۱۰ دلیل برای سفر به دبی و انتخاب تور دبی، دبی سریعترین شهر رو به رشد جهان میباشد.دبی که در سالهای ۱۹۶۰ چیزی جر شن و ماسه نبود الان یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا به حساب می آید.دبی امروزه یک مرکز گردشگری در جهان به شمار میرود  جزو لوکس ترین شهرهای دنیاست.آیا میدانستید که میزان جرم در دبی صفر درصد میباشد.و ماشین های پلیس این شهر همگی لامبورگینی هستند.پس در این مقاله فوق العاده آرامش سفر همراه ما باشید تا با ده دلیل برای سفر به دبی آشنا شوید و تور دبی را انتخاب کنید.

۱ – ربات های شترسوار در دبی

امارات متحده عربی کشوری که بیش از هرچیزی مسابقات شترسواری در این کشور جایگزین مسابقات اسب سواری شده است.اما با پیشرفت چشمگیر علم و تکنولژی در این کشور و شهر دبی به جای مسابقات شترسواری که توسط انسانها انجام شود توسط ربات ها انجام میگردد.این ربات ها سوار بر شتر تنظیم حرکت آنها مسابقات حرفه ای را در این شهر برگزار میکنند.

شتر سوار

۲ – ویویی از شهر دبی

شهر دبی با توجه به زیبایی خاصی که دارد و وجود ساختمان های بلند و خلیج فارس در کنار خود یک ویویی بینهایت زیبا را دارد که میتوانید از دیدن آن لذت ببرید.شهر دبی با بیش از ۹۰۰ ساختمان و برج بسیار بلند و ۱۰۰ برج بالای ۱۸۰ متر و بیش از ۱۸ برج بالای ۳۰۰ متر ارتفاع در دنیا دارای یک رکورد جهانی میباشد.

۳ – مراکز خرید دبی

شهر دبی یعنی هزینه کردن، با توجه به اینکه دبی با هزینه های بسیاری به دبی حال حاضر تبدیل شده است.همین امر سبب شده است مراکز خرید و برند های مشهوری در این شهر دوره هم جمع شوند.دبی دارای یکی از بزرگترین مراکز خرید در جهان میباشد که دارای ۱۰۰۰ فروشگاه و بیش از ۴۵ زمین فوتبال میباشد.

۴ – جزیره های نخلی دبی

جزایر نخلی دبی بزرگترین جزیزه ساخته شده توسط انسان در جهان میباشد.این جزیره شبیه به درخت نخل ساخته شده است و یکی از جاذبه های توریستی مشهور شهر دبی میباشد.در این جزیره بیش از ۵۰۰۰ واحد مسکونی ساخته شده است و یک جلوه خاصی به این بخش از خلیج فارس در دبی داده است.

۵ – رستوران های دبی

با توجه به اینکه دبی یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا میباشد و گردشگران بسیاری به این منطقه از خلیج فارس سفر میکنند این امر باعث شده است تا رستوران های منحصر به فردی در این شهر ساخته شوند.این شهر را شاید به نوعی بتوان بهشت رستورانی در دنیا نامید.به تازگی یکی از سرآشپزان مشهور دنیا در دبی بهترین رستوران دنیا را افتتاح کرده است.

۶ – دبی ترکیب فرهنگ ها

دبی شهری میباشد که حدود ۸۰ درصد از جمعیت آن را مردمانی که ملیتی غیر از اماراتی و عرب را دارند به این شهر آمده اند و زندگی میکنند و اقامت این شهر را گرفتند.این شهر را شاید بتوان یکی از بزرگترین شهرهایی که دارای بیشترین فرهنگ از سرتاسر دنیا باشد نام برد.از بودن و رفتن به تور دبی به این شهر نهایت استفاده را ببرید.

۷ – برج خلیفه دبی

دبی که به شهر آسمانخراش ها مشهور میباشد و سازه های فوق العاده ای در این شهر ساخته شده است.با توجه به این برج های عظیم این شهر نیز دارای بلندترین برج دنیا به نام برج خلیفه میباشد.اگر به دبی سفر میکنید قطعا از این برج زیبا دیدن فرمایید.این برج با ۸۲۹.۹ متر ارتفاع یک جلوه خاصی به این شهر بخشیده است.

۸ – هتل ۷ ستاره دبی

هتل برج العرب دبی یکی از زیباترین هتل های دنیا میباشد.هتل العرب تنها هتل ۷ ستاره جهان میباشد که بسیار منحصر به فرد میباشد.هزینه ساخت این هتل بیش از ۱ میلیارد دلار میباشد و هزینه هر شب اقامت در هتل العرب حدود ۲۴۰۰۰ دلار میباشد.شما باید به عروس هتل خاورمیانه بروید و از این جاذبه خاص دبی دیدن نمایید.

۹ – آبنمای موزیکال دبی

بزرگترین آبنمای موزیکال جهان در دبی قرار دارد.این آبنمای بسیار زیبا و منحصر به فرد که در محوطه برج خلیفه قرار دارد به تنهایی یکی از جاذبه های گردشگری بسیار محبوب در دبی میباشد.این آبنما از ۶۰۰۰ لامپ روشن با نور پردازی بسیار فوق العاده طراحی و ساخته شده است که حتما دیدن از آن را در برنامه های خود قرار دهید.

۱۰ – پیست اسکی دبی

دبی را که بیشتر با کویر های و گرمای سوزان آن میشناسیم.اما این شهر در عین گرمای سوزان دارای پیست اسکی و برف بازی میباشد.بله برف در دبی یکی از جاذبه های خاص شهر دبی پیست اسکی این شهر میباشد.این جاذبه یکی از محبوبترین جاذبه های دبی میباشد که میتوانید از آنها دیدن نمایید و لذت ببرید.

منبع : edreams