31

فروردین
1401

چرا تور استانبول؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 25 0

چرا تور استانبول؟با توجه به محبوبیت بالای تور استانبول در ایران و درخواست ها برای خرید تور استانبول در این پست قصد داریم درمورد باید ها و نبایدهای در تور استانبول و چرا تور استانبول جزو یکی از محبوبترین تورهای مسافرتی درایران میباشد صحبت نماییم.اگر قصد سفر به استانبول را دارید در این مطلب ویژه همراه آرامش سفر ماندگار باشید تا برخی از ویژگی های خاص تور استانبول آشنا شوید.

چکیده ای کوتاه در مورد ویژگی های شهر استانبول

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه میباشد این شهر پایتخت فرهنگی در کشور ترکیه است.استانبول در عین اینکه بزرگترین شهر ترکیه میباشد پرجمعیت ترین شهر ترکیه هم است.نیمی از استانبول در قاره آسیا و نیمی دیگر در قاره اروپا قرار دارد و باعث شده است این شهر یک شهر اوراسیایی باشد.

با توجه به اینکه استانبول دارای سواحل بسیار زیادی میباشد و بازارهای فراوانی دارد و حضور برند های معروف دراین کشور باعث شده است این شهر به یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه تبدیل شود و گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب کند.

تور استانبول بدون ویزا

یکی از ویژگی های خاص کشور ترکیه که سبب شده است گردشگران زیادی را جذب کند نیاز نداشتن به ویزا میباشد.برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا نیست و سفر به استانبول هم نیازی به ویزا ندارد و درخواست کنندگان تور استانبول فقط با پرداخت هزینه تور استانبول و هزنیه های سفر به این شهر میتوانند به اینجا سفر کنند.

اقامت در استانبول

یکی دیگر از ویژگی های خوب شهر استانبول وجود هتل های فراوان برای استراحت و خواب میباشد.وجود توریست های بسیار در استانبول سبب شده است که تعداد هتل های این شهر به صورت چشمگیری افزایش یابد و شما میتوانید وقتی به این شهر رسیدید به راحتی مکانی برای استراحت خود پیدا کنید و با قیمتی مناسب یکی از بهترین هتل های استانبول را رزرو نمایید.

جاذبه های گردشگری استانبول

کسی که به استانبول سفر میکند تنها به هدف گردش و تفریح میباشد.پس این شهر به قدری جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که شما شاید نتوانید از تمامی آنها به خوبی دیدن فرمایید.در مرحله اول یک لیستی از مکانهایی که قرار است به آنجا بروید آماده کنید و وقت خود را جوری تنظیم نمایید که ازد همه آنها دیدن نمایید.و یکی از خوبی های جاذبه های گردشگری استانبول نزدیک بودن به یک دیگر میباشد و شما نیازی نیست برای رفتن به دیگر مکان مسافت بسیاری را طی نمایید.

بهترین زمان سفر به استانبول

تور استانبول در تمامی روزها و ماه های سال فعال میباشد و درخواست این تور بالاست.اما اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به استانبول را معرفی نماییم میتوانیم به فصل بهار و فروردین ماه و تابستان اشاره کنیم.دلیل انتخاب فصل بهار وجود مراسمات مختلف در این شهر میباشد.با توجه به وجود ایرانی های بسیار در استانبول مراسم های خاصی برای ایرانیان استانبول برگزار میگردد که میتوانید از آنها دیدن نمایید.

و زمان بعدی مناسب برای سفر به استانبول فصل تابستان است که به توجه به آفتابی بودن و هوای بسیار عالی میتوانید به راحتی به سواحل شهر استانبول رفته و لذت ببرید.اما در کل تمامی ماه های سال را میتوانید به استانبول سفر نمایید.

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید