راهنمای سفر به بارسلونا با توجه به فصل های سال،بارسلونا یکی از زیباترین شهرهای اروپا که گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب میکند.شهر بارسلون با توجه به معماری و ساختمان های زیبا و هنری که در ساخت این شهر به کار رفته است یکی از دیدنی ترین شهرهای دنیاست.در این مقاله گردشگری قصد داریم بارسلونا را با توجه به فصول سال معرفی کنیم تا بتوانید بهترین سفر را به این شهر زیبا داشته باشید.همراه آرامش سفر باشید.

سفر به بارسلونا در فصل بهار

اگر قصد سفر به بارسلونا در فصل بهار را دارید بسیار مناسب میباشد.این فصل با توجه به اینکه درختان شکوفه میزنند یکی از زیباترین روزهای بارسلون را رقم میزنند.برای مثال خیابان Las Ramblas یکی از زیباترین خیابان های بارسلون که دو طرف آن درخت میباشد با شکوفه های زیبا یک خیابان رویایی را برای شما رقم میزند و میتوانید در آن قدم بزنید.

این فصل زمان مناسبی برای سفر به بارسلونا میباشد.در این فصل جشنواره های زیادی برگزار میگردد و پایتخت کاتالونیا شهر بارسلون مملو از غذاهای رنگارنگ و صداهای موسیقی میباشد.

 سفر به بارسلونا در فصل تابستان

فصل تابستان در شهر بارسلونا،یکی از بهترین زمان ها برای سفر به بارسلونا در فصل تابستان میباشد.فصلی که به جرعت میتوان گفت تمامی امکانات مورد نظر ما برای یک سفر لوکس و به یادماندنی را دارد.یکی از محبوبترین مکان های بارسلونا در فصل تابستان ساحل این شهر میباشد.ساحل بارسلونا در فصل تابستان یکی از شلوغترین مکاناست.تمامی جشن ها و مراسمات در این برگزار میگردد.

سفر به بارسلونا در فصل پاییز

فصل پاییز یک فصل مناسب برای سفر به بارسلونا میباشد.این فصل نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم و به راحتی میتوانید با لباس های راحتی و مناسب در شهر قدم بزنید و جاذبه های دیدنی شهر را مشاهده کنید.در این فصل نیز میتوانید به ساحل بارسلونا رفته و لحظات خوشی را رقم بزنید.هوای بارسلونا در فصل پاییز بهترین هوای سال میباشد.در فصل پاییز جشن Festes de la Mercè در بارسلونا برگزار میگردد که یکی از بهترین و محبوبترین جشن خیابانی در اسپانیا میباشد.

سفر به بارسلونا در فصل زمستان

یکی از راحترین سفرها به بارسلونا و انتخاب تور بارسلون فصل زمستان میباشد.در این فصل شما تنها نیاز به یک کت گرم کن دارید حتما لازم نیست خیلی پوشیده و گرم در این شهر قدم بزنید زیرا زمستان های بارسلون خیلی سرد نمیباشد که اذیت شوید.در طول روز کمتر نیازمند به کرم ضد آفتاب هستید زیرا آفتاب این شهر در طول روز در فصل زمستان سوزان نمیباشد.

تنها نکته برای این شهر در فصل زمستان رفتن به ساحل میباشد که ممکن است با مشکل رو به رو شوید.اما به راحتی میتوانید با توجه به هوای خوبی که در این فصل شاهد هستیم ممکن است تورهای کمتری به سمت بارسلونا برگزار شود و به همین خاطر شما به راحتی میتوانید از تمامی جاذبه های این شهر به دور از هیچ گونه هیاهویی دیدن کنید و لذت ببرید.

منبع : booking.com