اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

بهترین طبیعت دنیا – بخش دوم

بهترین طبیعت دنیا – بخش دوم

بخش دوم شناخت بهترین طبیعت جهان ، شما در بخش اول پنج مکان بینظیر را در دنیا شناختید که دارای ویویی بینظیر بودند.این مکان ها که توسط یونسکو انتخاب شده است.هر کدام از این طبیعت ها خود به تنهایی یک جاذبه گردشگری مهم به شمار میرود و گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.امروز در این بخش ادامه بهترین طبیعت جهان را خواهیم شناخت.همراه ما در این مقاله گردشگری باشید.

جزایر بالی اندونزی

کوهستانی سرسبز و فوق العاده واقع در کشور اندونزی.اگر به بالی سفر میکنید این مکان را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا جزایر بالی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در این کشور به شما می آید.این جزیره از نظر آتشفشانی فعال میباشد و خاک آنجا برای کشاورزی بسیار مناسب است.بسیاری از زمین های این مکان را به دلیل حاصل خیز بودن برای کاشت برنج استفاده میکنند.

جزیره بالی

باربادوس

جزیره ای رویایی در منطقه کارائیب.این جزیره هوای گرم دارد و با توجه به اینکه شامل چندین جزیره میباشد یکی از بهترین مناطق گردشگری در این منطقه به شمار میرود و گردشگران زیادی به آنجا سفر میکنند.این جزیره دارای چندین غار طبیعی فوق العاده میباشد که یکی از آنها دارای گونه های مختلف حیوانات و گیاهان بوده و سنگ های رسوبی زیادی را داراست .

باربادوس

جزیره سیشل

جزیره سیشل ، رویایی درآفریقا.این جزیره بینظیر که به باغ عدن مشهور است در در اقیانوس هند واقع میباشد.این جزیره به قدری بی نقص میباشد که هر چشمان هر گردشگری را به خود خیره کند.یکی از مهمترین شاخصه های این جزیره این میباشد که آب های زلالی دارد و شما به راحتی میتوانید زیر آب را مشاهده کنید.

سیشل

پریکستولن

صخره ای فوق العاده ۶۰۵ متر بالاتر از سطح زمین بالای ابرها.شاید همانند یک رویا باشد اما این یک واقعیت در نروژ میباشد که میتوانید آنرا تجربه کنید.این صخره گردشگران بیشماری را به خود جذب میکند.مخصوصا شبهای آن که یکی از رویایی ترین شبهای زندگی شمارا رقم میزند.

پریکستولن

جزیره بورا بورا

بهترین و زیباترین مکان دنیا از دید یونسکو جزیره بورابورا میباشد.در دید اول یک نقاشی میباشد اما این یک واقعیت محض است که در این جزیره گرمسیری یکی از جزایر متعلق ‏فرانسه است که در اقیانوس آرام و بین آمریکا و استرالیا واقع شده است.بهتر است بگوییم زیباترین منطقه کوچک در دنیا این نقطه تنها ۶ کیلومتر طول دارد. در سال ۲۰۱۳ ، ‏CNN‏ بهترین سواحل جهان را معرفی کرد که ساحل ‏Matira‏ در بورا بورا نیز در لیست ده تای اول قرار داشت. ‏این جزیره همچنین لقب ” خیلی عالی برای باورکردنی بودن” را به خود اختصاص داده است. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏ ‏ ‏ ‏

بورا بورا

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان