اقامت خود را رزرو کنید
28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

وبلاگ

جاذبه های گردشگری شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، جاذبه های گردشگری در شانگهای را این پست که مربوط به جاذبه های گردشگری شانگهای است خواهیم شناخت.شانگهای یکی از بهترین و پیشرفته ترین شهرهای دنیا میباشد.پایتخت چین با ۲۴ میلیون جمعیت شلوغترین شهر دنیاست.این شهر با توجه به پیشرفت بسیار بالایی که دارد جزو محبوبترین شهرها هم به حساب میاید.سالانه میلیونها گردشگر و توریست به شانگهایی سفر کرده و از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن میکنند.

شهر شانگهایی یکی از شهرهای خاص دنیا میباشد که دارای تمامی جاذبه های گردشگری تاریخی ، طیبیعی ، باستانی و تفریحی بوده و هرکدام به تنهایی دلیلی برای جذب توریست میباشد.این شهر سالانه نمایشگاه های بزرگی برگزار میکند و برندهای مشهور دنیا در آن سرمایه گذاری میکنند.در این پست شما بهترین جاذبه های گردشگری شانگهای را خواهید شناخت.همراه آرامش سفر در این مقاله گردشگری باشید.

رزرو و خرید تور شانگهایی

جاذبه های گردشگری شانگهای ، سیرک جهانی شانگهای

سیرک شانگهای یکی از بهترین سیرک های دنیا از نظر انجام حرکات نمایشی میباشد.این سیرک از حرکات آکروبات سنتی کشور چین و حرکات رزمی را با نورپردازی خاصی به نمایش میگذارد.حرکات آکروبات در سیرک جهانی شانگهای توسط موزیک نیز کنترل میشود و حرکات با موزیک همخوانی دارد که این کار زیبایی خاصی به آن میبخشد.در این سیرک چین شما نه تنها این حرکات را مشاهده میکنید شاهد حرکات و نمایشهای خنده دار دلقک ها و نمایش با حیوانات خواهید و میتوانید نهایت لذت را ببرید.

سیرک شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، قطار مگلو

شما وقتی با تور چین و یا تور شانگهایی خود وارد شهر شانگهای شوید فاصله فرودگاه تا شهر شانگهای را باید با قطار طی نمایید.شما باید با قطار Maglev یکی از سریع ترین قطار های جهان که سرعتی حدود ۴۵۰ کیلومتر در ساعت دارد را سوار شوید تا به شهر برسید.ویژگی خاص این قطار سریع السیر این میباشد که در بالایی شهر قطار دارد و شما نیز میتوانید نمایی بسیار زیبا از بخش های شهر شانگهای را ببنید و لذت ببرید.این قطار در سال ۲۰۰۱ با هزینه ای حدود ۱.۲ میلیارد دلار ساخته شد که در آن زمان پیشرفته ترین قطار تجاری جهان به شمار میرفت.

قطار شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، برج مروارید خاور

برج مروارید شانگهای یکی از زیباترین و بلندترین برج های این شهر میباشد.این برج در کنار رودخانه هوانکپو قرار دارد و ارتفاع آن با احتصاب آنتی که بر روی آن قرار دارد ۴۶۷ متر ارتفاع آن میباشد.برج مروارید یکی از بلندترین برج شانگهای و بلندترین برج رادیویی جهان میباشد.این برج در ارتفاع ۲۴۶ متری دارای رستورانی میباشد.یکی از بخش های این برج که جزو جاذبه های گردشگری محسوب میشود کف شیشه ای آن میباشد که گردشگران به عکس پردازی در آنجا میپردازند.

برج شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، شهر ژوجیاجیاو

هر گردشگری که وارد شانگهایی و چین شد باید حداقل یک روز خود را صرف دیدن از شهر ژوجیاجیاو کند.این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای چین میباشد که قدمتی ۱۷۰۰ ساله دارد.جالبترین بخش از شهر ژوجیاجیاو قرار داشتن بر روی آب میباشد که تمامی مسیر های آن آبی بوده و شما باید با قایق در این شهر تردد کنید که بسیار جالب است.یکی از معروفترین پل ها به نام Fangsheng Bridge در این شهر قرار دارد که دارای ۸ دهانه با سایز های متفاوتی میباشد.همچنین بازدید از باغ Kezhi یکی از بزرگترین و زیباترین باغهای ژوجیاجیاو را حتما در برنامه خود قرار دهید.

شهر آبی شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، محله تیان زیفانگ

محله تیان زیفانگ یک محله مسکونی که در دست فرانسوی ها بود هم اکنون یکی از محبوبترین محله های شانگهای میباشد.این محله دارای بیشترین بوتیک ها میباشد بوتیک ها و مغازه هایی که لباس و صنایع دستی محلی را به فروش میرساند و گردشگران میتوانند از آن خرید کنند. محله تیان زیفانگ که دارای کوچه های پر پیچ و خم میباشد مملو از مغازه های و کسب و کارهای کوچک و با قیمت های مناسبی میباشد.

رزرو و خرید تور شانگهایی

محله تیان زیفانگ

جاذبه های گردشگری شانگهای ، موزه شانگهای

موزه شانگهای یکی از معروفترین و بهترین موزه های چین میباشد که در میدان مردم این شهر واقع شده است.این موزه دارای ۵ طبقه میباشد و تمامی تاریخ چین را میتوان در این موزه یافت.سکه های قدیمی ، نقاشی های با ارزش ، تابلو های گران قیمت و دیگر بخش ها.این موزه دارای بیش از ۱۲۰ هزار قطعه میباشد که ارزش تاریخی دارند.خوده ساختمان موزه شانگهای نیز تاریخی بوده و روزانه به حدود ۸ هزار نفر دسترسی میدهد که میتوانند از آن بازدید کنند.

موزه شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، مرکز مالی جهانی شانگهای

مرکز مالی جهانی شانگهای نام برجی معروف و مشهور در شانگهای و چین میباشد که به مرکز تجارت جهانی شانگهای معروف است.با توجه به اینکه چین یک قطب تجاری و اقتصادی در جهان بوده این برج مرکز آن میباشد.برج تجاری چین ۴۹۲ متر ارتفاع در ۱۰۱ طبقه و ۲۰ موسسه مالی را شامل میباشد.این برج دارای یک هتل و یک رستوران بزرگ نیز میباشد.در طبقات بالایی این برج بخشی مخصوص به طبقه مشاهیر میباشد که گردشگران زیادی از آن بازدید میکنند.و ویویی فوق العاده ای را به شهر چین دارند.این برج بلندترین برج چین میباشد.

مرکز مالی شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، خیابان نانجینگ شانگهای

خیابان نانجینگ شانگهای یکی از مشهورترین و محبوبترین خیابان های در شانگهای و کشور چین میباشد.این خیابان مملو از فروشگاه های بزرگ و برند های معروف بوده و شما هر کالایی با هر برندی که بخواهید با به صورت اصلی میتوانید در این خیابان بیابید و خرید کنید.این خیابان معروف به خیابان خرید میباشد.خیابان نانجینگ جزو بزرگترین و معروفترین خیابانهای جهان هم میباشد که روزانه حدود ۱ میلیون نفر در این خیابان تردد میکنند.در این خیابان اتومبیلی عبور نمیکند و پس گردشگران و مردم نگرانی از این بابت ندارند.

خیابان نانجینگ

جاذبه های گردشگری شانگهای ، باغ یو شانگهای

یاغ یو یکی از قدیمی ترین و زیباترین باغ های شانگهای میباشد.این باغ در قرن شانزدهم به دستور سلسله مینگ که خاستار ساخت جایی آرامش بخش برای خانواده خود بود ساخته شد.و امروزه این باغ یکی از کلاسیکترین باغ های چین میباشد.باغ یو معروف به باغ خوشبخشی نیز میباشد.این باغ دارای سالن هایی دارد که نمایشگاه ها و مراسماتی در آن برای بازدیدکنندگان تدارک دیده اند.دیدن از این باغ زیبا را حتما در برنامه های خود قرار دهید.

باغ یو شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، محله باند شانگهای

خیابان باند شانگهای یکی از زیباترین و بهترین خیابان ها و محله های شانگهای میباشد که قدم زدن در آن کمترین کاری است که هر گردشگر میتواند انجام دهد.باند یکی از معروفترین جاذبه های توریستی شانگهای میباشد که در غرب رودخانه Huangpu واقع میباشد.معروفتترین ساختمان های شانگهای در راسته این خیابان قرار گرفته است.یکی از جالب ترین بخش های این خیابان قدم زدن در شب میباشد که با توجه به نورپردازی خاص آن جلوه خاصی پیدا میکند.این خیابان نمادی برای عاشقان هم میباشد.

خیابان باند شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، میدان مردم شانگهای

میدان مردم شانگهای (People’s Squar) یکی از معروفترین میدان ها در شانگهایی میباشد.این میدان در منطقه هوانگ پو شانگهای واقع شده است.این میدان که شبیه به میدان اسب دوانی میباشد سالهای گذشته در قدیم در اینجا مسابقات اسب دوانی برگزار میشد و شرط بندی های بزرگی انجام میگردید.موزه شانگهایی نیز در نزدیکی این میدان قرار دارد که میتوانید از آن هم دیدن نمایید.

میدان مردم شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، موزه هنر شانگهای

موزه هنر شانگهای یکی از زیباترین موزه های در این شهر میباشد.این موزه که بنایی بسیار زیبا و خاص دارد در نگاه اول چشم هر گردشگری را به خود خیره میکند.این موزه یکی از مهمترین و بزرگترین موزه های هنری در قاره آسیا بوده که در چین قرار دارد و کلیه جاذبه های هنری و باستانی این کشور که دست ساز هستند در این موزه قرار دارد که میتوانید از آنها دیدن نمایید و لذت ببرید.

موزه هنر شانگهای

جاذبه های گردشگری شانگهای ، برج جین مائو شانگهای

برج جین مائو شانگهای یکی از بلندترین برج های جهان و چین و شانگهای میباشد.این برج جزو ۳ برج مرتفع در این کشور میباشد. برج جین مائو شانگهای دارای ۸۸ طبقه است.معماری این برج بسیار خاص و زیبا بوده که از هرنقظه ای در شانگهای میتوانید برج جین مائو شانگهای را مشاهده کنید.این جاذبه گردشگری مهم شانگهای گردشگران زیادی را به خود جذب میکند که به بالای برج رفته و نمایی بینظیر از شهر شانگهای را ببینند.

برج جین مائو

جاذبه های گردشگری شانگهای ، معبد چنگ هوانگ

معبد چنگ هوانگ شانگهای یکی از معروفترین معابد این شهر میباشد که گردشگران فراوانی را چذب میکند.این معبد که در چین به نام معبد «یی» معروف است دارای بخش های متخلفی میباشد به نوعی که شما میتوانید حتی در این معبد یک شب اقامت داشته باشید.معبد یی شانگهای دارای اتاق خواب و رستوران میباشد که گردشگران میتوانند از آنها استفاده کنند.این معبد نیز دارای دو باغ بسیار بزرگ و زیبا هم است.

معبد چین

ویدویی از شهر شانگهایی

رزرو و خرید تور شانگهایی

منبع : touropia

برگذار کننده خاص‌ترین تورهای داخلی و خارجی

arameshsafar

نظر (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28
Sep, 2022
29
Sep, 2022
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان