بهترین شهربازی های دنیا ، شناخت بهترین شهربازی های دنیا یکی از جالبترین بخش های تورهای گردشگری میباشد.شهربازی محبوب تمامی افراد است که میتوانند به آنجا رفته و انرژی خود را تخلیه کنند.اما برخی از شهربازی ها هستند که خیلی خاص میباشند.ما میخواهیم در این مطلب ویژه به شما ۲۰ شهر بازی برتر دنیا در سال ۲۰۱۸ را معرفی کنیم.

بهترین شهربازی های دنیا ، شهر بازی هایی که هرکدام به نوعی دارای ویژگی های خاصی هستند و روزانه تعداد بیشماری از مردم به این شهربازی ها رفته و از بازیهای موجود در شهر بازی لذت میبرند.همراه آرامش سفر باشید تا بهترین شهربازی های جهان در سال ۲۰۱۸ را بشناسیم.در این بخش ۱۰ شهربازی را به شما معرفی خواهیم کرد.

شهربازی یونیورسال ایسلندس | Universal’s Islands of Adventure

مکان : اوراندو ، فلوریدا

یک پارک تفریحی فوق العاده در اورلاندو واقع در فلوریدا.این شهربازی فوق العاده در سال ۱۹۹۹ ساخته شده است.این شهربازی زیبا سالانه میزبان ۸ میلیون نفر گردشگر و مردم عالی میباشد.هم اکنون جزو بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

مجیک کینگدوم پارک | Magic Kingdom Park

مکان : اوراندو ، فلوریدا

اولین پارک فوق العاده ای که در سال ۱۹۷۱ در فلوریدا افتتاح شد.این پارک یکی از مجموعه های پارک های دیزنی لند میباشد که مربوط به شرکت والت دیزنی میباشد.هم اکنون جزو بهترین شهربازی های دنیا میباشد.این پارک محبوبترین پارک در شمال آمریکا میباشد.سالانه بیش از ۲۰ میلیون گردشگر و مردم عادی از این شهربازی استفاده میکنند.

بهترین شهربازی

لو پوی دو فو | Le Puy du Fou

مکان : لس آپسیس ، فرانسه

پارک تاریخی و بسیار زیبای  در لس آپسیس در قلب منطقه Vendée فرانسه.یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد.این پارک سالانه بیش از ۲ میلیون بازدیدکننده دارد.و پس از دیزنی لند دومین پارک معروف در پاریس میباشد.

بهترین شهربازی

یونیورسال استدیو هالیوود | Universal Studios Hollywood

مکان : لس آنجلس ، کالیفرنیا

این مجمموعه فوق العاده یکی از بزرگترین و مشهورترین و قدیمی ترین استدیو های فیلم در هالیوود میباشد.این پارک سالانه میزبان ۹ میلیون بازدیدکننده است.و جزو بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

یونیورسال استدیو فلوریدا | Universal Studios Florida

مکان : اوراندو ، فلوریدا

یکی از بهترین استدیو های فیلم در فلوریدا در این مکان واقع میباشد.این پارک در سال ۱۹۹۰ افتتاح شده است.این پارک ویژه مخصوص فیلم میباشد.این پارک سالانه میزبان ۱۰ میلیون بازدیدکننده میباشد.هم اکنون این پارک یکی از بهترین پارک های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

دیزنی انیمال کینگدوم | Disney’s Animal Kingdom

مکان : اوراندو ، فلوریدا

دیزنی یک پارک تفریحی زیبا میباشد که در آوریل ۱۹۹۸ افتتاح شده است.دور تا دور این پارک کاملا حفاظت شده میباشد و مخصوص نگه داری حیوانات است.این پارک که یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد سالانه ۱۲ میلیون بازدیدکننده دارد.

شهربازی

اروپا پارک | Europa-Park

مکان : روست ، آلمان

شهربازی اروپا پارک یکی از بزرگترین شهربازیهای های اروپا و کشور آلمان میباشد.این شهربازی در سال ۲۰۰۹ افتتاح شده است و پس از دیزنی لند فرانسه دومین مکان تفریحی اروپا میباشد.سالانه بیش از ۴ میلیون بازدیدکننده دارد.این پارک هم اکنون یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

تیولی گاردن | Tivoli Gardens

مکان : کپنهاگن ، دانمارک

یک پارک تفریحی ، یک باغ لذتبخش و بسیار زیبا در دانمارک.این پارک در سال ۱۸۴۳ افتتاح شده است.و دمین پارک تفریحی در جهان میباشد که افتتاح شده است.پارک تیولی پرطرفدارترین پارک در اسکاندیناوی میباشد.سالانه بیش از ۴.۵ میلیون بازدیدکننده دارد. این پارک هم اکنون یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

دیزنی لند | Disneyland Park

مکان : مارن لاواله ، فرانسه

پارک تفریحی ویزنی لند در کارن لاواله یکی از بهترین پارک های تفریحی دنیا میباشد.این پارک با مالکیت و گردانندگی شرکت والت دیزنی میباشد.

بهترین شهربازی

سیاورلد اورلاندو | SeaWorld Orlando

مکان : اوراندو ، فلوریدا

یکی از پارک های تفریحی و فوق العاده در اورلاندو به نوعی یک دریایی در فلوریدا میباشد.این پارک سالانه بیش از ۴ میلیون بازدیدکننده دارد.این پارک هم اکنون یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

بتو کاریرو ورلد | Beto Carrero World

مکان : پنها ، برزیل

بزرگترین پارک در آمریکای لاتین میباشد.این پارک فوق العاده در سال ۱۹۹۱ افتتاح شده است.بزرگی این پارک بیش از ۹ کیلومتر میباشد. این پارک هم اکنون یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد.

بهترین شهربازی

دیزنی لند | Disneyland Park

مکان : آناهایم ، کالیفرنیا

آناهایم شهری در ایالت کالیفرنیا میباشد.این شهر میزبان یکی از بهترین شهربازی های دنیا به نام دیزنی لند میباشد.

بهترین شهربازی

دیزنی هالیوود استدیو| Disney’s Hollywood Studios

مکان : اوراندو ، فلوریدا

یکی از بهترین پارک ها در نزدیکی اولاندو که بهترین فیلم های هالیوودی در آن فیلمبرداری شده است.این شهربازی در سال ۱۹۸۹ افتتاح شده است.شهربازی دیزنی هالیوود که یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد سالانه ۱۰ میلیون بازدیدکننده دارد.

بهترین شهربازی

پارک دیزنی کالیفرنیا | Disney California Adventure Park

مکان : آناهایم ، کالیفرنیا

پارک دیزنی کالیفرنیا یکی از زیباترین و بهترین شهربازی های دنیا پارک های میباشد که زیر نظر مجموعه های والت دیزنی فعالیت میکند.این پارک در سال ۲۰۰۱ به عنوان پارک دانشجویی در کالیفرنیا افتتاح شد.این پارک که یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد سالانه ۹.۵ میلیون بازدیدکننده دارد.

بهترین شهربازی

سیلور دلار سیتی | Silver Dollar City

مکان : برنسون، میزوری

این پارک عالی در سال ۱۹۶۰ افتتاح شد.در اوایل این پارک مخصوص خانواده ها بود بعدها تبدیل به یکی از بهترین شهربازی های دنیا شد.این پارک نیز یکی از جاذبه های گردشگری در میزوری نیز میباشد.

بهترین شهربازی

پارک والت دیزنی استدیو | Walt Disney Studios Park

مکان : مارن لاواله ، فرانسه

والت دیزنی استدیو دومین پارک دیزنی در فرانسه میباشد که در سال ۲۰۰۲ افتتاح شده است.این پارک در اوایل مخصوص فیلم بوده که اما بعدها که مجموعه های دیگری به آن اضافه شده است باعث شد سالانه بیش از ۴ میلیون بازدیدکننده داشته باشد.

بهترین شهربازی

پورت اونتور | PortAventura

مکان : سالو ، اسپانیا

یک پارک بسیار عالی و فوق العاده در کشور اسپانیا ، این پارک آبی عالی جزو بهترین شهربازی های دنیا میباشد.شما برای این پارک آبی میتوانید بلیت های خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

بهترین شهربازی

یونیورسال استدیو سنگاپور| Universal Studios Singapore

مکان : جزیره سنتوسا، سنگاپور

پارک یونیورسال سنگاپور یکی از بهترین شهربازی های دنیا میباشد که دارای ۲۸ جاذبه گردشگری در این مجموعه میباشد.این پارم دومین پارک جهانی استدیو در آسیا میباشد.این پارک که جزو بهترین شهربازی های دنیا است سالانه ۲ میلیون بازدیدکننده دارد.

بهترین شهربازی

هنگ کنگ دیزنی لند | Hong Kong Disneyland

مکان : هنگ کنگ ، چین

یزنی‌لند هنگ کنگ یک شهربازی در جزیرهٔ لانتائو هنگ کنگ است که مالکیت آن متعلق به شهربازی‌های بین‌المللی هنک کنگ است. این پارک که جزو بهترین شهربازی های دنیا میباشد بزرگ‌ترین شهربازی هنگ کنگ است دیزنی لند هنگ کنگ دوشنبه ۱۲ سپتامبر ۲۰۰۵ بازگشایی شد.

بهترین شهربازی

بوش گاردن | Busch Gardens

مکان : تامپا ، فلوریدا

باغ بوش یکی از بهترین شهربازی های دنیا در فلوریدا میباشد.فلوریدا یکی از شهرهایی میباشد که دارای بهترین شهربازی ها میباشد.باغ بوش سالانه بازدیدکننده های بسیاری دارد ازتمامی بخشها استفاده میکنند.

بهترین شهربازی

نتیجه گیری : بسیار خب شما در این مطلب جذاب توانستید بهترین شهربازی های دنیا را شناسایی کنید.بهترین شهربازی های دنیا که هرکدام به نوبه خود جاذبه های خاصی دارد که گردشگر و بازدیدکننده زیادی را جذب میکند.این بهترین شهربازی های دنیا بیشتر در قاره آمریکا واقع میباشد.بهترین شهربازی های دنیا اصولا شامل مجموعه هایی از وسایل بازی میباشد که رضایت بازدیدکننده را جلب کند.مجموعه های دیزنی لند بهترین شهربازی های دنیا را دارد.

منبع : ceoworld