مرتب سازی لیست تور بر اساس

کد نام تور مناسب تاریخ رفت مهلت ثبت نام روز شب نوع سفر پکیج قیمت ظرفیت مشاهده

تور ارزان کیش جزو تورهای مورد علاقه هر گردشگری میباشد.کیش یکی از محبوبترین مقصدهای گردشگری در ایران میباشد که سالانه میلیونها گردشگر به این جزیره سفر میکنند.بیشتر گردشگرانی که وارد جزیره کیش میشوند با خرید تور ارزان کیش و یا تور لحظه آخری کیش خود را به این جزیره زیبا رسانده اند تا از جاذبه های گردشگری این جزیره در خلیج فارس دیدن نمایند.

چرا تور ارزان کیش بخریم؟

با توجه به اینکه شما باید از تمامی جاذبه های گردشگری کیش دیدن نمایید نیاز هست کمی هزینه های خود را کاهش دهید به همین دلیل یکی از بهترین بخش‌هایی که میتواند هزینه تور کیش شمارا کم کند انتخاب هوشمندانه تور شما میباشد.شما با خرید تور کیش از آژانس هواپیمایی آرامش سفر بهترین و لاکچری‌ترین تور کیش را با قیمتی ارزانتر از همه جا میتوانید خریداری و رزرو نمایید.

آیا تور ارزان کیش کم کیفیت میباشد؟

خیر، تورهای ارزان کیش دارای کیفیتی کم نمیباشد.تورهای ارزان کیش بیشتر به صورت لحظه آخری میباشد که به شما پیشنهاد میشود.برای مثال شما تور کیش را با قیمت 500 هزارتومان را به صورت لحظه آخری خریداری میکنید که در حالت عادی همین تور قیمتی بالای 800 هزارتومان را داراست.پس همان هتل و امکاناتی در که درسایر تورهای کیش ارائه میشود در تورهای قیمت مناسب کیش هم شما میتوانید از همان امکانات بهرمند شوید.

آیا تورهای ارزان کیش دارای تخفیفات گردشگری میباشد؟

بله، تمامی تورهایی کیش که توسط آژانس هواپیمایی آرامش سفر به فروش میشود دارای تخفیفات گردشگری از 20 درصد الی 70 درصد میباشد و تمامی گردشگران میتوانند از این تخفیفات برخوردار شوند.

آیا تورهای کیش دارای ناهار و شام میباشد؟

هتلهای کمی هستند که شما در آن اقامت داشته باشید و ناهار و یا شام به مسافران خود بدهند.تمامی تورهای کیش فقط دارای صبحانه هستند.و برخی از هتل های دیگر فقط در کنار صبحانه ناهار و یا شام را به مسافران خود میدهند و کمتر هتلی در کیش وجود دارد که هر سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام را به گردشگران خود بدهد.

تور ارزان کیش به چه صورت برگزار میشود؟

تمامی تورهای کیش آژانس هواپیمایی آرامش سفر به صورت هوایی برگزار میشود.لازم است بدانید از تمامی شهرهایی که دارای فرودگاه هستند و پرواز به سمت کیش دارند شما میتوانید به این جزیره زیبا سفر کنید. به این صورت که اگر در شهر ساری زندگی میکنید میتوانید تور کیش خود را از آژانس آرامش سفر به صورت آنلاین و یا تلفنی در تهران خریداری کنید ولی از شهر خود ساری به سمت کیش پرواز کنید و بعد از رسیدن به کیش تور لیدر آرامش سفر در فرودگاه شهر مقصد در خدمت شما خواهد بود.