مرتب سازی لیست تور بر اساس

کد نام تور مناسب تاریخ رفت مهلت ثبت نام روز شب نوع سفر پکیج قیمت ظرفیت مشاهده

تور هوایی کربلا ویژه عاشقان بین الحرمین در ایران یکی از تورهای زیارتی بسیار محبوب میباشد.زائران و گردشگران بسیاری از کشور ایران سالانه به کشور عراق و شهر کربلا سفر میکنند.بیشترین تعداد زائر در کربلا در زمان ایام محرم و عاشورا ، تاسوعا میباشد.

چرا تور هوایی کربلا بگیریم؟

تور کربلا هوایی یکی از تورهای مناسب به مقصد کربلا میباشد.شما میتوانید تور کربلا را به صورت زمینی و هوایی خریداری کنید و به این شهر زیارتی سفر کنید.اما سفر هوایی به کربلا از جمله تورهایی میباشد که شما به راحتی میتوانید به شهر کربلا برسید و خستگی راه را نداشته باشید.

فرق تور کربلا هوایی با تور زمینی کربلا چیست؟

تنها فرق این دو تنها در نوع سفر و رسیدن شما به کربلا میباشد.یکی به صورت زمینی بوده و شما یک روز در راه هستید و دیگری به صورت هوایی بوده و شما چند ساعت در راه هستید.وگرنه ممکن است هر دو مسافری که به صورت هوایی و زمینی به کربلا سفر کرده اند در یک هتل اقامت داشته باشند.نوع پذیرایی در این نوع سفرها فرقی با یک دیگر ندارد.

قیمت تور هوایی کربلا

قیمت تور کربلا هوایی حدود 1 میلیون بیشتر از تور کربلا به صورت زمینی میباشد.و میتوانید این تور آژانس هواپیمایی آرامش سفر خرید نمایید.

امکانات تور کربلا هوایی چیست؟

اکثر تورهای کربلا 8 روزه میباشد.که شما 5 روز در کربلا اقامت خواهید داشت و 2 شب در شهر نجف خواهید بود.همچنین زیارت حرم شهرهای کاظمین و سامرا به صورت رایگان توسط آژانس هواپیمایی آرامش سفر برای شما انجام خواهد شد.در طی حضور شما در شهر عراق شما در هتلهایی نزدیک حرم اقامت خواهید داشت و صبحانه، ناهار و شام به صورت رایگان میباشد.

آیا تور کربلا به صورت رفت و برگشت است؟

بله تمامی تورهای کربلا چه زمینی و چه هوایی به صورت رفت و برگشت میباشد.

از چه شهرهایی این تور انجام میشود؟

تور هوایی کربلا از اصفهان ، تبریز ، مشهد ، تهران و سایر شهرهایی که پرواز مستقیم به سمت عراق خواهند داشت انجام میشود.

چه زمانی برای سفر به کربلا مناسب است؟

هر زمانی شما میتوانید به کربلا سفر کنید.اما برخی از زمانها هست که کربلا شلوغ بوده و قیمت تورها بالاست و برخی از ایام عادی قیمت تور کربلا پایین میباشد.یکی از بهترین زمان هایی که شما میتوانید به کربلا سفر کنید ایام محرم میباشد.زیرا در این زمان کربلا شلوغترین روزهای خودش را سپری میکند.برای حضور در کربلا در روزهای عاشورا و تاسوعا شما باید چندین روز قبل از فرا رسیدن این ایام نسبت به خرید تور کربلا اقدام کنید زیرا به دلیل درخواست های زیاد این تور زودتر از موعد تکمیل میشود.

یکی دیگر از ایام های مناسب برای سفر به کربلا عید نوروز میباشد که به دلیل تعطیلات درخواست برای سفر به این شهر زیارتی بالاست.دیگر مناسبتی که درخواست سفر به کربلا زیاد است ایام شبهای قدر میباشد.دلیل اصلی این امر رفتن به نجف و حضور در حرم حضرت علی (ع) است. اما قیمت تور در ایام محرم و نوروز به سمت کربلا بیشتر از سایر ایام سال میباشد.شما میتوانید در روزهایی همون اواخر سال و یا ایامی که مناسبت خواصی وجود ندارد به کربلا و نجف سفر کنید.