31

فروردین
1401

بهترین هتل های پکن

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

شناخت مجهزترین و بهترین هتل های پکن ، شهر پکن یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا و کشور چین میباشد.اگر به این شهر سفر کنید قطعا نیاز به هتلی برای استراحت خواهید داشت.با توجه به اینکه این شهر یک شهری توریستی میباشد و جمعیت زیادی را داراست قطعا هتل های بیشماری در آن واقع میباشد.که در این پست جدید آرامش سفر قصد داریم بهترین هتل های پکن را به شما معرفی کنیم تا در تور پکن خود اقامتی به یادماندنی را داشته باشید.

هتل لیک ویو پکن

هتل لیک ویو هتلی زیبا و لاکچری در شهر پکن میباشد.این هتل ۵ ستاره جزو بهترین هتل های پکن میباشد که دارای تمامی امکانات رفاهی است.هتل لیک ویو در مکانی خوب از شهر پکن واقع میباشد که دسترسی راهی به سایر نقاط این شهر دارد و به راحتی میتوانید از جاذبه های گردشگری اطراف آن دیدن نمایید.

Lake View Hotel

هتل گرند میلنیوم پکن

یکی از مشهورترین هتل های پکن ، هتل گرند میلنیوم این شهر میباشد.این هتل ۵ ستاره سالانه میزبان تعداد بیشماری گردشگر میباشد.با توجه به اینکه امکانات این هتل بسیار بالا میباشد قیمت آن نسبت به سایر هتل ها کمی بیشتر است.هتل گرند میلنیوم در بخش تجاری پکن واقع شده است و فاصله آن با جاذبه های گردشگری این شهر نسبتا مناسب است.

Grand Millennium Beijing

هتل پارک پلازا پکن

هتل پارک پلازا پکن ، هتلی ۵ ستاره که در لیست بهترین هتل های پکن قرار دارد.این هتل در دل شهر قرار گرفته است و شما به راحتی میتوانید به سایر بخش ها بروید و از آنها دیدن نمایید.یکی از نکات جالب توجه این هتل وجود سرآشپزی مشهور در کار خود در این پارک پلازا میباشد.

 Park Plaza Beijing Wangfujing

هتل کراون پلازا پکن

هتل زیبای هتل کراون پلازا یک هتل ۵ ستاره که در مکان مناسبی قرار دارد.این هتل دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله اینترنت رایگان میباشد.اگر قصد دارید از جاذبه های دیدنی نزدیک هتل دیدن نمایید به راحتی میتوانید خود به تنهایی به آنجا بروید زیرا فاصله هتل با جاذبه های این شهر کم میباشد.

Crowne Plaza Beijing Wangfujing

هتل جی دبلیو ماریوت پکن

هتل ۵ ستاره و لاکچری در بهترین نقطه از شهر پکن که جزو لاکچری ترین هتل های این شهر میباشد.قطعا اقامت در این هتل برای شما راحت خواهد بود زیرا دارای امکانات بسیار زیادی است.این هتل دارای انواع غذاهای بین المللی و آسیای شرقی میباشد که میتوانید از آنها میل بفرمایید.

JW Marriott Hotel Beijing

هتل پنتا پکن

تنها هتل ۴ ستاره در لیست بهترین هتل های پکن این هتل میباشد.اما با توجه به امکانات فوق العاده اش از برخی هتل های ۵ ستاره هم بهتر است.این هتل دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله سرویس ها ، اینترنت رایگان ، ماهواره و غیره است.شما نیز میتوانید از بخش رستوران این هتل که دارای بهترین غذاها میباشد استفاده کنید.

هتل پنتا پکن

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید