01

اردیبهشت
1401

چرا اروپاگردی ؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 21 0

اروپاگردی مسئله این است!یکی از محبوبترین مقصدهای گردشگری برای هر توریست و هر فردی سفر به دور اروپا میباشد.قاره سبز با توجه به زیبایی های خاص خود روز به روز گردشگران را به حضور در کشورهای خود بیشتر وسوسه میکند.وجود شهرهایی همچون لندن ، پاریس و آمستردام در کنار شهرهای رم ، بارسلون ، آتن و بروکسل هر کدام سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیا میباشند دلیلی بر حضور گردشگران سایر قاره ها در این شهرها میباشد.در این بخش از مقاله های گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم به موضوع اروپاگردی بپردازیم.همراه ما باشید.

چرا اروپاگردی ؟

در مقاله قبلی سایت آرامش سفر در مورد چرا ایرانگردی با شما صحبت کردیم.حال در مورد اروپاگردی قصد صحبت داریم ، قاره اروپا یکی از زیباترین قاره های دنیا میباشد.قاره اروپا که مشهور به قاره سبز است دارای طبیعت های بسیار بکر و زیبایی میباشد ، طبیعت هایی که هر کدام از آنها میتواند ساعتها چشم هر توریستی را به خود خیره کند.

سوئیس

در قاره اروپا کشورهای مشهوری وجود دارد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار خاص و پرطرفداری میباشد.جدا از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی جاذبه هایی همچون شهربازیهای مشهور ، پارکهای آبی ، رستورانهای منحصربه فرد باعث شده است که گردشگران به اروپاگردی علاقمند شوند.

دلیل دیگر علاقه به اروپا میتواند رواج ورزش در این قاره باشد.اگر حداقل کمی به ورزش علاقمند باشید قاره اروپا یکی از بهترین مقصدها برای شما میباشد.برای مثال فوتبال اروپا در سرتاسر دنیا حرف اول را میزند و این ورزش سالانه میلیونها گردشگر با به کشورهای اروپایی برای تماشای بازیهای فوتبال جذب میکند.

اروپاگردی

چرا اروپا محبوب شد ؟

دلایل بسیاری مبنی بر محبوبیت قاره اروپا وجود دارد.اما حال اینکه چرا برخی از ایرانیان به اروپاگردی بیشتر علاقمند هستند تا به ایرانگردی نمیتواند دلیل قانع کننده ای برای این موضوع آورد.برخی از گردشگران ایرانی برای دیدن جاذبه های گردشگری وارد اروپا میشود و برخی برای زندگی و اقامت در کشورهای اروپایی و برخی نیز برای بیزنس و تجارت کشورهای اروپایی را انتخاب میکنند.

اما یکی از دلایل بسیار قانع کننده مبنی بر حضور گردشگر در این قاره وجود طبیعت و جاذبه های گردشگری منحصربه فرد در اروپا میباشد.برای مثال شهر لندن و پاریس و رم سه شهر مشهور و بسیار محبوب در اروپا هستند که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر میباشند.این سه شهر پرچم داران جذب توریست میباشند و دلیل آن هم وجود جاذبه ای طبیعی و تاریخی بیشماری است که در این سه شهر بزرگ اروپا قرار دارد.

پاریس

اروپاگردی ممنوع !

شاید برای برخی از مردم جالب باشد که سفر به اروپا را ممنوع میدانند.جالبتر بیان کنیم سفر به اروپا به دلیل هزینه های بالا و اسلامی نبودن آن ممنوع میباشد! این باور غطلی است که در بین برخی از گردشگران و خانواده های ایرانی باب شده است در برخی از شهرهای اروپایی برای مثال هامبورگ آلمان ایرانیان زیادی زندگی میکنند که بسیار به دین اسلام پایند بوده و هر ساله تمامی مراسمات از حمله محرم و ماه رمضان را به بهترین شکل ممکن زنده نگه میدازند.پس اگر شرایط لازم برای سفر به اروپا را دارید لحظه ای درنگ نکنید.

رم ایتالیا

گران به اروپا سفر نکنید.

آژانس هواپیمایی آرامش سفر ماندگار با بیش از ۷ سال سابقه برگزاری تورهای اروپاگردی در ایران روزمه خوبی را در این بخش از تورهای مسافرتی دارد.حال اگر قصد سفر به اروپا و اروپاگردی را دارید میتوانید به تورهای اروپاگردی آرامش سفر به بهترین شهرهای اروپا با نازلترین قیمت ها سفر کنید و نهایت لذت را ببرید و یک خاطره بسیار زیبارا برای خود رقم بزنید.

برای اطلاع از تورهای اروپاگردی آرامش سفر با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید