31

فروردین
1401

سابلیموشن گرانترین رستوران دنیا

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 80 0

رستوران سابلیموشن اسپانیا گرانترین رستوران دنیا میباشد.یکی از مطالب جالبی که علاقمندان به شکم گردی دوست دارند بدانند شناخت گرانترین و یا ارزانترین ، لوکس ترین و بهترین رستوران های دنیاست.امروز قصد دارم در مطلبی جدید گرانترین رستوران جهان به نام رستوران سابلیموشن را معرفی کنیم رستورانی که هر وعده غذایی اش حداقل ۴۵ میلیون تومان برای شما آب خواهد خورد.همراه ما باشید تا با سابلیموشن آشنا شویم.

معرفی رستوران سابلیموشن

رستوران سابلیموشن یکی از مشهورترین رستوران های دنیا میباشد.این رستوران مخصوصا در کشور اسپانیا بسیار اسمی بوده و محبوبیت بالایی فقط در نزد ثروتمندان دارد.رستوران سابلیموشن در جزیره ایبیزای اسپانیا واقع است.اگر شما در این کشور و این منطقه از مردم محلی درخواست کنید گرانترین رستوران را به شما معرفی کنند قطعا نام سابلیموشن را خواهید شنید.شما در این رستوران باید حداقل ۳ هزار دلار پرداخت کنید تا بتوانید یک وعده غذایی میل بفرمایید.

جالب است بدانید با توجه به قوانین و شرایط این رستوران شما هر موقع که علاقمند باشید نمیتوانید به اینجا بروید.زیرا رستوران سابلیموشن تنها در مقطعی خاص در سال باز بوده و فعالیت میکند.این  رستوران از تاریخ ۱ ژوئن تا ۳۰ سپتامبر یعنی فقط تابستان ها باز میباشد.در به قدری درخواست برای این رستوران زیاد بوده که ثروتمندان از قبل این حضور خود در این رستوران را رزرو میکنند.

سابلیومشن

سابلیموشن گرانترین رستوران دنیا

قطعا برایتان سوال خواهد شد که چه چیزی در رستوران سابلیموشن ارائه میشود که اینقدر گران بوده و چه غذایی را به مشتری های خود میدهد.این رستوران در یک جزیره قرار دارد و فضای آن کاملا منحصر به فرد بوده به نوعی که شما از لحظه لحظه حضور خود در این فضا لذت خواهید برد.جالب است بدانید این رستوران چندان بزرگ نیست و تنها ۱۲ نفر میتوانند همزمان در این رستوران غذا میل بفرمایند.

غذاهای این رستوران کاملا منحصر به فرد بوده و در طراحی و ظروفی کاملا خاص به مشتری ارائه میشود.این غذاها با توجه به انتخاب شما ظروفش طراحی میشود.و در فضایی هم که حضور دارید شما را کاملا به دنیایی دیگر خواهد برد. مثلا سالاد در ظرفی شبیه به یک باغچه سرو می‌شود.

سابلیومشن

معماری و فضای رستوران سابلیموشن

یکی از بهترین بخش های رستوران سابلیموشن فضای این رستوران میباشد.از میز و دیواره های این رستوران همگی نورپزداری ویژه ای شده است و و این نورپزداری و طرح با توجه به انتخاب غذای شما تطبیق داده میشود.برای مثال با انتخاب غذاهای دریایی شما را وارد یک زیردرایی میکنند یعنی طرحش به نوعی تغییر میکند که شما حس حضور در یک زیردرایی را داشته باشید این طرح برای میز شما هم ست میشود.

تیم آشپزی رستوران سابلیموشن

و مهمترین بخش رستوران سابلیموشن گرانترین رستوران دنیا شناخت سرآشپز این رستوران میباشد.اینکه چه کسی غذاها را تهیه میکند و ایده هایی غذایی را چه کسی ارائه میکند میباشد.سرآشپز رستوران سابلیموشن « پاکو رونسرو» میباشد.پاکو رونسرو سرآشپز رستوران سابلیموشن دو بار به عنوان بهترین سرآشپز دنیا شناخته شد.او از سال ۲۰۱۴ به این رستوران محلق شد و پیش از این به پژوهش در مورد غذاهای دنیا و نحوه میل آنها میپرداخت.تعداد آشپزان رستوران سابلیموشن ۲۵ نفر میباشد.این سرآشپز دارای دو ستاره میشلین، سه خورشید رپسول و برنده جایزه ملی سرآشپزان سال ۲۰۰۶ است

سابلیومشن

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید