تور زمینی کربلا | قیمت امروز + تخفیف ویژه + لحظه آخری

تور های پیشنهادی آرامش سفر

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

مرتب سازی لیست تور بر اساس

نام تور مدت اقامت قیمت مشاهده

تور زمینی کربلا توری زیارتی مخصوص زائران حرم اباعبدالله حسین که قصد دارند به صورت زمینی و با هزینه ای کمتر به این شهر زیارتی سفر کنند میباشد.شهر کربلا و نجف سالانه میزبان میلیون زائر ایرانی میباشد.شما در تور کربلا میتوانید از نجف ، کاظمین و سامرا هم دیدن نمایید و زیارت کنید.خرید تور کربلا با قیمت مناسب و خدمات عالی از آژانس هواپیمایی آرامش سفر ( 02154034000 ).

چرا تور زمینی کربلا

این تور از جمله تورهای مورد درخواست ایرانیان میباشد.شما با قیمت کمتری نسبت به تور هوایی کربلا میتوانید وارد این شهر زیارتی شوید و چندین روز را در بهترین هتل های کربلا اقامت داشته باشید.فرق بین تور هوایی کربلا و تور زمینی کربلا تنها در نوع رسیدن شما به این شهر میباشد و دیگر فرقی بین دو تور وجود ندارد.

قیمت تور زمینی کربلا

قیمت این تور زیاد متغیر نمیباشد.تنها دلیلی باعث میشود قیمت این تور تغییر داشته باشد بستگی به زمان سفر شما به کربلا میباشد.قطعا اگر در ماه های محرم و رمضان به خرید تور کربلا اقدام کنید باید این تور را با قیمتی به مراتب بیشتر از زمانهای دیگر خریداری کنید.زیرا درخواست سفر به کربلا در این ایام ها زیاد میباشد.اما اگر شما در ایام عادی درخواست خرید این تور را داشته باشید میتوانید با بودجه ای کمتر این تور را خریدای کنید و چندین روز ناب را در شهرای کربلا سپری کنید. آیا نجف و کاظمین و سامرا هم شامل میشود ؟

بله تورهای کربلا همگی شامل شهرهای نجف ، کاظمین و سامرا میباشد و شما میتوانید چندین روز را هم در این شهرهای زیارتی سپری کنید.نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید سفر به کاظیمن و سامرا تنها منوط به برقراری امنیت در این شهرها میباشد.ولی شما در تور 8 روزه کربلا ، 5 شب را در کربلا باید سپری کنید و 2 شب را در نجف خواهید بود.

مبدا حرکت این تور از کجاست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید این میباشد که مبدا حرکت این تور از کدام شهر داخلی ایران میباشد؟پاسخ این سوال به عواملی زیادی بستگی دارد.در صورت امکان این تور از شهر محل زندگی شما نیز قابل اجراست اما باید درخواست برای آن زیاد باشد و یا نیز کلان شهرهای این قابلیت اجرای این تور زمینی به سمت کربلا را دارند.اما مبدا اصلی حرکت تمامی تورهای زمینی به سمت کربلای معلی از شهر تهران میباشد.

امکانات این تور زمینی چیست؟

شما در تورهای زمینی به سمت کربلا از امکاناتی همچون اقامت در هتل نزدیک حرم چه در کربلا و چه در نجف برخوردار خواهید بود.تمامی هتل ها دارای صبحانه ناهار و شام میباشد.یک لیدرتور همراه شما در طی سفر خواهد بود.بیمه به همراه سیم کار نیز از دیگر امکانات این تور زمینی میباشد.

آیا این تورها همرا با صبحانه و ناها و شام میباشد؟

بله، تمامی تورهای کربلا به همراه خدمات کامل بوده و صبحانه، ناهار و شام جزو خدمات این تور زیارتی میباشد.غذاهایی که در این تور تهیه میشود توسط سرآشپز ایرانی بوده و در لحظه آماده میشود.شما نیز میتوانید به درخواست خود غذای مورد نظر را در بیرون از هتل میل بفرمایید.

کربلا

آژانس مسافرتی آرامش سفر 54034000-021

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ برای دریافت خدمات مشاوره رایگان تورها با ما تماس بگیرید