31

فروردین
1401

تابستان ایران کجا بریم مسافرت؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 39 0

بهترین مقصد های گردشگری در تابستان کجاست؟ با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان مقصد های خاصی به هدف های گردشگردی مسافران اضافه میشود.مقصد هایی که با توجه به گرمای هوا ، هوای خنکی دارد و یکی از محبوبترین مقصدهای گردشگری مسافران میباشد.اگر قصد سفر در تابستان را دارید حتما به این مکانهایی که به شما معرفی میکنیم سفر کنید و لذت ببرید.مقصد هایی از جنوب و شمال و غرب ایران که هر کدام در سایر فصول سال هم محبوبیت خاصی را داراست اما در فصول گرم سال میزان گردشگر در این شهرها به مراتب بیشتر میشود.همراه آرامش سفر در این مقاله گردشگری باشید.

مقصد گردشگری تابستان | تبریز

تبریز یکی از بهترین مقصد های گردشگری در فصل تابستان میباشد.این شهر در زمستان یکی از سردترین شهرهای ایران میباشد اما در تابستان یکی از محبوبترین شهرهای ایران میباشد.تبریز دارای هوایی سرد بوده که شما در تابستان هم باید حداقل یک دست لباس گرم همراه خود داشته باشید تا از سرمای یکهو این شهر در امان باشید.این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد که میتوانید از آنها دیدن نمایید.

تبریز

مقصد گردشگری تابستان | کرمانشاه

کرمانشاه یکی از مقصد های گردشگری است که در تابستان دارای آب و هوای بسیار خوبی است.این منطقه  از ایران در تابستان دارای هوای خنکی میباشد که گردشگران زیادی برای سفر وارد کرمانشاه میشوند.اگر قصد دارید در تابستان به مسافرت بروید این شهر یکی از بهترین انتخاب ها میباشد.برای مشاهده جاذبه های گردشگری کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

کرمانشاه

مقصد گردشگری تابستان | اردبیل

مگر میشود قصد در تابستان را داشته باشید اما شهر اردبیل و سرعین در برنامه های ما قرار نداشته باشد.اردبیل و سرعین یکی از بهترین مقصد های گردشگری در ایران میباشد که در سایر فصول سال هم گردشگران بسیار زیادی به این منطقه سفر میکنند.یکی از جاذبه های گردشگری سرعین و اردبیل چشمه های آب گرم این منطقه میباشد.برای سفر به اردبیل شما باید لباسهای گرمی را همراه خود داشته باشید.

اردبیل

مقصد گردشگری تابستان | کردستان

یکی از شهرهای که میتوانید انواع سلیقه ها را در خود جایی دهد کردستان میباشد.کردستان یکی از مقصد های گردشگری است که میتوانید برای دوری از گرمای سوزان تابستان به این شهر سفر کنید.این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد که هر کدام میتواند دلیلی بر حضور شما در این شهر باشد.جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر در ایران بسیار مشهور میباشد.

کردستان

مقصد گردشگری تابستان | چهارمحال و بختیاری

شهرکرد ، چهارمحال بختیاری یکی از مقصد های گردشگری تابستان برای شماست که میتوانید به این منطقه بسیار زیبا سفر کنید.شهرکرد و استان چهارمحال بختیاری دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد.جاذبه هایی همچون قلعه دزک ، کتیبه های سنگی و آبشارها و غارهایی که میتواند شمارا به این شهر بکشاند تا از گرمای هوا فرار کنید.

شهرکرد

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید