30

فروردین
1401

جاذبه های گردشگری گوانجو

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 44 0

سفر به گوانجو چین یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا و دیدن جاذبه های گردشگری گوانجو ، چین و شهر گوانجو جزو محبوبترین کشورها برای توریست ها و گردشگران میباشد.سالانه میلیون ها گردشگر به این مقصد توریستی دنیا سفر میکنند و از جاذبه های گردشگری گوانجو دیدن مینمایند.در این مقاله گردشگری سایت آرامش سفر قصد داریم تا جاذبه های گردشگری این شهر را به شما معرفی کنیم تا در تور گوانجو و تور چین بتوانید از تمامی آنها دیدن نمایید و لذت ببرید همراه ما در ادامه این بخش باشید.

تالار موسیقی زینگ های

اگر علاقمند به موسیقی های ارکستر سنفونی میباشد قطعا تالار زینگ های بهترین انتخاب برای شما میباشد.این تالا یکی از جاذبه های گردشگری گوانجو میباشد مربوط به موسیقی دان مشهور چینی به نام زینگ های میباشد.یکی از دلایل خاص بودن این تالار معماری خاص آن میباشد که بسیار زیباست.جالب است بدانید نمای داخل این تالار از چوب ساخته شده است و نمای بیرون که جلوه خاصی دارد را از پوست صدف ساخته اند.

تالار موسیقی زینگ های

برج کانتون

اکثر شهرهای بزرگ دنیا دارای یک برج منحصر به فرد میباشند.همانند تهران که دارای برج میلاد است ، شهر گوانجو هم از این قاعده مثتسنا نبوده و دارای برجی بزرگ به نام برج کانتون میباشد که جزو محبوبترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری این شهر است.این برج ۴۵۹ متری یکی از برج های مرتفع دنیاست.برج کانتون نماد شهر گوانجو به حساب می آید.

برج کانتون

شهربازی چیملونگ پارادایس

یکی از جاذبه های گردشگری هیجان انگیر شهر گوانجو شهر بازی چیملونگ پارادایس است.این شهر بازی دارای دو ترن هوایی فوق العاده میباشد که در برخی از روزهای هفته برای سوار شدن این ترن باید ساعاتی در صف انتظار منتظر باشید.شهر بازی چیملونگ پارادایس گوانجو دارای چندین بخش از جمله رستوران و سینما و پارک بازی کودکان میباشد.اگر به این شهر سفر کردید حتما از شهر بازی چیملونگ پارادایس دیدن نمایید.بزرگترین سیرک دنیا را مگر میشود از دست داد.منطقه ای تفریحی در شهر گوانجو یکی از محبوبترین مکانها برای مردم در آخر هفته ها میباشد.در این مکان سیرکی وجود دارد که با ۴۰۰ نفر اجرا کننده برای ۸۰۰۰ نفر جزو بهترین ها بوده و میتواند ساعتها شمارا به وجد آورد.این پارک تفریحی دارای چندین بخش میباشد از جمله پارک آبی که دارای کروکودیل است.

شهربازی چیملونگ پارادایس

کلیسای جامع قلب مقدس

کلیسای فوق العاده و پیر در شهر گوانجو ، کلیسایی با ۱۳۰ سال سن که جزو بهترین جاذبه های گردشگری گوانجو میباشد.این کلیسای زیبا در ۲۵ سال توسط دو معمار از کشور فرانسه ساخته شد.بزرگی کلیسای جامع قلب مقدس مسیح ۲۷۵۴ متر مربع میباشد.جالب است بدانید به دلیل معماری خاص و مستحکم این کلیسا به آن لقب خانه سنگی را داده اند.

کلیسای جامع قلب مقدس

پارک سافاری زیانگ جیانگ

یکی از بهترین پارک های سافاری در قاره آسیا پارک زیانگ جیانگ شانگهای میباشد.این پارک که جزو جاذبه های گردشگری حفاظت شده چین میباشد دارای ۴۵۰ نوع از گونه های حیوانات میباشد.شما میتوانید از این پارک زیبا دیدن نمایید و ببرهای سفید را نیز در آنجا مشاهده کنید.این پارک دارای ۶ کوآلای استرالیایی نیز میباشد.

پارک سافاری زیانگ جیانگ

موزه گیاه شناسی شانگهای

یکی از بزرگترین باغهای گیاه شناسی دنیا در شانگهایی قرار دارد.این باغ منحصر به فرد ۳۰۰ هکتاری جزو جاذبه های گردشگری شهر گوانجو محسوب میشود جالب است بدانید در این باغ بیش از ۶ هزار گونه گیاه پرورش داده میشود. این باغ شامل قسمت هایی از جمله باغچه چای ، آزالیا و باغچه بزرگ گل تلفونی است.

موزه گیاه شناسی

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید