31

فروردین
1401

بهترین طبیعت های دنیا را بشناسید

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 22 0

شناخت منظره های فوق العاده دنیا ، مکان های طبیعی بسیای در دنیا وجود دارد که بسیار زیبا و شگفت انگیز هستند.مکان هایی که قطعا رفتن به آنجا برای هر گردشگری یک آرزو میباشد.یونسکو ۱۰ مکان فوق العاده دنیا را معرفی کرده است که رفتن به آنجا و دیدن این مناظر به شما آرامش خاصی میدهد.منظره هایی که هر کدام به تنهایی هم اکنون گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.در این مقاله گردشگری آرامش سفر همراه ما باشید تا بهترین طبیعت دنیا را بشناسیم.

جزایر تاسمانیا ، بهشت طبعیت

یک طبیعت بینظیر مشهور به بهشت طبیعت بخش طبیعت فوق العاده در کشور استرالیا و در دل اقیانوس آرام قرار دارد.این مکان از سوی یونسکو در لیست بهترین طبیعت دنیا قرار دارد.این طبیعت کاملا بدون دخالت انسان به این صورت در آمده است و جزو آرامش بخشترین منطقه ها نیز میباشد.

جزیره تاسمانیا

دریاچه بایکال ، مروارید سیبری

بزرگترین دریاچه آب شیرین دنیا در روسیه ، طبیعت بینظیر که دارای فصل های زیبایی میباشد.این دریاچه عمیق ترین دریاچه آب شیرین دنیا هم محسوب میشود با ۱۶۲۰ متر عمق.این دریاچه در طی سالان میلیون ها گردشگر را به خود جذب میکند و میتواند یک مکان کاملا رویایی برای گردشگران باشد.

بایکال

پارک پلیتوایس ، امضای طبیعت

پارکی فوق العاده در کرواسی.یکی از قدیمی ترین پارک های ملی در اروپا میباشد.این پارک فوق العاده دارای آبشاری بینظیر میباشد که به صورت پلکانی به یک دیگر متصل شده اند.پارک پلیتوایس دارای جنگل های انبوهی میباشد که درختان زیایی را به شکل های مختلف در خود جایی داده است.

پلیتوایس

رود جیوژایگو ، میراث زیبای طبیعت جهان

سرزمینی فوق العاده در ایالت سیچوان واقع در کشور چین.این مکان به گفته یونسکو میراث طبیعت جهان میباشد.این مکان دارای آب های بسیار زلال و درختان سوزنی شکل بینظیری است.این مکان محل زیستگاه گونه های مختلف جانوری میباشد که یکی از آنها پاندای چین میباشد.

رودجیوژایگو

پارک ملی یلواستون

طبیعتی بکر و چشم نواز در آمریکا ، این پارک به قدری عظمت دارد که بخش بزرگی از آن در کوه های راکی قرار دارد.سالانه گردشگران بسیار زیادی از این پارک زیبا دیدن میکنند.این پارک دارای بیش از ۲۰۰ دهانه آب جوشان و هزاران چشمه میباشد.

پارک کلی یلواستون

در بخش بعدی شما ۵ طبیعت دیگر را خواهید شناخت.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید