31

فروردین
1401

مراکز خرید تفلیس

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

بهترین مراکز خرید تفلیس ، تفلیس شهری توریستی در کشور گرجستان میباشد.این شهر سالانه میزبان تعداد بیشماری گردشگر از سرتاسر دنیاست.یکی از مقصدهای محبوب ایرانی های همین شهر تفلیس است.اگر قصد سفر به تفلیس را با تور تفلیس دارید باید جاذبه های گردشگری تفلیس را بشناسید.یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی تفریح پاساژگردی و رفتن به مراکز خرید میباشد.دراین بخش از مقاله های گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم تا بهترین مراکز خرید تفلیس را به شما معرفی کنیم همراه ما در این مقاله باشید.

برای رزرو تور تفلیس با قیمت مناسب با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

مرکز خرید مرانی

مرکز خریدی در خیابان شوتا روستاولی تفلیس ، این مرکز خرید یکی از بهترین ها در تفلیس میباشد و دارای انواع لباس های با برند های مشهور میباشد.ظاهر مرکز خرید مرانی ممکن است برای شما کوچک به نظر برسد اما بسیار کامل است و دارای بخش های متنوعی همچون رستوران و کافه را دارد.

مرکز خرید تفلیس

مرکز خرید تفلیس خیابان پکینی

اگر اهل خیابان گردی در تفلیس با چاشنی خرید میباشید حتما به خیابان پکینی سر بزنید.این خیابان یکی از خیابان های معروف تفلیس بابت خرید میباشد.در خیابان پکینی شما انگار وارد یک مرکز خرید شده اید.این خیابان دارای تمامی برند های مشهور دنیاست.شما در این خیابان مغازه های زیادی را مشاهده خواهید کرد که هر کدام قیمت های مخصوص به خود را دارند اما میتوانید با کمی گردش در این خیابان فروشگاه هایی با قیمت ها مناسب را پیدا کنید.در این خیابان جوارفروشی مشهوری نیز وجود دارد.

مرکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید ایس پونیت

مرکز خریدی فوق العاده در خیابان دوم والردیچه تفلیس ، این مرکز خرید یکی از بهترین ها میباشد و دارای بیش از ۱۰۰ فروشگاه از برند های مشهور دنیاست برندهایی برای بزرگسالان و کودکان.شما به جز پوشاک میتوانید اجناس دیگری را در این مرکز بیابید و خریداری کنید.مرکز خرید تفلیس به نام ایس پونیت دارای بخش های زیادی از جمله سرگرمی همانند سینما و غیره میباشد.

مراکز خرید تفلیس

مرکز خرید سیتی مال گلدانی

مرکز خریدی در خیابان عمر خیزانشویلی ۲۷ یکی از معروفترین خیابان های تفلیس به نام مرکز خرید سیتی مال گلدانی.این مرکز خرید هفت طبقه دارای بهترین بخشهاست شاید ظاهر آن برای شما چشمگیر نباشد اما اجناس بسیار خوب و قابل قبولی در این فروشگاه وجود دارد و به فروش میرسد.این مرکز خرید همانند سایر مراکز دارای رستوران میباشد.

مرکز خرید تفلیس

بازار میدان تفلیس

بازاری کوچک و زیبا در قلب شهر تفلیس ، شما در این بازار که مجموعه ای کامل میباشد میتوانید خرید های خود را انجام دهید.این بازار نسبتا کوچک و سرپوشیده دارای بخش های متنوعی میباشد که بیشتر آن مربوط به صنایع دستی این شهر است که میتوانید از آنها دیدن و در نهایت خرید نمایید.

مرکز خرید تفلیس

مرکز خرید مگالین

یکی دیگر از مراکز خرید تفلیس مرکز خرید مگالین میباشد که در خیابان وکوئا واقع است.در این مرکز خرید شما بیشتر لوازم خانگی را خواهید دید زیرا این مکان مرکز خرید تخصصی لوازم خانگی در تفلیس میباشد.اما در کنار این فروشگاه ها مغازه هایی برای پوشاک نیز وجود دارد که میتوانید خرید نمایید.

مرکز خرید مگالین

مرکز خرید تفلیس مال

قطعا بهترین و مشهورترین مرکز خرید شهر تفلیس ، تفلیس مال میباشد.کمتر گردشگری را پیدا میکنید وارد شهر تفلیس شود و از این مرکز خرید دیدن نکند.مرکز خرید تفلیس مال بزرگترین مرکز خرید پایتخت تفلیس میباشد.مرکز خرید تفلیس مال در کیلومتر شانزدهم، کوچه آقمشنبلی قرار دارد.این مرکز دارای تمامی بخش های خرید و تفریحی میباشد که میتوانید ساعات خوشی را در این مکان بگذرانید.

تفلیس مال

مرکز خرید تفلیس سنترال

دیگر مراکز خرید تفلیس در میدان اسکوئر واقع است.این مرکز خرید بسیار لوکس و زیبا دارای تمامی فروشگاه های از برندهای مشهور میباشد.همچنین قیمت های این مرکز خرید نسبت به سایر جاها کمی ارزانتر است.مرکز خرید تفلیس سنترال دارای رستوران نیز میباشد.

مرکز خرید سنترال

مرکز خرید جی تی سی

دیگر مرکز خرید خیابان وکوئا جی تی سی میباشد.این مرکز خرید یکی از کاملترین هاست و دارای تمامی بخش هایی که شما فکرش را بکنید است.فروشگاه های برای کودکان تا بزرگسالان.هممه نوع فروشگاه در مرکز خرید جی تی سی یافت میشود این مرکز نیز دارای کافه میباشد که میتوانید در صورت نیاز استفاده کنید.

مرکز خرید تفلیس

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید