تور سوریه | قیمت امروز + تخفیف ویژه ( زمینی و هوایی )

تور های پیشنهادی آرامش سفر

تور زیارتی سوریه

ایرلاین قشم

تور زیارتی سوریه (5 شب)

مدت اقامت:6 روز

تاریخ رفت:خرداد 98

از:3,890,000 تومان

ایرلاین قشم

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:خرداد 98

از:0 تومان

ایرلاین قشم

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:خرداد 98

از:0 تومان

ایرلاین قشم

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:خرداد 98

از:0 تومان

مرتب سازی لیست تور بر اساس

نام تور مدت اقامت قیمت مشاهده

تور زیارتی سوریه

: 6 : 5 3,890,000 مشاهده

تور سوریه یکی از تورهای زیارتی مورد درخواست مردم میباشد.با توجه به حضور حرم حضرت زینب (س) در کشور سوریه و شهر دمش درخواست ها برای خرید تور زیارتی و ارزان سوریه زیاد میباشد.اگر قصد دارید در سفری امن و عالی وارد شهر سوریه شوید و این حرم بزرگ شیعیان را زیارت نمایید میتوانید با شماره‌گیری 02154034000 بهترین تور را انتخاب کنید و خود را آماده سفر به سوریه نمایید.

چرا تور سوریه

کشور سوریه و شهر زیارتی دمشق از جمله شهرهایی میباشد که مورد درخواست مردم برای سفر به آنجاست.حضور حرم حضرت زینب (س) در این کشور قطعا مهمترین دلیل برای سفر به سوریه است.شاید برای برخی سوال باشد که تنها دلیل برای سفر به این کشور زیارت حرم است؟! جواب منفی است، قطعا مهمترین دلیل را میتوان زیارت حرم حضرت زینب دانست اما تنها دلیل نمیباشد.زیرا کشور سوریه دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که در کنار زیارت میتوانید از آنها دیدن نمایید و لذت ببرید.

قیمت تور سوریه

سفر به سوریه خیلی ارزان نمیباشد.اما آژانس هواپیمایی آرامش سفر بهترین و ارازنترین تور سوریه را به شما پیشنهاد خواهد داد.سفر به این کشور به صورت هوایی میباشد و قیمت این سفر به هتل انتخابی شما و زمان سفر شما به سوریه مربوط میباشد.قطعا سفر به سوریه در ماه محرم دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر ایام سال میباشد.شما اگر میخواهید با قیمتی ارازن به سوریه سفر کنید میتوانید در ایامی که مناسبت خاصی وجود ندارد به صورت عادی به این کشور زیارتی سفر کنید.

خرید و رزرو این تور

برای خرید این تور با قیمت مناسب و امکانات عالی میتوانید با شماره‌گیری 02154034000 یا به صورت آنلاین توسط سایت آژانس هواپیمایی آرامش سفر تور خود را رزرو نمایید و یا تاریخ و بودجه مورد نظر خود را به کارشناسان آرامش سفر دهید تا ما بهترین پیشنهاد را به شما بدیم.

تور سوریه

آژانس مسافرتی آرامش سفر 54034000-021

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ برای دریافت خدمات مشاوره رایگان تورها با ما تماس بگیرید