30

فروردین
1401

کویر کاراکال بافق یزد

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

در تصور نمی گنجد تاریخ آفرینش زمین، گستردگی خاک و جایگاهی برای زندگی انسان ها. خاکی را که به من و تو نسبت داده اند. همان که روح انسان جاودانش ساخت و کالبدش را در خود کشید. این زمین همان جسم من و توست که حال سرزمینمان گشته است. بی سبب نیست که مجذوبمان می کند. زمین مهر گسترانید و انسان ها نیز پای نهادند بر روی آن یکی پس از دیگری.

کویر کاراکال

کویر! تو زیبایی، تو تنهایی در کنج زمین؛ که گاه خلوتکده ی من. از تو چه می خواهم که از توام؛ تو را که برای من چون بهشتی. نه رودی روان بر پهنه ی وجودت، نه درختی سرسبز عمود بر تنت، نه سرسبزی حیاط بخش لباست که تو خود زندگی هستی. بدین سبب که آفریده ی خدایی، که دستان خدا مرا از تو خلق کرد. من امانت دار خدایم بر روی زمین. تو را آرامشی است از سکوت حکیمانه ات.

کویر با من حرف می زند؛ با خاکش، با سکوتش، با شبش، با ستارگان بی شمارش، با بوته های خارش. چه کسی گفته کویر پیچیده است؟ کویر سکوت است و تنهایی که در آن نیست صدایی و حضوری. هرم داغ بدنش را حس کن. عشق می بارد از این بی چیزی که همه یکرنگی است.

کویر کاراکال

کویر کاراکال در شهر بافق یزد از مقاصد تورهای گردشگری آژانس مسافرتی آرامش سفر ماندگار است. این کویر که یکی از زیباترین کویرهای ایران می باشد زیستگاه گربه سانی ایرانی به نام کاراکال بوده و وجه تسمیه آن نیز همین می باشد.

مناظر زیبای کویر همچون شب های پرستاره، سکوت و آرامش آن در کنار امکاناتی چون سکونتگاه های سنتی، شتر و آفرود سواری به همراه لذت سفر با یک گروه شاد، اوقات خاطره انگیزی را برای شما به ارمغان می آورد. اگر علاقمند به کویر هستید ما تور کویر کاراکال آژانس آرامش سفر را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید