تور تفلیس | قیمت امروز + تخفیف ویژه ( زمینی و هوایی )

تور های پیشنهادی آرامش سفر

تور تفلیس بهمن و اسفند 98

سفر با هواپیما

تور تفلیس بهمن و اسفند 98 (3 شب)

مدت اقامت:4 روز

تاریخ رفت: 1398-11-26

از:1,625,000 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

سفر با

( شب)

مدت اقامت: روز

تاریخ رفت:

از:0 تومان

مرتب سازی لیست تور بر اساس

نام تور مدت اقامت قیمت مشاهده

تور تفلیس بهمن و اسفند 98

: 4 : 3 1,625,000 مشاهده

تور تفلیس گرجستان از جمله تورهایی میباشد که در ایران خواهان زیادی دارد.سفر به گرجستان و شهر تفلیس قطعا میتواند یک سفری خاطره انگیز و زیبا را برای شما رقم بزند.اگر دوست دارید وارد شهری تاریخی شوید که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد تفلیس بهترین پیشنهاد برای شماست.آژانس هواپیمایی آرامش سفر برگزارکننده تورهای تفلیس بهترین تور را به شما پیشنهاد خواهد داد ( 02154034000 ).

چرا تور تفلیس ؟

تور گرجستان و شهر تفلیس به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری فراوان و مراکز خرید عالی از جمله تورهایی میباشد که شما همیشه زودتر از موعد ظرفیت آن تکمیل میشود.سفر به این شهر تاریخی برای شما قطعا جذابیت های فراوانی خواهد داشت.همچنین برای سفر به تفلیس نیازی به داشتن ویزا نمیباشد و شما فقط باید گذرنامه داشته باشید تا وارد این شهر زیبا شوید.

قیمت تور تفلیس

قیمت این تور به عوامل مختفلی وابسته است.عواملی همچون زمان سفر شما به گرجستان که مناسبت خاصی در آن تاریخ وجود داشته باشد یا خیر.تعداد روزهایی که شما در این شهر حضور دارید و هتل انتخابی شما از جمله مواردی میباشد که قیمت تور شما را مشخص خواهد کرد.اما معمولا قیمت این تور از 1 میلیون تومان به بالا میباشد.

تور تفلیس زمینی یا هوایی

شما برای خرید این تور دو انتخاب دارید یا به صورت زمینی وارد پایتخت گرجستان شوید یا به صورت هوایی.قیمت تور زمینی گرجستان به مراتب کمتر از تور هوایی گرجستان میباشد.ولی میتوانید شما به صورت زمینی وارد این شهر شوید و در هتلی عالی که اقامت داشته باشید و فقط نوع سفر شما متفاوت میباشد.

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

قطعا بهترین زمان برای سفر به گرجستان و پایتخت این کشور فصل بهار و تابستان میباشد.زیرا در این دو بازه زمانی فستیوال و جشنهای بسیاری در این کشور برگزار میشود که میتوانید در آن شرکت کنید و از آنها لذت ببرید.ولی در فصول پاییز و زمستان هم میتوانید به گرجستان سفر کنید زیرا قیمت تور در این دو فصل کمی کمتر از سایر ایام سال میباشد.

خدمات تور تفلیس چیست؟

تمامی تورهای تفلیس به صورت هوایی برگزار میشود، به این صورت که رفت و برگشت شما به این شهر در کشور گرجستان با هواپیماست.اقامت در هتل انتخابی همراه با صبحانه از دیگر خدماتیست که شامل این تور میشود.تورهای گرجستان به نوعی اجرا میگردد که به تمامی مسافران یک عدد سیم کارت جهت ارتباط با داخل کشور هدیه داده میشود.

 

 

تور تفلیس

آژانس مسافرتی آرامش سفر 54034000-021

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ برای دریافت خدمات مشاوره رایگان تورها با ما تماس بگیرید