31

فروردین
1401

مراکز خرید ایروان

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 50 0

شناخت بهترین و مشهورترین مراکز خرید ایروان در ارمنستان ، تور ارمنستان یکی از تورهای محبوب نزد ایرانیان میباشد.مسافران زیادی با تور ارمنستان وارد هر ایروان میشود.یکی از بخش های این سفر گردش و خرید میباشد.شما نیز میتوانید در سفر خود به مراکز خرید ایروان بروید و از آنها دیدن نمایید و خرید کنید.در این بخش از مقاله های گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم به معرفی مراکز خرید ایروان بپردازیم همراه ما باشید.

مرکز خرید ایروان مال

یکی از مشهورترین مراکز خرید ایروان مرکز خرید ایروان مال میباشد.مرکز خریدی که در سال ۲۰۱۴ توسط رئیس جمهور ارمنستان افتتاح گردید.این مرکز خرید دارای معماری فوق العاده ای میباشد که هر گردشگری را به سمت خود جذب میکند.این مرکز خرید دارای تمامی امکانات میباشد و همچنین اکثر برند های مشهور دنیا در این فروشگاه بزرگ دارای شعبه میباشند که میتوانید از آنها خرید نمایید.

مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید دالما گاردم  ایروان

اولین مرکز خریدی که در ایروان افتتاح گردید مرکز خرید دالما گاردم بود.این مرکز خرید ایروان در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد.این مرکز خرید دارامی انواع فروشگاه های پوشاک ، و عینک و لباس های ورزشی میباشد که میتوانید از آنها خرید نمایید.این مرکز خرید داراس رستوران و فست فود میباشد.

مرکز خرید ایروان

مرکز خرید روسیا

سومین مرکز خرید بزرگ در ارمنستان و ایروان مرکز خرید روسیا میباشد.این مرکز خرید در سال ۲۰۱۵ افتتاح گردید.این مرکز خرید یکی از مراکزی میباشد که توریست های بسیاری برای خرید به آنجا مراجعه میکنند.این مرکز خرید ۷ طبقه دارای بهترین فروشگاه های لباس میباشد.

مرکز خرید رویسا

مرکز خرید تاشیر مال

مرکز خریدی لوکس و عالی به نام  تاشیر مال ، این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید در ارمنستان و ایروان میباشد.یکی از نکات جالب و منحصر به فرد این مرکز خرید این میباشد که یک طبقه آن کاملا به طلافروشی و جواهرات اختصاص دارد.سایر طبقات این مرکز خرید مخصوص فروش لباس است.

مرکز خرید تاشیر مال

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید