31

فروردین
1401

شناخت رویا پارک تهران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 53 0

شناخت رویا پارک تهران یکی از جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبا و خاص شهر تهران می باشد که افراد زیادی برای دیدن آن به تهران سفر می‌کنند. تهران جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که شما در تور تهرانگردی میتوانید از این جاذبه ها دیدن نمایید. گردشگران بسیار زیادی به هدف دیدن جاذبه‌های تهران به این شهر توریستی سفر می‌کنند. جاذبه های تهران به نوعی می باشد که گردشگران خارجی نیز برای دیدن آنها به این شهر سفر می کنند. تهران جاذبه های گردشگری بسیار خاصی دارد که شاید کمتر کسی از آنها با خبر باشد و افراد کمی از آنها دیدن کنند به همین دلیل قصد داریم در این پست جدید آرامش سفر یکی از جاذبه های گردشگری خاص تهران به نام رویا پارک تهران را به شما معرفی کنیم.

رویا پارک تهران

معرفی رویا پارک

چرا باید به تهران سفر کنیم؟!  تهران شهری بسیار قدیمی در ایران می باشد که دارای جاذبه های گردشگری طبیعی تاریخی فرهنگی تفریحی  بوده که هر کدام به نوبه خود دلیلی مبنی بر حضور گردشگر در این شهر می باشد. از جاذبه‌های مشهور تهران می توانیم به برج میلاد میدان آزادی پل طبیعت برج طغرل در شهرری بازار تجریش بازار تهران کاخ گلستان کاخ نیاوران کاخ سعد آباد و جاذبه‌های بسیاری دیگر از جمله جاذبه های شکم گردی که یکی از مشهورترین خیابان های تهران که یکی از خیابان های شکم گردی این شهر بزرگ میباشد به نام خیابان سی تیر ک گردشگران زیادی را جذب می کند اشاره کنیم. شما برای سفر به تهران باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید در این شهر شلوغ و پرهیاهو از تمامی جاذبه ها به خوبی دیدن نمایید. اگر قصد دارید از جاذبه‌های طبیعی دیدن کنید پیشنهاد ما سفر به بالا شهر تهران و منطقه تجریش دربند می باشد. و اما اگر قصد دارید از جاذبه های تفریحی بازدید کنید پیشنهاد ما رویا پارک تهران بوده که یکی از جاذبه های بسیار خاص عجیب در تهران می باشد.

رویا پارک تهران در موزه داراباد که یکی از عجیب ترین موزه های تهران است قرار دارد. رویا پارک در نزدیکی هیومن پارک تهران که پارک انسان شناسی است می باشد. هیومن پارک به معرفی اعضای بدن انسان می‌پردازد و گردشگران زیادی به ویژه دانش آموزان و نوجوانان برای شناخت اعضای بدن به این پارک سفر می کنند. به همین دلیل اگر به هیومن پارک رفتید قطعاً از رویا پارک نیز دیدن کنید رویا پارک پارکی عجیب است که گردشگران عجیب را دارد. شما در این پارک می توانید مناظر و تصاویر بسیار زیبایی را مشاهده کنید و یکی از دلایل جذب گردشگر به این پارک ثبت تصاویر خاص و منحصر به فرد می باشد.

رویا پارک تهران

طراحی رویا پارک تهران

رویا پارک تهران به نوعی طراحی شده است که شما می توانید تصاویر سه بعدی را ثبت کنید. و جوری که انگار  در حال حاضر در آنجا حضور دارید و باعث خطای دید انسان میشود. افراد زیادی برای ثبت تصویر به این پارک رفته و به نوعی معتاد رویا پارک تهران شده و تبلیغ این پارک را به دوستان و آشنایان خود می‌کنند. جالب است بدانید این پارک توسط فردی ساخته شده است که مشهور است به آقای خطای دید و به همین دلیل پارک را طوری طراحی کرده است که هر کس در پارک حضور داشته باشد قطعاً با خطای دید مواجه خواهد شد. این پارک در تمام روزهای سال فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مردم و ساکنین تهران البته گردشگران که به سمت تهران حرکت می‌کنند می‌باشد. رویا پارک شامل ۵ بخش منحصر به فرد است و شما می توانید در این بخش ها سرگرمی های زیادی را بیابید. مدت زمانی که شما می توانید از این پارک دیدن نمایید و لذت ببرید بین ۱ الی ۲ ساعت می باشد. و شما با حدود ۲ ساعت می توانید لذت بسیاری در این پارک برده و لحظات خوبی را برای خود و دوستان و خانواده خودتان رقم بزنید.

رویا پارک تهران

لازم است بدانید بلیط ورودی به رویا پارک تهران ۳۵ هزار تومان برای هر نفر می باشد. ساعت کار این پارک از ۱۰ صبح الی ۱۰ شب و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب است. رویا پارک تهران در سال ۱۳۹۸ افتتاح شد که یکی از جدیدترین پارک های تهران بوده و روزانه بیش از هزار بازدید کننده را دارد. این پارک توسط یک تیم بسیار عالی مهندسی و طراحی شده است که تصاویر توسط عکاسان به بهترین شکل ممکن ثبت شود. این پارک شامل ۱۰۰ اثر است که شما میتوانید با این ۱۰۰ اثر تصویر منحصر به فرد ثبت کنید و دوستان و آشنایان خود را شگفت زده کنید. لازم است بدانید برای حضور در این پارک همراه خود یک دوربین عکاسی و یا یک گوشی که دارای دوربین خوبی است همراه داشته باشید. البته عکاسان زیادی در این مکان حضور دارند که می توانند از شما عکس بگیرند لازم است بدانید عکس هایی که توسط عکاسان گرفته می شود دارای هزینه میباشد. رویا پارک از بخشهای شامل بخش سه بعدی بخش بی نهایت و آینه ها بخش پرسپکتیو بخش جاذبه و بخش تاریک تشکیل شده است که هر کدام دارای جاذبه‌های خاص خود میباشد که قطعاً باید از آنها دیدن نمایید.

آدرس رویا پارک تهران تهران ابتدای خیابان دارآباد بعد از آجودانیه انتهای خیابان موزه و هیومن پارک میباشد

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید