01

اردیبهشت
1401

بهترین خیابان های استانبول

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 42 0

بهترین خیابان های استانبول ، شناخت بهترین خیابان ها و محله های در استانبول برای تفریح و خرید.استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا میباشد که در ترکیه قرار دارد.استانبول بزرگترین و توریستی ترین شهر کشور ترکیه است.سالانه توریست ها و گردشگران ایرانی زیادی به این شهر سفر میکنند.تور استانبول در ایران یکی از تورهای پرطرفدار میباشد.با توجه به اینکه یکی از بهترین بخش های استانبول خیابانگردی میباشد در این مقاله گردشگری آرامش سفر قصد داریم تا بهترین خیابان های استانبول برای تفریح و خرید را به شما معرفی کنیم.همراه آرامش سفر در این مقاله باشید.

استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه میباشد و سالانه در لیست ده تایی بهترین و محبوبترین کشورهای دنیا در زمینه جذب توریست میباشد.این شهر سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیا میباشد.

خیابان استقلال استابنول

قطعا و بی شک معروفترین خیابان استانبول خیابان استقلال این شهر میباشد.با توجه به اینکه استانبول دارای دو بخش آسیایی و اروپایی میباشد خیابان استقلال نیز در بخش اروپایی و در منطقه بی اغلو قرار دارد.این خیابان جزو اصلی ترین و مهمترین خیابان های استانبول است و تمامی امکانات در این خیابان قرار دارد.

روزانه چندین هزار نفر در این خیابان رفت و آمد میکنند.خیابان استقلال استانبول دارای رستوران های بسیاری است که میتوانید از آنها استفاده کنید.همچنین این خیابان مراکز و فروشگاه های خرید فراوانی دارد که شامل برند های مختلف است و سینما کافه و سایر بخش ها در این خیابان قرار دارد.خیابان استقلال جزو بهترین خیابان های استانبول میباشد.

خیابان استانبول

خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد استابنول جزو بهترین خیابان های استانبول میباشد.این خیابان همانطرو که از نامش پیداست در بخش آسیایی قرار دارد.ساده تر بگوییم خیابان بغداد خیابان پولداران و لاکچری های استانبول میباشد.در این خیابان شما شاهد بهترین فروشگاه ها و مراکز خرید از تمامی برند ها میباشید.همچنین این خیابان مرکز خرید و فروش ماشین های لوکس میباشد که صدای اگزوز آنها در این خیابان به شدت شنیده میشود.

در خیابان بغداد شما شاهد رستوران های بسیاری هستید که غذاهای محلی در آن تهیه میشود.برند های مشهور لباس ماننده دولچه و زارا و غیره در این خیابان دارای شعبه میباشند.همچنین این خیابان در شبها محلی است برای جولان جوانان با ماشین های لوکس خود و به نوعی محل تفریح آنان تبدیل میشود.

خیابان بغداد استانبول

خیابان دیوان استانبول

خیابان دیوان استانبول بهتر است بگوییم دلیل اهمیت بالای این خیابان وجود جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد که در این خیابان قرار گرفته است.جاذبه های گردشگری شامل مسجد آبی ، بازار بزرگ و ایاصوفه از مشهورترین جاذبه های گردشگری موجود در خیابان دیوان استانبول میباشد.

این خیابان نیز هماننده سایر خیابان ها دارای مراکز خرید و رستوران های فراوان و کافه های سنتی میباشد.شما اگر وارد این خیابان بشوید در اپتدای آن باید از ایاصوفه دیدن نمایید و سپس ادامه مسیر را پیاده طی نمایید تا از جاذبه ها و زیبایی های موجود در خیابان دیوان استانبول دیدن نمایید و لذت ببرید.خیابان دیوان جزو بهترین خیابان های استانبول میباشد.

خیابان دیوان استانبول

خیابان سردار کریم استانبول

خیابان سردار کریم استانبول ، اگر قصد خرید را دارید قطعا به این خیابان سر بزنید.این خیابان جزو بهترین خیابان های استانبول برای خرید کردن میباشد.این خیابان دارای تمامی برند های دنیا میباشد که به راحتی میتوانید هر نو پوشاکی با هر نوع برندی را در این خیابان پیدا کنید و خریداری نمایید.

این خیابان بوتیک هایی با ویترین های کوچک دارد اما فروشگاهیی بزرگ را داراست.خیابان سردار کریم استانبول از اپتدای برج گالا یکی از جاذبه های گردشگری مشهور ترکیه آغاز میشود و این خیابان به صورت سنگ فرش میباشد.این خیابان دارای مغازه های عتیقه فروشی نیز میباشد.

خیابان سردار کریم

خیابان نیشان تاشی استانبول

خیابان نیشان تاشی استانبول ، یکی از گرانترین و بهترین خیابان های استانبول میباشد.این خیابان که نوعی شهرک غرب تهران میباشد.در این خیابان تمامی افراد مشهور و بازیگران ترکی که در استانبول زندگی میکنند سکونت دارند.این خیابان دارای رستوران ها و بهترین کافه ها و مراکز خرید میباشد.

اگر شما اهل مد هستید قطعا خیابان نیشان تاشی استانبول بهترین گزینه و انتخاب برای شما میباشد.این خیابان به نوعی خیابان مد در این شهر میباشد که دارای بوتیک های بسیار لوکس و البته با پوشاک هایی با قیمت های بسیار بالا میباشد.این خیابان دارای بهترین مزاکر خرید بوتیکی در استابنول میباشد.

نیشان تانشی

خیابان بشیکتاش استانبول

یکی دیگر از بهترین خیابان های استانبول خیابان بشیکتاش میباشد.این خیابان در بخش اروپایی در استانبول واقع شده است و دارای معماری فوق العاده ای میباشد.این خیابان بیشتر برای سکونت مناسب است.خیابان بشیکتاش محله ای لاکچری و گران بوده که بهترین خانه ها و کاخ ها در آن با معماری زیبایی قرار دارد.

این خیابان نیز محل زندگی افراد معروف سیاسی و هنری در این شهر نیز میباشد.همچنین در اطراف خیابان بشیکتاش مراکز خرید و فروشگاه های بسیاری وجود دارد.همچنین جالب است بدانید که هواداران یکی از مشهورترین تیم های ترکیه به نام بشیکتاش در این محل زندگی میکنند و ورزشگاه خانگی بشیکتاش در این محله قرار دارد.

خیابان بشیکتاش استانبول

خیابان بهاریه استانبول

خیابان بهاریه استانبول واقع در بخش آسیایی استانبول یکی از بهترین خیابان های این شهر برای خرید بانوان میباشد.این خیابان دارای مراکز خرید ویژه ای برای بانوان است.از جمله مراکز خرید این خیابان میتوانیم به زیرو آلات و بدلیجات ، پوشاک های زنانه کیف و کفش اشاره کنیم.

خیابان بهاریه استانبول جزو بهترین خیابان های استانبول است که دارای معماری خاصی بوده شما در این خیابان نه تنها برای خرید بلکه برای پیاده روی هم بخواهید بروید گزینه مناسبی میباشد و میتوانید از جاذبه های موجود در این خیابان دیدن نمایید و لذت ببرید.

خیابان بهاریه استانبول

خیابان بانکلار استانبول

خیابان بانکلار ، با توجه به اسم این خیابان برای ما ایرانی ها وجود بانک در آن فکر میکنیم در این خیابان بانک وجود دارد.بله درست است این خیابان مرکز بانک ها و موسسات مالی در استانبول میباشد.معروفترین بانکهای استانبول در خیابان بانکلار دارای شعبه میباشند.

این خیابان جزو بهترین خیابان های استانبول است و با توجه به وجود مراکز مهم در آن همیشه شلوغ بوده.لازم است بدانید این خیابان هم دارای رستوران و مراکز خرید میباشد که میتوانید از آنها دیدن نمایید.

خیابان بانکلار

منبع : آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید