31

فروردین
1401

بهترین استراحتگاه های ساحلی ترکیه

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 65 0

سفر به ترکیه و رفتن به ساحل و استراحتگاه های ساحلی این کشور ، کشور ترکیه یکی از مقصد های محبوب نزد ایرانیان و سایر مردم دنیا میباشد.با توجه به هزینه نسبتا کم این کشور نسبت به سایر کشورهای دیگر و نیاز نداشتن به ویزا برای سفر محبوبیت این کشور را دوچندان کرده است.اما یکی بخش های مهم هر گردشگر به ترکیه تفریحات آبی و ساحلگردی در این کشور میباشد.

در این بخش از مقاله گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم تا شمارا با بهترین استراحتگاه های ساحلی در ترکیه آشنا کنیم ؛ استراحتگاه هایی که شامل حمام های سنتی و آب گرم میباشد و جزو لوکسترین استراحتگاه های ساحلی در این کشور بوده و دارای رستوران هایی با غذاهای سنتی میباشد و هتل های منحصربه فردی را داراست.بیشترین و بهترین سواحل ترکیه در آنتالیا و آلانیا قرار دارد و چند ساحل خوب نیز در نزدیکی بدروم و اولودینیز میباشد.

برای رزرو تور ترکیه با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

۱۰- هتل کیمپنسکی در خلیج باربروسی | بدروم

هتل کیمپنسکی در خلیج باربروسی در نزدیکی بدروم یک مجتمع تفریحی و لوکس میباشد که امکانات بسیار عالی را داراست.مهمانان هتل Kempinski ترکیه میتوانند با دوچرخه سواری در ساحل و بادبانی و یا پیاده روی در این بخش نهایت لذت را ببرند.این هتل نیز امکانات بسیار لوکسی را داراست که منحصر به این افراد میشود.همچنین شما نیز میتوانید در استراحتگاه های ساحلی که در خلیج تدارک دیده شده است استراحت کنید.

هتل کیمپنسکی

۹- گپسفیلا هالیدی | آلانیا

روستای تعطیلات ژیپسوفیلا یک منطقه زیبا بین آلانیا و سید که دارای بیش از ۴۰۴ اتاق میباشد.این منطقه فوق العاده زیبا یکی از جاهایی میباشد که شما میتوانید آنجا به استراحت بپردازید.این استراحتگاه ساحلی در ترکیه دارای تمامی امکانات از جمله اینترنت رایگان ، بدنسازی ، استخر رو باز و رستوران با غذاهای بین المللی میباشد.اتاق های این منطقه دارای ویویی بینظیر رو به دریا بوده که میتوانید نهایت لذت را ببرید.

هتل تعطیلات

۸- هتل هیلتون دالامان | دالامان

هتل هیلتون دالامان یکی از هتل های فوق العاده زیبا و لوکس در ترکیه میباشد.این هتل در منطقه اژه در فاصله ای ده دقیقه ای نسبت به شهر Sarigerme قرار دارد.این بخش که یکی از استراحتگاه های ساحلی زیبا نزدیک به دالامان را داراست دارای ۱۰ استخر رو باز زیبا و ۷ رستوران میباشد که اکثر غذاهای بین المللی در آن پخت میشود.همچنین این هتل یک مرکز اسپا عالی را داراست.

هتل هیلتون دالامان

۷- هتل بالز | آنتالیا

هتل سلطنتی بالز، واقع در ۱۸ کیلومتری مرکز شهر آنتالیا،این هتل به قدری زیباست و شمارا سرگرم میکند که شما وقت رفتن به مرکز شهر را نخواهید داشت.کودکان این هتل را دوست دارند زیرا دارای ۹ آبشار زیبا میباشد. هتل Royal Wings تنها چند دقیقه تا لب ساحل فاصله دارد و دارای یکی از زیباترین استراحتگاه ها در منطقه آنتالیا میباشد.

هتل بالز

۶- هتل بلسیکز | اولودنیز

یک استراحتگاه ساحلی در منطقه ای آرام در اولودنیز میباشد.هتل Belcekiz Beach در شب همچون رنگین کمانی بوده که شمارا جذب میکند.این هتل با چراغ های بسیار زیبا در بخش های مختلف خود جزو محبوبترین ها میباشد.این هتل دارای ۴ رستوران عالی و کلوپ های شبانه با dj  ها مشهور میباشد که مهمانان را به وجد میاورد.

هتل بلسیکز

۵- هتل دی ماریس | مارماریس

D-Hotel Maris یکی از زیباترین هتل های در منطقه شبه جزیره داتچا ترکیه میباشد.این هتل که در نزدیکی شهر مارماریس واقع شده است یکی از بهترین استراحتگاه های ساحلی در ترکیه میباشد.این هتل ۵ ستاره دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله رستوران ، سالن بدنسازی ، وای فای رایگان و امکانات بازی میباشد.۲۰۰ اتاق این هتل مشرف به کوه و دریا میباشد و تمامی آنها دارای استخرهای خصوصی میباشد.

هتل دی ماریس

۴- هتل کالیستا لاکچری | آنتالیا

هتل کالیستا لاکچری یکی از بهترین هتل های ترکیه میباشد که در فاصله یک ساعته نسبت به فرودگاه آنتالیا و ۵ دقیقه ای نسبت به ساحل این شهر واقع شده است.این هتل ۵ ستاره خصوصی و مشهور در نزدیکی مدیترانه  ترکیه دارای بهترین استراحتگاه ساحلی نیز میباشد به صورت اختصاصی میباشد.این هتل زیبا دارای ۱۰ زمین گفت در فاصله ۴ مایلی نسبت به خود دارد.هتل Calista Luxury Resort دارای ۱۰ رستوران اختصاصی با بهترین غذاها نیز میباشد.

هتل کالیستا لاکچری

۳-هتل رویال دراگون | آنتالیا

هتل رویال دراگون ترکیه یکی از لوکسترین هتل ها در منطقه سیده از آنتالیا میباشد.این هتل ۵ ستاره دارای ساحل ماسه ای اختصاصی میباشد که مهمامان هتل میتوانند از آن استفاده کنند.این هتل یکی از استراحتگاه های ساحلی را داراست که به صورت چینی طراحی شده است.این هتل لوکس با معماری چینی و منحصر به فرد خود دارای بهترین امکانات میباشد که مهمانان میتوانند از آن استفاده کنند.

هتل رویال دراگون

۲-هتل باروت لارا | لارا

هتل Barut Lara یک هتل ۵ ستاره فوق العاده لوکسی میباشد که در فاصله ۱۰ کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارد.این هتل عالی دارای یک فضای سبز زیبا و ویویی منحصر به فرد رو به دریا را داراست.هتل باروت لارا دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله چندین استخر رو باز ، سالن بدنسازی ، مراکز زیبایی میباشد.مهمانان این هتل میتوانند در مرکز مانولیا و تالاسو استراحتگاه های ساحلی این بخش استراحت کنند.

هتل باروت لارا

۱-هتل دلفین دیوا | آنتالیا

هتل دلفین ویوا یکی از زیباترین و لاکچری ترین هتل های ۵ ستاره در نزدیکی شهر آنتالیا میباشد.هتل Delphin Diva Premiere آنتالیا یک ساحل اختصاصی زیبا به طول ۲۵۰ متر را داراست که داراب بهترین استراحتگاه های ساحلی ترکیه میباشد.این هتل دارای چندین رستوران چینی ، ایتالیایی ، مکزیکی و ترکی میباشد.این هتل دارای آب گرم اختصاصی بوده و مهمانان آن میتوانند از ماساژ به سبک خاور دور برخوردار شوند.

هتل دلفین دیوا

برای مشاهده هتل ها در سایت booking کلیک کنید.

منبع : touropia

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید