31

فروردین
1401

بهترین سواحل ترکیه

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 51 0

زیباترین و بهترین ساحل در ترکیه ، شناخت ۱۱ ساحل زیبا در ترکیه که از بهترین سواحل ترکیه میباشد را در این پست مشاهده خواهیم کرد.ترکیه یکی از محبوبترین کشورهای دنیا برای مسافرت میباشد و سالانه میلیونها توریست را به سمت خود جذب میکند.جاذبه های گردشگری ترکیه فراوان میباشد که هر یک به تنهایی دلیلی برای جذب گردشگر و توریست به این کشور است و تور ترکیه از سایر کشورها به مقصد این کشور برگزار میگردد.

اما یکی از بخش های بسیار هیجان انگیز و جالب ترکیه و تور ترکیه سواحل آن میباشد ، ترکیه یک کشور اوراسیایی میباشد و از غرب به آسیا و از شرق به اروپا متصل است دارای فرهنگ های گوناگونی میباشد.این کشور نیز متصل به دریای مدیترانه است و این امر سبب شده است تا دارای سواحل فوق العاده زیبایی باشد در این پست ۱۱ تا از بهترین و زیباترین سواحل ترکیه را باهم خواهیم شناخت.

برای رزرو خرید تور ترکیه با قیمت مناسب اینجا کلیک کنید

۱۱ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل کمر ( kemer Beach )

ساحل کمر ترکیه واقع در آنتالیا یکی از زیباترین سواحل در این کشور و شهر انتالیا میباشد.این ساحل از سنگ ریزه های کوچک و ماسه تشکیل شده است و در طی سال میزبان هزاران گردشگر و توریست میباشد.فاصله ساحل کمر از شهر آنتالیا ۴۲ کیلومتر میباشد و دارای تمامی امکانات رفاهی از رستوران و کافه گرفته تا مکانی برای استراحت.ساحل کمر دارای تفریحگاه های آبی بوده که محبوب گردشگران میباشد.

ساحل کمر ترکیه

۱۰ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل کاباک ( Kabak Beach )

ساحل کاباک ترکیه واقع در لیکیه یکی از بخش های استان آنتالیا میباشد.شما برای رفتن به ساحل کاباک باید آماده پیاده روی باشید پیاده روی که از روی صخره ها و سنگها بوده و خود را به بالای تخته سنگی رسانده و نمایی فوق العاده از این ساحل را بتوانید ببینید.این ساحل  دارای استراحتگاه میباشد و شما میتوانید آنجا استراحت کنید و یا شنا نمایید و با قایق ها به دریا زده و لذت ببرید.ساحل کاباک ساحل جنگلی و زیبا میباشد.

ساحل ترکیه

۹ – بهترین سواحل ترکیه ، ساحل کاپوتاس ( Kaputas Beach )

ساحل کاپوتاس یا ساحل ساندویچی! این ساحل به دلیل قرارگیری بین دو کوه سنگی بزرگ و زیبا به ساحل ساندویچی معروف میباشد.یکی از بهترین سواحل ترکیه است و آرامش خاصی دارد.ساحل کاپوتاس ترکیه مناسب برای تفریح های خانوادگی و کودکان است و به راحتی میتوانید آنجا از کلیه امکانات استفاده نمایید.این ساحل دارای رستوران ها و کافه های زیادی میباشد.ساحل کاپوتاس در استان آنتالیا واقع میباشد.

ساحل ترکیه

۸ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل کلئوپاترا ( Cleopatra Beach )

یکی از محبوبترین و معروفترین ساحل های آلانیا ترکیه ساحل کلئوپارا میباشد.این ساحل که پایین تر از قلعه آلانیا قرار دارد یکی از شلوغترین سواحل ترکیه است.این ساحل دارای ماسه های نرم میباشد و گفته میشود کلئوپاترا خودش به آنجا آمده و شنا کرده است. ساحل کلئوپاترا دارای موج های کمی بوده و آرامش میباشد و میتوانید آنجا شنا کرده و لذت ببرید و همچنین دارای رستوران و کافه میباشد.

ساحل ترکیه

برای رزرو خرید تور ترکیه با قیمت مناسب اینجا کلیک کنید

۷ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل کنییالتی ( Konyaalti Beach )

ساحل کنییالتی یکی از بهترین سواحل آنتالیا میباشد که ماسه های خوبی دارد و اذیت کننده نیست.ساحل کنییالتی بسیار ویژه میباشد و در شب ها مراسمات مختلفی در آنجا برگزار میگردد و به نوعی شب زنده داری میکنند.این ساحل یکی از با کیفیت ترین سواحل آنتالیا میباشد که دارای پارک آبی و نیز رستوران های شیک هتل بوده و به راحتی میتوانید چند روز را در آنجا باشید.ساحل کنییالتی دارای نگهبان بوده و میتوانید برای تفریحات خانوادگی آنرا انتخاب کنید.این ساحل دارای دوش رایگان است.

ساحل ترکیه

۶ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل پاترا ( Patara Beach )

ساحل پاترا ترکیه واقع در آنتالیا یکی از منحصر به فرد ترین سواحل ترکیه میباشد.ساحل پاترا طولانی ترین ساحل ترکیه میباشد که ساعتها میتوانید در یک مسیر قدم بزنید.این ساحل بسیار گرم بوده و همین گرما سبب شده است تا در فصول غیر از تابستان هم طرفداران زیادی برای شنا داشته باشد.ساحل پاترا ترکیه دارای اهمیت تاریخی و زیست محیطی برای ترکیه میباشد.

ساحل ترکیه

۵ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل چیرالی ( Cirali Beach )

اگر به دنبال ساحلی آرام و بدور از هیاهو میباشد و قصد دارید ساعاتی را ریلکس کنید قطعا ساحل چیرالی بهترین انتخاب برای شما میباشد.دور این ساحل دو کوه زیبا قرار دارد و در نزدیکی ساحل هم درختانی وجود دارد که اگر قصد آفتاب گرفتن را ندارید میتوانید زیر سایه آنها اسراحت کنید.راه دسترسی به این ساحل کمی سخت است و همین امر سبب شده است تا مردم کمتری به آنجا بروند.این ساحل دارای رستوران و کافه و هتل برای استراحت میباشد و در استان آنتالیا واقع شده است.

ساحل ترکیه

۴ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل اووابوکو ( Ovabuku Beach )

در پایین کوه کوبالت وجود ساحلی بسیار زیبا جلوه خاصی به این منطقه بخشیده است.ساحل اووابوکو کمی کوچک بوده اما بسیار به دریا نزدیک است و شما سریعا میتوانید وارد آب شده و شنا کنید.این ساحا موج های کمی داشته و برای شنا مناسب است.ساحل اوواکوبو دارای رستوران و کافه بوده و منطقه ای مناسب برای تفریح میباشد.

ساحل ترکیه

۳ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل آیسملر ( Icmeler Beach )

یکی از بهترین ساحل های ترکیه که محبوبیت بالایی نیز دارد ساحل آیسملر است .این ساحل که در ۸ کیلومتری مارماریس واقع شده است در استان موغله قرار دارد.ساحل آیسملر سالانه هزاران گردشگر را جذب میکند.این ساحل به دلیل وجود تمامی امکانات رفاهی و همچنین تمامی تفریحات آبی یکی از محبوبترین ها میباشد.ساحل آیسملر در تعطیلات به قدری شلوغ میشود که شاید نتوانید جایی برای نشستن پیدا کنید.این ساحل مناسب برای تفریحات خانوادگی میباشد.

ساحل ترکیه

۲ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل اولودینیز ( Oludeniz Beach )

ساحل اولودینیز یکی از سواحل در استان زیبای موغله میباشد.ساحل اولودینیز جزو یکی از زیبانرین جزایر آبی در دنیا میباشد.ساحل اولودینیز که خود دارای یک جزیره کوچک است زیبایی خاصی دارد که در دور تا دور انرا کوه هایی با درختان فرا گرفته است و ساحلی بسیار آرام و تمیز بوده و برای شنا بسیار مناسب میباشد.این ساحل دارای نگهبان بوده و اهمیت خاصی به آن میدهند و همین امر سبب شده است گرانبها باشد.این ساحل در طول تابستان بسیار شلوغ میشود و شما باید خیلی زودتر از موعد اینجا  آمده و جای خود را رزو کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

shpg jv;di

۱ – بهترین ساحل ترکیه ، ساحل ازتوزو ( Iztuzu Beach )

ساحل ازتوزو ترکیه یکی از مهمترین سواحل این کشور برای نگهداری از لاک پشت ها میباشد.طول این ساحل ۴.۵ کیلومتر از شن و ماسه میباشد و چشم انداز خیره کننده ای را دارد.آب این ساخل بسیار زلال بوده و شما نیز میتوانید با قایق هایی در این مسیر ها و حتی مسیر های کم عمق عبور کنید و از دیدن مناظر لذت ببرید و تصاویر زیبایی را به ثبت برسانید.این مکان مخصوص تخم گذاری لاک پشت ها میاشد و دستور العمل هایی در محوطه ساحل در نحوه برخود با این حیوانات نوشت شده است.

ساحل ترکیه

امیدواریم از این مقاله در مورد زیباترین و بهترین سواحل ترکیه نهایت استفاده را کرده باشید و در تور ترکیه به این مکانها بروید.

برای رزرو خرید تور ترکیه با قیمت مناسب اینجا کلیک کنید

منبع : touropia

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید