01

اردیبهشت
1401

جزایر قناری کجاست؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 81 0

یکی از زیباترین مناطق بر روی کره زمین جزایر قناری میباشد.حال سوالی که ممکن هست هر کسی بپرسد این است که جزایر قناری کجاست؟ جزایر قناری یکی از زیباترین جزایر در دنیا میباشد که هر کسی برای دیدن بهشت به صورت زنده به این منطقه سفر میکند.جالب است بدانید که با توجه به نام آن که جزایر قناری میباشد اما هیچ پرنده قناری در این جزیره وجود ندارد.در این مطلب جدید سایت آرامش سفر قصد داریم سفری کوتاه داشته باشیم به جزایر قناری و بدانیم این جزیره زیبا کجا قرار دارد.

جزایر قناری

جزایر قناری کجاست؟

حال وقت آن هست که بدانیم جزایر قناری کجاست؟ جزایر قناری همانطور که از نامش پیداست از چندین جزیره تشکیل شده است.جزایری به نام های تنه ریف، گرن کاناریا، لانزاروته، لاپالما، لاگومرا، ال هیرو و فوئه رته ونتورا که در مجموع جزایر قناری را تشکیل میدهد.

این جزایر بخشی از اقانوس اطلس میباشند که در کشور اسپانیا قرار دارند.جزایر قناری در شهر لاس پالماس اسپانیا واقع است که در نزدیکی ساحل مراکش قرار دارد.

جزایر قناری

طبیعت جزایر قناری

حال که دانستید جزایر قناری کجاست وقت آن رسیده که گذری کوتاه داشته باشیم از طبیعت بکر این منطقه ، جزایر قناری داراری جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد.این جزیره دارای رستوران و هتل های فوق العاده ای است که قطعا ویدیو های آنها را در پیج اینستاگرام آرامش سفر مشاهده کرده اید.

جالب است بدانید که دلیل نام گذاری این جزیره به جزیره قناری وجود پرنده بومی این منطقه یعنی قناری میباشد در عین اینکه هیچ قناری در این جزیره وجود ندارد.قبل ها این جزیره به جزیره سگ ها هم مشهور بوده است زیرا سگ های ولگرد زیادی از آنجا حضور داشتند که باعث میشد مردمان کمتری برای تفریح به این جزایر زیبا سفر کنند اما بعدها این سگها جمع آوری شدند و در نهایت جزایر قناری به یکی از زیباترین مناطق در دنیا تبدیل شد.

برای مشاهده ویدیو از جزایر قناری اینجا کیلک کنید.

جزایر قناری، جزایر قناری کجاست، جزایر قناری در کجاست، سواحل قناری کجاست، جزیره قناری، جزایرقناری، جزایر قناری در کدام کشور است، جزایر قناری کجاست، جزایر قناری در کدام کشور قرار دارد، جزایر قناری در کدام کشور

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید