تور کویر مصر | تور VIP و لاکچری ← تخفیف ویژه

تور های پیشنهادی آرامش سفر

تور 2 و نیم روزه کویرمصر

سفر با اتوبوس

تور 2 و نیم روزه کویرمصر (1 شب)

مدت اقامت:2 روز

تاریخ رفت: 1399-11-15

از:510,000 تومان

تور 2 نیم روزه کویر

سفر با اتوبوس

تور 2 نیم روزه کویر (1 شب)

مدت اقامت:2 روز

تاریخ رفت: 1399-7-6

از:308,000 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

مرتب سازی لیست تور بر اساس

نام تور مدت اقامت قیمت مشاهده

تور 2 و نیم روزه کویرمصر

: 2 : 1 510,000 مشاهده

تور 2 نیم روزه کویر

: 2 : 1 308,000 مشاهده

تور کویر مصر ایران یکی از تورهای هیجان انگیز و بسیار محبوب در زمینه تور طبیعت گردی میباشد.این تور که در 6 ماه دوم سال برگزار میشود همه زودتر از سایر تورهای طبیعت گردی در این بازه زمانی ظرفیت آن تکمیل میشود.اگر قصد دارید یکی دو روز شگفت انگیز را در کویر با بهترین امکانات سپری کنید و خاطرات خوبی را رقم بزنید قطعا این تور بهترین پیشنهاد برای شما میباشد که میتوانید از آژانس هواپیمایی آرامش سفر 0215403400 خریداری کنید.

چرا تور کویر مصر ؟

اگر بار اول نام کویر مصر را بشوید قطعا پیش خود خواهید گفت کویری در کشور مصر میباشد! اما این کویر در استان اصفهان و 45 کیلومتری شهر جندق واقع میباشد.این کویر زیبا دارای جاذبه های گردشگری زیادی میباشد که شما تنها وارد یک کویر نخواهید شد.شما میتوانید از جاذبه های گردشگری روستاهای اطراف دیدن نمایید که سالها قدمت دارند و برخی جزو آثار تاریخی ایران به شمار میروند.

همچنین یکی از دلایلی که باعث شده است تور کویر محبوب شود دیدن آسمان کویر در شب میباشد.آسمانی ستاره ای با آرامشی عجیب که قطعا لحظات بسیار شگفت انگیز و رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

قیمت تور کویر مصر

این تور که به صورت دو نیم روزه برگزار میگردد دارای قیمت زیادی نمیباشد.شروع قیمت این تور از 150 هزارتومان به بالا میباشد که بسته به انتخاب اقامتگاه و محل استراخت و همچنین امکانات رفاهی قیمت آن متغیر است.اما تورهایی که توسط آژانس مسافرتی آرامش سفر اجرا همیشود همگی کاملا لاکچری بوده و دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی است و قیمت بسیار مناسبی در مقابل امکانات و خدمات رفاهی به مسافران خود دارد.

بهترین زمان برای سفر به کویر مصر

با توجه به اینکه شما به کویر سفر میکنید و این مکان دارای گرمای بسیار زیادی میباشد و آفتاب شمارا اذیت خواهد کرد قطعا اجرای تور کویر مصر در فصل تابستان امکان پذیر نمیباشد.بهترین زمان برای سفر به این مکان در فصولی میباشد که هوا رو به خنک شدن میرود.فصل پاییز یکی از بهترین زمانها برای سفر به این مکان زیباست که روزهای نه چندان گرم و شبهای نه چندان سردی را میتوانید تجربه کنید.

 

آژانس مسافرتی آرامش سفر 54034000-021

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ برای دریافت خدمات مشاوره رایگان تورها با ما تماس بگیرید