31

فروردین
1401

بهترین مکانها برای سفر به ترکیه

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

سفر به ترکیه ، ترکیه یکی از محبوبترین مقصد های گردشگری برای ایرانیان میباشد.با توجه با اینکه برای سفر به ترکیه ویزا نیاز نیست درخواست برای تور ترکیه بسیار زیاد میباشد.اگر قصد سفر به ترکیه و خرید تور ترکیه را دارید حتما این مطلب را مطالعه نمایید.در این مطلب ما بهتری مکانهای ترکیه را به شما معرفی خواهیم کرد.

این مکان ها توسط لئوناردو یک فیلمساز جوان ایتالیایی که به مدت ۲۰ روز در ترکیه زندگی کرد و به دیدن تمامی جاذبه های گردشکری این کشور رفته است معرفی شده است.همراه ما در این مطلب گردش در ترکیه باشید.

 پاموک کاله ترکیه (Pamukkale)

Pamukkale کجاست؟ پاموک کاله یکی از جاذبه های گردشگری معروف ترکیه میباشد که دارای آبگرم طبیعی میباشد. Pamukkale در استان دنیزلی در جنوب غربی این ترکیه واقع شده است این آب گرم ترکیه دارای مواد معدنی میباشد که برای بدن مناسب بوده و تسکین دهنده دردها میباشد.اگر تور ترکیه را خریداری کردید این مکان را از دست ندهید.

کاپادوکیه ترکیه (Cappadocia)

کاپادوکیه یکی از زیباترین مکانها در بخش میانی ترکیه میباشد این بخش که معروف میباشد به بالن سواری در ترکیه گردشگران بسیار زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب میکند. کاپادوکیه ترکیه یکی از تاریخی ترین مکان های این کشور هم میباشد که شاید در یک الی دو روز نتوانید تمامی بخش های این مکان را ببینید.تور کاپادوکیه ترکیه به تنهایی یکی از تورهای محبوب میباشد.

افسوس ترکیه (Ephesus)

افسوس ترکیه یک مرکز باستان شناسی و تاریخی در ازمیر ترکیه میباشد.ویرانه های تاریخی شگفت انگیزی در این مکان وجود دارد و گردشگران زیادی به این مکان میروند وارد دنیایی تازه میشوند.در این مکان کلیسا و معابدی وجود دارد  که میتوانید از آنها دیدن کنید و حمام های آب گرم و حرارتی نیز میزبان شما در افسوس ترکیه هستند.

استانبول

شهر استانبول بهترین مقصد گردشگری ترکیه میباشد.قطعا کمتر گردشگری پیدا میشود که به ترکیه سفر کند از این شهر دیدن نکند.تور استانبول محبوبترین تور مسافرتی در ایران برای ترکیه میباشد که خیلی زودتر از موعد مقرر تکمیل میشود.شهر استانبول با توجه به تاریخ غنی و جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد بهترین مقصد گردشگری برای شما میباشد.

قونیه ترکیه (Konya)

قونیه ترکیه ، آیا میدانستید که آرامگاه مولوی شاعر ایرانی در قونیه ترکیه میباشد.قونیه یکی از شهرهای شاعری و شعر و رقص در ترکیه میباشد.همه ساله در روزهای خاصی از سال مراسم های ویژه ای در زمینه رقاصی در این شهر برگزار میگردد.البته رقاصی های این شهر همه به صورت پوشیده و اسلامی برگزار میگردد زیرا قومیه یک شهر بیشتر اسلامی در ترکیه میباشد.

منبع : edreams

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید