30

فروردین
1401

مزیت سفر و تورهای گروهی چیست؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 32 0

سفر گروهی در ایران جزو محبوبترین سفرهاست که سالانه گردشگران زیادی از این طریق به مسافرت میرود. وقتی از سفر گروهی صحبت میشود یعنی چند نفر باهم به تفریح و سفر برود که از آن به عنوان تور گروهی یا اردو نام برده میشود. این سفرها به مناطق عمدتا به صورت طبیعت گردی میباشد و هدف حضور در دل طبیعت و استفاده از جاذبه های گردشگری مناطق مختلف میباشد.

آژانس هواپیمایی آرامش سفر یکی از بهترین آژانس های ایران میباشد که تورهای گروهی زیادی را اجرا کرده است. شما نیز میتوانید در این تورها همراه با گروهی شاد حضور داشته باشید و خاطرات خوبی را رقم بزنید. برای شرکت در این تورها با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

سفر گروهی

مزیت سفر گروهی

همیشه از این نوع سفرها در کشور و حتی در دنیا استقبال زیادی میشود.شما در سفر و تور گروهی میتوانید همراه با سایر گردشگران که آنها هم همانند شما به مقصد مورد نظراتان علاقمند هستند هم مسیر شوید. شما میتوانید با سایر گردشگران در طی مسیر هم کلام شده و با آنها برای سفرهای آینده هماهنگ کنید. جالب است بدانید دوستی های زیادی از طریق سفرهای گروهی ایجاد شده است.در ادامه برخی از مزیت‌های شرکت در تور گروهی را خواهیم خواند:

اتوبوس توریستی

داشتن یک مدیر در گروه

حضور تورلیدر مسلط به مقصد

انجام بازیهای گروهی

پیدا کردن دوستان جدید در سفر

ایجاد خنده و شادی توسط برخی از افراد برای سایر گردشگران

بهترین مقصدها برای سفر گروهی

سفرهای گروهی تنها مختص برای یک مکان خاص نمیباشد، شما میتوانید هر مسیری به صورت گروهی سفر کنید. یکی از پردرخواست ترین مسیرها برای سفر گروهی تورهای طبیعت گردی و تور شمال میباشد.مسیرهایی همانند نمک آبرود، ماسال، فیلبند و سایر نقاط شمال. همچنین شما میتوانید با شرکت در تورهای یکروزه سفری به شهرهای تاریخی ایران داشته باشید.شهرهایی همانند یزد، اصفهان، شیراز، زنجان، قزوین و حتی تهران بهترین مسیرها برای سفرهای گروهی میباشد.مزیت این سفرها این بوده که شما با یک دستگاه اتوبوس توریستی از همراه با گروه از تمامی جاذبه های منطقه دیدن نمایید.

اقامتگاه ها برای سفرهای گروهی

حال ممکن است از خود بپرسید اگر به صورت گروهی سفر کنیم و چندین روز در مقصد حضور داشته باشیم اقامت به چه صورت خواهد بود. در برخی از مسیرها شما اقامت شما نیز به صورت گروهی خواهد بود یعنی آقایان جدا و بانوان جدا در مکان مورد نظر اقامت خواهند داشت. و برای برخی از مسیرها اقامت شما در هتل بوده و هر چند نفر در اتاق های چند تخته میتوانند استراحت کنند.همچنین میتوانید در صورتی که مایل باشید خود هزینه اتاقی را جدا بپردازید و همراه با خانواده و یا انفرادی در اتاقی دیگر اقامت داشته باشید.

مزیت سفر گروهی

مدیریت بحران در سفرهای گروهی

یکی از مهمترین موراد در این چنین سفرهایی مدیریت بحران میباشد. بدین صورت اگر زمانی مشکلی برای یکی از افراد گروه و حتی مشکلات بزرگتری پیش آید با کمک افراد حرفه ای و مدیران گروه میتوانید مشکلات را برطرف نمایید. اینگونه مشکلات عمدتا در سفرهای طبیعت گردی در کویر و یا جنگل به وجود می‌آید که قرار است یکی شب در طبیعت حضور داشته باشید و باید از خطرات احتمالی در امان بمایند.

مهر تایید خانواده

ممکن فرزندان در برخی از سفرها قصد داشته باشند به تنهایی به سفر بروند یعنی بدون خانواده اما در این شرایط عموما اکثر خانواده ها اجازه نخواهند داد تا فرزندان آنها به تنهایی به مسافرت بروند. اما وقتی گفته شود شما در کنار گروهی بسیار عالی و حرفه ای به سفر خواهید رفت به نوعی اعتماد خانواده جلب خواهد شد و شمارا به دست مدیران گروه خواهند سپرد تا به سفر بروید. و یکی از مهمترین نکات در سفرهای گروهی بیمه بودن تمامی گردشگران میباشد.

سفر گروهی

حضور یک عکاس حرفه ای در کنار شما

قطعا یکی از جاذبه هایی سفر عکاسی میباشد. یعنی شما بخواهید با منظره مورد نظر خود عکس بگیرید در این صورت یکی از اعضای گروه که همراه شما حضور خواهد داشت میتواند تصاویر زیبایی را ثبت نماید. خوبی این نوع سفرها برای عکاسی دادن ایده های عکس به شما میباشد. زیرا در این تورها عکاسان حرفه ای حضور دارند که میتوانند ژست های خاصی را برای شما در نظر بگیرند تا عکس شما بسیار خاطره انگیزتر شود.

استفاده از تخفیف های گروهی

در برخی از مقصدها جاذبه های گردشگری وجود دارد که نیازمند پرداخت ورودی میباشد. در صورتی که به صورت انفرادی قصد داشته باشید از این جاذبه ها استفاده کنید ممکن است نیاز باشد هزنیه زیادی را بپردازید ولی در صورتی که همراه با سایر افراد گروه اقدام به دیدن این جاذبه ها نمایید میتوانید از تخفیفات گروهی خوبی برخوردار شوید.همچنین اکثر آژانس های هواپیمایی به دلیل داشتن مجوزهای لازم میتوانند شما با قیمت های بسیار پایین تر بلیط مورد نظر را برای گردشگران خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید