31

فروردین
1401

خرید از مراکز خرید ایروان

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 43 0

ایروان یکی از توریستی ترین شهرهای ارمنستان میباشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد. سالانه گردشگران بسیار زیادی از ایران به سمت ارمنستان سفر میکنند که یکی از اهداف آنها خرید از این کشور میباشد. با توجه به نزدیکی این کشور به ایران و ارزانی کالا در این شهر مردم زیادی برای خرید به این کشور سفر میکنند. به نوعی با یک تیر چند نشان را میزنند. اگر قصد دارید با تور ارمنستان به این کشور سفر کنید و خرید نمایید باید پیش از سفر به این کشور مراکز خرید ایروان را بشناسید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی دقیق خرید خود را انجام دهید و از تمامی مراکز خرید هم دیدن نمایید. در این پست جدید آرامش سفر به شما مراکز خرید ایروان را معرفی خواهیم کرد.

مرکز خرید تاشیر استریت ایروان

مرکز خرید تاشیر استریت یکی از مراکز خرید کم نام و نشان در ارمنستان میباشد که گردشگران کمتر به سمت آن میرود. برعکس گم نامی این مرکز خرید باید گفت این مرکز دارای جنس های بسیار خوبی است که میتوانید خرید خود را ثبت کنید. برای خرید از مرکز خرید تاشیر استریت میتوانید وارد خیابان ورثرن استریت شوید و این مرکز خرید را مشاهده کنید.

مرکز خرید تاشیر استریت

مرکز خرید دالما گاردن ایروان

یکی از مشهوترین و اولین مراکز خرید در ایراوان مرکز خرید دالما گاردن میباشد که دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی است. اکثر برندهای بزرگ دنیا در این مرکز خرید دارای نمایندگی هستید که میتوایند کالای برند خود را در صورت نیاز از آنها خریداری کنید. قیمت اجناس در این مرکز خرید نسبتا بالاست اما بازهم ارزش خرید را دارد و حتما پیشنهاد میشود وسیله مورد نیاز را از این مرکز خرید خریداری کنید. این مرکز خرید در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است و هم اکنون جزو بهترین مراکز خرید ارمنستان است. جالب است بدانید که مرکز خرید دالما گاردن دارای ۱۱۶ فروشگاه است.

مرکز خرید دالما گاردن در ایراوان

بازار شوکا ایروان

یکی از بازارهای سنتی در ارمنستان و ایراوان بازار شوکا ایروان میباشد. شما میتوانید بیشتر اجناس و کالاهای سنتی را در این بازار مشاهده کنید و خرید نمایید. اگر قصد خرید جنس های برند را دارید این بازار پیشنهاد خوبی برای شما نمیباشد زیرا کمتر جنس برند را میتوانید در این بازار پیدا کنید. بیشتر در این بازار کالاهای قدیمی و خوراکی هارا میتوایند بیابید و خرید کنید.

بازار شوکا ایروان

مال ایروان

مشهورترین و بهترین مرکز خرید در این شهر مال ایروان است. اگر قصد دارید خریدی لاکچری و خوب را داشته باشید میتوانید به مال ایروان بروید. تمامی برندهای لوکس و بزرگ دنیا در مال ایروان دارای شعبه هستند همانند نایک ورساچه و غیره. این مرکز خرید دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی است همانند رستورانی در طبقات بالایی که میتوایند انواع غذاهای محلی و بین المللی را در این مرکز خرید میل نمایید. اگر قصد دارید از لباسهای برند برای خود و دوستان و خانواده و کودکان خود استفاده کنید قطعا این مرکز خرید بهترین پیشنهاد برای شما میباشد.

مرکز خرید مال ایروان

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید