مرتب سازی لیست تور بر اساس

کد نام تور مناسب تاریخ رفت مهلت ثبت نام روز شب نوع سفر پکیج قیمت ظرفیت مشاهده

تور مشهد با اتوبوس از جمله تورهای مورد علاقه گردشگران میباشد.تور زمینی مشهد با اتوبوس با توجه به قیمت مناسبی که دارد همیشه مورد توجه زائران و گردشگران بوده است.اگر قصد دارید با بودجه ای مناسب و البته امکانات بسیار خوب به مشهد مقدس سفر کنید میتوانید تور زمینی مشهد با اتوبوس را از آژانس هواپیمایی آرامش سفر خریداری کنید.

چرا تور مشهد با اتوبوس مناسب است؟

این تور با توجه به قیمت مناسب خود همیشه از محبوبیت خوبی در نزد گردشگران برخوردار بوده است.شما میتوانید با بودجه ای از 200 هزارتومان به بالا تور زمینی مشهد را خریداری کنید و زائر امام رضا (ع) شوید.همچنین دیگر ویژگی این تور قابلیت برگزاری آن از تمامی شهرهای ایران میباشد.با توجه به اینکه در تمامی پایانه های مسافربری در ایران اتوبوسهای مشهد موجود است شما به راحتی متوانید تور خود را به صورت تلفنی با شماره 02154034000 و یا آنلاین از طریق سایت آرامش سفر خریداری کنید ولی از شهر محل سکونت خود به مشهد حرکت کنید.

آیا تورهای مشهد با اتوبوس رفت و برگشت میباشد؟

بله تمامی تورهایی که توسط آژانس هواپیمایی آرامش سفر به مقصد مشهد مقدس به فروش میرسد به صورت رفت و برگشت میباشد.

آیا امکانات تور زمینی مشهد با اتوبوس کم میباشد؟

خیر امکانات تور زمینی مشهد کم نمیباشد.این تور نیز همانند تمامی تورهای دیگری که به سمت مشهد برگزار میشود فقط نوع سفر آن متفاوت بوده ولی امکانات شما در هتلهای مشهد هیچ فرقی با سایر تورها ندارد.شما میتوانید با اتوبوس به مشهد سفر کنید ولی در هتلی 5 ستاره در این شهر اقامت داشته باشید.

مسافت تهران به مشهد با اتوبوس؟

فاصله تهران تا مشهد حدود 900 کیلومتر میباشد.اتوبوسهای تهران مشهد میتوانند از دو مسیر جاده سمنان و جاده شمال (مازندران) به سمت مشهد حرکت کنند.فاصله زمانی تهران به مشهد با اتوبوس از جاده سمنان حدودا 10 ساعت میباشد.

چه زمانی مشهد شلوغ است؟

تورهای مشهد همیشه جزو تورهای پرطرفدار بوده و زودتر از موعد تکمیل میشود اما برخی از ایام های سال هستند که چندین روز قبل از اجرای تور ظرفیت آنها تکمیل میشود.ایام هایی همچون لحظه سال تحویل ، محرم ویژه عاشورا و تاسوعا ، تولد و شهادت امام رضا و مناسبت های خاص همیشه مشهد شلوغ بوده و شما باید چندین روز قبل از فرا رسیدن این ایام نسبت به خرید تورهای مشهد اقدام نمایید.

تور زمینی مشهد با چه نوع اتوبوسی برگزار میشود؟

تورهای مشهد به صورت زمینی از تهران با توجه به طولانی بودن مسیر را و راحتی تمامی مسافران با اتوبوس های vip  برگزار میشود.در طی مسیر نیز میتوانید از پذیرایی هایی که در اتوبوس انجام میشود استفاده نمایید.همچنین اتوبوس برای وعده های غذایی و نماز در مکانهای بسیار مناسبی توقف خواهد داشت تا مسافران به کارهای مربوطه خود برسند.