31

فروردین
1401

مراکز خرید کیش

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 49 0

اگر قصد خرید در کیش را دارید باید حتما مراکز خرید کیش را بشناسید.تور کیش یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی میباشد.با توجه به جاذبه های گردشگری فراوان در کیش مسافران زیادی در طی سال به این جزیره زیبا در ایران سفر میکنند.حال سوالی اینجاست که بهترین مراکز خرید کیش کجاست و یا چه نام دارد.در این مقاله جدید سایت آرامش سفر ماندگار به شما بهترین مزاکر خرید کیش را معرفی خواهیم کرد.

مرکز خرید دامون کیش

یکی از لاکچری ترین مراکز خرید کیش که بسیار مشهور هم میباشد مرکز خرید دامون میباشد.این مرکز خرید ۹۸ غرفه ای دارای انواع متنوع بخش های خرید از جمله پوشاک ، آرایشی ، زیروآلات ، خوراک و غیره میباشد.یکی از نکات جالب این مرکز خرید وجود یک پیست یخی در طبقه دوم میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید.این مجموعه نیز دارای رستوران و پارکینگ اختصاصی میباشد.قیمت اجناس در این مرکز خرید بالا میباشد.

مرکز خرید دامون کیش

مرکز خرید مروارید کیش

یکی از قدیمی ترین مراکز خرید کیش مرکز خرید مروارید میباشد.اگر شما به کیش سفر کنید و از کسی بخواهید یک مرکز خرید خوب به شما معرفی کند قطعا نام مرکز خرید مروارید را خواهید شنید.این مرکز خرید قدیمی که معماری خاصی نیز دارد دارای تمامی بخش های فروش میباشد و همچنین در اطراف آن رستوران نیز قرار دارد.نسبت قیمت این مرکز به سایر مراکز خرید کیش کمی ارزانتر میباشد.

مرکز خرید مروارید

مرکز خرید پردیس ۱ کیش

مراکز خرید پردیس در کیش شامل دو شعبه به نامهای پردیس یک و پردیس دو میباشد.مرکز خرید پریس ۱ کیش یکی از بزرگترین مراکز خرید کیش به شمار میرود که بسیار لوکس است.این مرکز خرید که قدمتی ۲۴ ساله دارد دارای معماری زیبایی میباشد.اگر اهل ورزش میباشد و قصد دارید بهترین برندهای ورزشی روز دنیا را خرید کنید مرکز خرید پردیس ۱ بهترین گزینه است.

مرکز خرید پردیس 1

مرکز خرید پریس ۲ کیش

دیگر شعبه مرکز پردیس به نام پردیس دو همچون پردیس یک بسیار زیبا و لاکچری میباشد.این مرکز خرید ۴ طبقه دارای انواع برندهای لباس دنیا میباشد که میتوانید از آنها خرید نمایید.مرکز خرید پردیس دو شامل تمامی امکانات رفاهی برای خریداران و گردشگران میباشد.

مرکز خرید پردیس 2

بازار مریم کیش

اگر قصد دارید با هزینه هایی کمتر خرید نمایید بازار مریم کیش بهترین پیشنهاد به مسافران جزیره کیش میباشد.این بازار قدیمی و زیبا که بیشتر به خاطر معماری خود مشهور شده است جزو بازارهای محبوب جزیره کیش میباشد.این بازار همچون مرکز خرید کیش دارای تمامی برندها و بخش های فروش میباشد.

بازار مریم کیش

بازار پانیذ کیش

بازار پانیذ یکی یکی دیگر از مراکز خرید کیش میباشد که میتوانید بهترین لباسها و اجناس را در آنجا بیابید.این مرکز خرید دارای تمایم بخشهای فروش از جمله پوشاک ، طلا و جواهر ، آرایشی و بهداشتی و غیره میباشد.بازار پانیذ کیش یکی از بازارهای نسبتا ارزان در این جزیره میباشد که میتوانید از آنجا خرید نمایید.

بازار پانیذ کیش

مرکز خرید تجاری کیش

یکی دیگر از مراکز خرید کیش ، مرکز خرید تجاری کیش میباشد که جزو بزرگترین مراکز خرید این جزیره محسوب میشود.شما در این مرکز با فضای دلنشین خود میتوانید هر آنچه که مدظر دارید را پیدا کنید و خرید نمایید.این مرکز دارای انواع برند های ساعت و پوشاک دنیا میباشد که میتوانید از آنها خرید نمایید.

مرکز خرید تجاری کیش

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید