرادی و توسط خودتان برنامه‌ریزی و انجام می‌شوند.
نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید.
ارسال نظر

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS