تور ارزان استانبول | بهترین قیمت + همه روزه از تمامی شهرها

تور های پیشنهادی آرامش سفر

تور ترکیبی استانبول و آنتالیا 8 روزه

سفر با هواپیما

تور ترکیبی استانبول و آنتالیا 8 روزه (7 شب)

مدت اقامت:8 روز

تاریخ رفت: 1398-12-27

از:9,990,000 تومان

تور استانبول 6 روزه نوروز 99

سفر با هواپیما

تور استانبول 6 روزه نوروز 99 (5 شب)

مدت اقامت:6 روز

تاریخ رفت: 1398-12-27

از:5,120,000 تومان

تور استانبول 8 الی 30 بهمن 98

سفر با هواپیما

تور استانبول 8 الی 30 بهمن 98 (4 شب)

مدت اقامت:5 روز

تاریخ رفت: 1398-11-8

از:2,900,000 تومان

تور استانبول 8 روزه

سفر با

تور استانبول 8 روزه (7 شب)

مدت اقامت:8 روز

تاریخ رفت:

از:3,370,000 تومان

مرتب سازی لیست تور بر اساس

نام تور مدت اقامت قیمت مشاهده

تور ترکیبی استانبول و آنتالیا 8 روزه

: 8 : 7 9,990,000 مشاهده

تور استانبول 6 روزه نوروز 99

: 6 : 5 5,120,000 مشاهده

تور استانبول 8 الی 30 بهمن 98

: 5 : 4 2,900,000 مشاهده

تور استانبول 8 روزه

: 8 : 7 3,370,000 مشاهده

پکیج تور استانبول بهار 98

: 7 : 6 3,370,000 مشاهده

تور استانبول نوروز 98

: 8 : 7 5,290,000 مشاهده

تور استانبول نوروز 98

: 6 : 5 4,145,000 مشاهده

تور استانبول نوروز 98

: 6 : 5 4,850,000 مشاهده

تور استانبول آذر 97

: 6 : 5 2,750,000 مشاهده

تور استانبول 3 روزه

: 3 : 2 2,200,000 مشاهده

تور استانبول 4 روزه

: 4 : 3 2,450,000 مشاهده

تور استانبول

: 5 : 4 2,690,000 مشاهده

آفر تور استانبول

: 4 : 3 2,170,000 مشاهده

تور استانبول

: 4 : 3 1,890,000 مشاهده

تور استانبول

: 5 : 4 2,790,000 مشاهده

تور استانبول (ویژه مهرماه)

: 7 : 6 3,900,000 مشاهده

تور کوش آداسی (ویژه مهرماه)

: 7 : 6 2,890,000 مشاهده

تور بدروم (ویژه مهرماه)

: 7 : 6 2,550,000 مشاهده

تور ارزان استانبول همیشه مورد استقبال گردشگران و علاقمندان به تفریح و گردش بوده است.اگر شما قصد سفر به این شهر زیبا را دارید باید با استانبول آشنا باشید و به نوعی راهنمای سفر به استانبول را بدانید.آژانس هواپیمایی آرامش سفر برگزارکننده تورهای ارزان استانبول و تور ترکیه در ایران دارای رضایت بالای 98 درصدی مشتریان خود میباشد.در این بخش قصد داریم درباره تور ارزان استانبول و تور لحظه آخری استانبول و معرفی شهر استانبول بپزداریم تا در تور استانبول خود به راحتی در این شهر به گردش بپردازید و از حضور در پرجمعیت‌ترین و توریستی‌ترین شهر کشور ترکیه لذت ببرید.

قیمت تور ارزان استانبول چقدر میباشد؟

تور استانبول قیمت های متفاوتی را دارد.یکی از مهمترین عواملی که بر روی قیمت تور استانبول تاثیر میگذارد بازه زمانی و ایامی است که شما قصد سفر به این شهر را میکنید.قطعا با توجه به اینکه در نوروز میزان سفر به سمت استانبول و خرید تور استانبول زیاد است قیمت ها بسیار بالاتر از سایر روزهای سال میباشد.پس شما اگر قصد دارید یک تور ارزان استانبول را خریداری کنید در بازه زمانی مناسب اقدام به خرید این تور کنید.برسی کنید در این زمان در شهر استانبول مناسب و یا مراسم خاصی وجود نداشته باشد که میزان توریست های این شهر افزایش یاید در این صورت شما میتوانید این تور را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید.

چه زمانی تور استانبول ارزان میباشد؟

فصل پاییز و زمستان دو فصلی میباشد که درخواست خرید تور برای این مقصد کاهش میباشد و عموما مراسم خاصی در این شهر برپا نمیباشد.شما اگر قصد خرید یک تور ارزان برای استانبول را دارید در این دو فصل میتوانید اقدام به خرید نمایید.اما برای دو فصل بهار و تابستان قیمت ها کمی نسبت به سایر روزهای سال بالاتر میباشد اما بازهم در این دو فصل شما میتوانید با قیمت مناسبی تری به این شهر سفر کنید.شما میتوانید در ایام ماه رمضان و یا ایامی همچون این مواقع به استانبول سفر کنید.آژانس هواپیمایی آرامش سفر در تمامی روزهای سال ارزانترین تورهای استانبول را با امکانات بسیار خوبی به فروش میرساند.

آیا کیفیت تور ارزان استانبول پایین میباشد؟

کمی تاثیرگذار است! اما اینطور نیست اگر قیمت توری پایین باشد آن تور اصلا کیفیت مناسبی ندارد. تمامی موارد بستگی به آژانس مربوطه و میزان بودجه شما دارد که با توجه به بودجه شما بهترین پیشنهاد را به شما میدهد.برای مثال شما اگر بودجه ای دو میلیونی را دارید به شما هتل احتمالا دو ستاره در منطقه ای دورتر از مرکز شهر را پیشنهاد میدهند. اگر برای شما کیفیت تور مهم نیست و فقط حضور در شهر استانبول اهمیت دارد میتوانید درخواست پایین ترین امکانات را دهید و تا حد امکان قیمت تور خود را کاهش دهید.یا اگر سفرتان کاری میباشد و شما فقط برای استراحت به هتل میروید میتوانید با یک هتل 2 ستاره شبی راحت برای استراحت داشته باشید.

آیا تور لحظه آخری استانبول، تور ارزان استانبول میباشد؟

در مواقع خاص تور لحظه آخری قیمت کمتری را دارد.اما بازهم بستگی به روزهایی میباشد که شما اقدام به خرید تور استانبول میکنید.اگر در عید نوروز و یا ایام شلوغ اقدام به خرید این تور کنید قطعا قیمت ها کاهش نمیابد و شما همچنان باید با همان قیمت سابق تور را خریداری کنید.اما در سایر روزهای سال که پروازهایی به سمت این شهر انجام میشود در ساعات مناسبی نباشد و درخواست کننده برای آن کم باشد شما میتوانید تور لحظه آخری استانبول را با قیمتی ارزان خریداری کنید.

تور استانبول از تمامی شهرهای ایران

شما نیز میتوانید درخواست دهید تور خود را از شهری که مدنظر شماست انجام شود.در این مواقع برسی میشود آیا در نزدیک ترین فرودگاه محل زندگی شما پروازی به سمت استانبول انجام میشود یا خیر.در صورت مثبت بودن پاسخ پرواز از شهر محل زندگی شما خریداری شده و برگشت هم در صورت موجود بودن به سمت شهر شما خریداری میشود.قیمت تور در صورتی که شهر مبدا تغییر کند یعنی تهران نباشد ممکن است کمی کاهش یابد یا کمی افزایش یابد.

قیمت تور زمینی استانبول

تور زمینی استانیول یکی دیگر از تورهایی میباشد که در ایران خریداران مخصوص به خود را دارد.اگر شما از پرواز و هواپیما ترس دارید و به دلایلی قصد سفر به استانبول به صورت زمنی را دارید میتوانید درخواست خرید تور زمینی استانبول را دهید.قطعا تور زمینی استانبول قیمت مناسبتری نسبت به سایر تورهای استانبول را دارد و شما میتوانید با یک دستگاه اتوبوس vip و شیک به سمت استانبول عزیمت نمایید.آژانس هواپیمایی آرامش سفر به شما میتواند تور زمینی استانبول را نیز پیشنهاد دهد.

خرید تور ریلی استانبول ( قطار )

بعد از افتتاح رسمی خط ریلی تهران - آنکارا تورهای ریلی تهران به ترکیه برپا میشود.اگر قصد دارید با تور قطار استانبول به این شهر سفر کنید توجه داشته باشید شما از تهران حرکت میکنید و در ایستگاه وان در شهر ترکیه از قطار پیاده میشوید و سپس باقی راه را با قطاری دیگر به سمت استانبول حرکت میکنید.

تاریخچه‌ای کوتاه از استانبول

شهر استانبول یا « قسطنطنیه » که نام سابق این شهر میباشد قدمتی بسیار تاریخی و بلند را داراست.این شهر در مربوط به 660 سال قبل از میلاد مسیح میباشد.دلیل بنای این شهر انتخاب آن به عنوان پایتخت جدید امپراطوری رم بوده است.در آن زمان امپراطور رم باستان شخصی به نام کنستانتین کبیر بود، به همین دلیل مردم اوایل نام استانبول فعلی را کنستانتین گذاشتند.

سالهای بعد سلطان مصطفی سوم بعد از اینکه بر تخت پادشاهی نشسته بود شروع کرد به ساخت سکه هایی منحصر به این منطقه، روی سکه‌ها نام « اسلامبول » را هک کرد.این نام به معنای شهر اسلام میباشد.که بعدها توسط اداره پست این شهر درخواست شد از این به بعد نام این شهر را در مکاتبات خود استانبول بنامند.

موقعیت جغرافیایی استانبول

مساحت استانبول 1830 کیلومتر مربع میباشد.این شهر توریستی در محدوده‌ی دریای مرمر قرار داد.شهر استانبول یک شهری اوراسیایی میباشد، یعنی بخشی از آن در قاره آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا واقع است.تنگه بسفر در بخشی از شهر استابنول واقع میباشد که این شهر را به دو بخش تقسیم کرده است و متصل کننده دریای سیاه و دریای مرمر میباشد و استانبول دارای دو بخش ساحلی از دریای مرمر و دریای سیاه میباشد که این مورد برای هر گردشگری جذاب و جالب توجه میباشد.

جمعیت استانبول : 14.800.000 نفر میباشد.

زبان مردم استانبول : ترکی استانبولی

بزرگترین شهر ترکیه : استانبول

استانبول توریستی ترین شهر ترکیه

با توجه به اینکه استانبول شهری تاریخی میباشد و دارای قدمتی طولانی است و جنگ هاو امپراطوری های زیادی را دیده است دارای جاذبه های تاریخی بیشماری میباشد.جاذبه هایی که هر یک به تنهایی میتواند میلیون ها گردشگری از سرتاسر دنیا را به سمت خود جذب کند.در کنار تاریخی بودن این شهر جاذبه های طبیعی زیادی را هم داراست، استانبول که دارای چندین ساحل زیبا و منحصر به فرد میباشد باعث شده است تفریحات آبی در این شهر یکی از مهمترین تفریحات نیز به شمار آید.

در کنار این دو امر جاذبه های گردشگری دیگری همچون خرید و بازارگردی به همراه شکم‌گردی در این شهر باعث شده است محبوبیت استانبول در نزد مردم دنیا بسیار زیاد شود و هم اکنون استانبول به عنوان توریستی ترین شهر ترکیه شناخته شود.این شهر در بین 20 شهر توریستی دنیا قرار دارد.

آب و هوای شهر استانبول

استانبول شهری میباشد که نباید به آب و هوای روزهای گذشته و حتی همان روز اعتماد کرد.با توجه به اینکه این شهر دارای موقعیت جغرافیایی خاصی میباشد ممکن است ساعاتی در این شهر آفتابی و ساعاتی بارانی باشد.پس از قصد داشتید با تور ارزان استانبول به این شهر سفر کنید حتما لباس گرم و خنک را همراه خود داشته باشید.میانگین دمایی در شهر استانبول 24 درجه سانتی گراد میباشد.

بهترین زمان سفر به استانبول

برای سفر به استانبول با تور ارزان استانبول هر زمانی مناسب میباشد.اما اگر قصد دارید فقط زمانهایی خاص به این شهر سفر کنید و در فستیوال های خاصی که در این شهر برگزار میشود شرکت کنید دو فصل اپتدایی سال یعنی بهار و تابستان بهترین زمان برای سفر به استانبول میباشد.

فصل بهار و تعطیلات نوروزی یکی از محبوبترین زمانهای سفر به استانبول میباشد و شاید در کل سال استانبول اینقدر مملو از ایرانی نباشد.با توجه به اینکه تعطیلات میباشد و مراسمات زیادی همچون موسیقی و بارازهای حراج در این شهر برگزار میشود بیشتر ایرانیان قصد سفر به استانبول را میکنند.

فصل تابستان نیز یکی از بهترین فصول سال برای سفر به توریستی ترین شهر ترکیه میباشد.در این فصل باتوجه به گرمای هوا ساحلگردی یکی از محبوبترین تفریحات برای مردم میباشد.همچنین در این فصل افراد مشهور زیادی به استانبول سفر میکنند تا مراسمات زیادی را برپا کنند.

فصل پاییز و زمستان را میتوان به نوعی گفت ارزان‌ترین زمان سفر به استانبول میباشد.در این دو فصل قیمت تور استانبول کاهش پیدا میکند و اگر قصد دارید با تور ارزان استانبول به این شهر سفر کنید قطعا پاییز و زمستان نیز بهترین زمان برای شما میباشد.

جاذبه های گردشگری استانبول

شهر استانبول دارای جاذبه های گردشگری بیشماری میباشد.از جاذبه های تاریخی و طبیعی گرفته تا جاذبه های تفریحی و بازاری که هر یک به تنهایی عاملی برای جذب توریست میباشد.اگر قرار هست با تور ارزان استانبول به این شهر سفر کنید نیاز هست جاذبه های گردشگری این شهر را بشناسید.

5 جاذبه های تاریخی مشهور استانبول

کاخ توپکاپی : یکی از عظیم‌ترین کاخ های شهر استانبول که مربوط به دوران عثمانی میباشد و ثبت جهانی نیز شده است.

مسجد سلیمانیه : این مسجد 53 متری یکی از زیباترین مساجد شهر استانبول است که دستور سلطان سلیمان اول ساخته شد.

مسجد سلطان احمد : یکی از مساجد منحصر به فرد این شهر مسجد سلطان احمد یا مشهور به مسجد آبی میباشد.

ایاصوفه : ایاصوفه یکی از بزرگترین کلیساهای دنیا میباشد این کلیسای زیبا هم اکنون مسجدی برای مسلمانان تبدیل شده است.

برج گالاتا : برجی 67 متری و 700 ساله که یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری استانبول میباشد.

3 جاذبه طبیعی مشهور استانبول

جزیره بیوک آدا : جزیره بیوک آدا یا مشهور به جزایر پرسنس در شهر استانبول یکی از بهترین جاذبه های طبیعی مخصوص ساحل‌گردی میباشد.

کاپادوکیه : قطعا میتوان گفت یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی در استانبول کاپادوکیه یا شهر بالن ها یا شهر عشق میباشد.

پاموکاله : یکی دیگر از جاذبه های گردشگری زیبا در استانبول که منظره‎‌ای بینظیر و به صورت یخبندان را دارد پاموکاله میباشد که 350 کیلومتر از استابنول فاصله دارد.

10 جاذبه گردشگری جذاب در استانبول

خیابان استقلال : بی شک یکی از شلوغترین و مشهورترین خیابان های استانبول خیابان استقلال میباشد که دارای فروشگاه‌های بسیاری بوده و شلوغ میباشد.

خیابان نیشان تاشی : از اون خیابان های لاکچری استانبول میباشد که افراد مشهور در آن سکونت دارند.

پل بسفر : وصل کننده قاره اروپا و آسیا در شهر استانبول پل بسفر میباشد که یکی از مهمترین جاذبه های این شهر است که میتوانید از آن دیدن کنید.

مرکز خرید کانیون : فروشگاهی لاکچری و فوق العاده در استانبول که دارای تمامی اجناس میباشد و دارای بخش های بسیار متنوعی درون خود است.

میدان تکسیم : میدان تکسیم واقع در خیابان استقلال شهر استانبول یکی از مشهورترین میدان های شهر میباشد و دارای هتل های بسیاری برای اقامت است.

مرکز خرید جواهیر : اگر قصد دارید وارد پاساژی فوق العاده شوید قطعا مرکز خرید جواهیر بهترین پیشنهاد برای شما میباشد.

مرکز خرید استانبول مال : مشهورترین مرکز خرید استانبول که دارای تمامی برندهای مشهور دنیا میباشد مرکز خرید استانبول مال است.

ساحل بورک : ساحلی زیبا با امکاناتی عالی که بخشی از ساحل دریای سیاه میباشد یکی از بهترین سواحل استانبول است.

ساحل گلدن : ساحلی بسیار شیک و زیبا و البته تمیز مخصوص تفریحات آبی گردشگران که میتوانید از آن لذت ببرید.

شهربازی ویلالند : یکی از مشهورترین و هیجان انگیزترین تفریحات استانبول رفتن به شهربازی ویلالند میباشد که ساعات بسیار خوشی را برای شما رقم میزند.

حمل و نقل در استابنول

شما بعد از خرید تور ارزان استانبول و حضور در این شهر قطعا نیاز هست با وسیله هایی به بخش های مختلف شهر بروید.پس باید بدانید وسیله های حمل و نقل در شهر به چه صورت است.یکی از بهترین وسیله های حمل و نقل در استانبول مترو میباشد، مترو در تمامی شهر استانبول قرار دارد که شما به راحتی میتوانید به هر بخشی که مدنظر دارید بروید و به نوعی هم هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهید و هم سرعت رفت و آمد خود را بالا ببرید.مورد بعدی استفاده از اتوبوس های شهری میباشد که این هم بسیار مناسب است.اما اگر نیاز هست میتوانید از تاکسی هایی شهری استفاده کنید و دربست کنید تا شما را به مکان مورد نظرتان ببرند.و در نهایت میتوانید خودتان خودرویی را اجاره کنید و شخصی به رفت و آمد بپردازید و هزینه اجاره خودرو در استانبول از 30 یورو برای یک روز آغاز میشود.

ارزانترین هتل های استانبول

یکی از مهمترین مواردی که قیمت یک تور را کاهش میدهد، هزینه اقامت در هتل شهر مقصد میباشد.قیمت هتل ها با توجه به ایام سال و میزان شلوغی و البته امکانات و درجه هتل و مکان آن در شهر تعیین میشود.اگر میخواهید تور ارازن استانبول را خریداری کنید پس باید هتلهای ارازن استانبول را هم بشناسید.به صورت لیست نام 10 هتل ارزان استانبول را خدمت شما منتشر خواهیم کرد :« هتل ویزیون سیتی، هتل گلدن گالاتا، هتل دیواز، هتل شابی، هتل ننا، هتل پکس، هتل کالیفرنیا، هتل ادا، هتل بیاند استایل، هتل اکسپرس اینچی ایرپورت، هتل اربوی سیرکچی، هتل کرنر لاله‌لی، هتل تاشکناک، هتل بای مورات کراون » هتل های ارزان استانبول میباشند که قیمت آنها نسبت به سایر هتلهای این شهر مناسب‌تر است.

رستوران های ارزان استانبول

قطعا شکم‌گردی در شهر استانبول خود یک جاذبه گردشگری به حساب می‌آید.اما قیمت غذا در این شهر کمی بالا میباشد و هتل های استانبول خدمات ناهار و شام را ندارند و تنها به مسافران خود صبحانه میدهند به همین خاطر نیاز هست شما رستوران های ارزان شهر استانبول را بشناسید که به صورت لیست نام چندتا از این رستورنهای ارزان را خدمت شما منتشر خواهیم کرد :« رستوران باربیکیو کوچوگلو ( منطقه فاتح، محله علمدار، خیابان استاد کاظم اسماعیل گورکان، پلاک ۲ )، رستوران تراس العماد ( منطقه سلطان احمد، نوروسمانیه کادسی، شماره ۵ )، رستوران ولوت کافه ( ناحیه بی‌اوغلو، ،محله برکت زاده، خیابان بویوک هندک )، رستوران آنتیوچیا ( ی اغلو، یازگان، آدرس: ، خیابان آسمالی مسجیت شماره 3 )، رستوران بیلیجه ( ناحیه بی‌اوغلو، محله آسمالی مسجیت، خیابان آسمالی مسجیت، پلاک ۸ ) نمونه هایی از رستوران های ارزان استانبول همراه با آدرس میباشد.

استانبول چند روز بمانیم؟

ممکن از سوالی را از خود بپرسید که این تور را برای چند روز انتخاب کنیم.تورهای استانبول 4 روزه، 6 روزه، 8 روزه را شامل میشود.اما قیمت تورهایی که تعداد روز بیشتری را در این شهر بمانید بیشتر است.قطعا شما در طی 4 روز میتوانید با یک برنامه ریزی کاملا دقیق تمامی جاذبه های گردشگری این شهر توریستی در ترکیه را ببینید و نیازی به خرید تورهای 6 یا 8 روزه نمیباشد.اما اگر مشکلی از نظر مالی و زمانی ندارید میتوانید این تورها را انتخاب کنید.

تور ارزان استانبول

آژانس مسافرتی آرامش سفر 54034000-021

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ برای دریافت خدمات مشاوره رایگان تورها با ما تماس بگیرید