31

فروردین
1401

بهترین رستوران های ارزان استانبول

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 36 0

شناخت بهترین رستوران های استانبول ، شهر استانبول ترکیه یکی از توریستی ترین شهرهای کشور ترکیه میباشد.برخی از رستورن های استانبول از ویژگی های خاصی برخوردار بوده و جزو بهترین رستوران های استانبول میباشند.سالانه میلیون ها گردشگری و توریست به این شهر زیبا سفر میکنند تا از جاذبه های گردشگری استانبول دیدن نمایند.در مقاله قبلی به شما بهترین غذاهای خیابانی استانبول را معرفی کردیم حال قصد داریم بهترین رستوران های استابنول راه برای شما معرفی نماییم.همراه سایت آرامش سفر ماندگار در این مقاله رستوران گردی باشید.

رستوران سانس استانبول

رستورانی زیبا در خیابان پالیمه استابنول ، این رستوران نه چندان بزرگ جزو لوکسترین ها میباشد و شما میتوانید غذاهایی با طعم مدیترانه ای را بچشید.هر وعده غذایی در رستوران سانس بین ۶۰ الی ۴۰۰ هزارتومان متفاوت میباشد.رستوران سانس دارای ۸۰ نفر ظرفیت میباشد.

رستوران سانس

رستوران وای نات استانبول

رستوران وای نات استانبول ، رستورانی دارای غذاهای متنوع از جمله غذاهای ترکی ، اروپایی و آسیای میانه میباشد.این رستوران دارای بهترین کباب های ترک نیز میباشد.برای رفتن به رستوران وای نات باید به خیابان سلطان احمد و سپس پیرلوتی بروید.

رستوران وای نات

رستوران کلود ۷ استانبول

رستورانی بینظیر دارای ویویی فوق العاده از شهر استانبول ، هزینه غذا در این رستوران از ۲۵ هزار تومان الی ۱۴۰ هزار تومان متفاوت میباشد.این ستوران فوق العاده دارای غذاهای ترکی و اروپایی میباشد.رستوران کلود ۷ در محله ویشنی زاده واقع میباشد.

رستوران کلود 7

رستوران الد اتمام استانبول

رستورانی با غذاهای خاص و دلچسب همچون غذاهای مدیترانه ای و ترکی و دریایی و گیاهی را میتوانید در یکی از بهترین رستوران های استانبول به نام الد اتمام تست کنید.این رستوران دارای کافه نیز میباشد.شما نیز میتوانید در فضای بیرونی رستوران هم غذارا میل نمایید.هزینه هر وعده در این رستوران بین ۲۵ الی ۱۵۰ هزار تومان میباشد.

رستوران الد اتمام

رستوران آرهان استانبول

رستورانی ساده و بدون فضای آنچنان لوکس اما با غذاهای بسیار خوشمزه که میتوانید در رستوران آرهان میل نمایید.این رستوران در خیابان کلوفار قرار دارد.رستوران آرهان دارای غذاهای ترکی ، اروپایی و آسیای میانه میباشد.این رستوران در نزدیکی کاخ توپکاپی قرار دارد.

رستوران آرهان

رستوران پیو استانبول

رستورانی در خیابان گالاتا که دارای بهترین غذاهای گیاهی و ترکی میباشد.این رستوران در نزدیکی برج گالاتا قرار داد.اگر عاشق غذاهای گیاهی هستید این رستوران بهترین انتخاب میباشد.قیمت هر وعده عذایی در این رستوران بین ۴۰ الی ۱۵۰ هزارتومان میباشد.

رستوران پیو

رستوران اوجکباسی استانبول

رستورانی با فضای منحصر به فرد و خاص که میتوانید در آن غذاهای مدیترانه ای و باربیکیو و ترکی را میل نمایید.این رستوران جزو رستوران های خاص و گران استانبول میباشد.قیمت هر وعده غذایی در این رستوران بین ۷۰ الی ۵۰۰ هزارتومان میباشد.

رستوران اوجکباسی

رستوران حرم استانبول

رستوران حرم استانبول واقع در خیابان سلطان احمد که دارای غذاهای مدیترانه ای و گیاهی و ترکی میباشد.این رستوران جزو بهترین رستوران های استانبول میباشد و که میتوانید به آنجا بروید.رستوران حرم استانبول فضایی برای بیرون نشستن نیز دارد.قیمت وعده های غذایی در این رستوران بین ۷۰ الی ۱۵۰ هزارتومان میباشد.

رستوران حرم استانبول

رستوران ماربلا استانبول

رستوران ماربلا در استانبول جزو بهترین رستوران های این شهر میباشد که دارای ویویی بینظیر و فوق العاده است.شما نیز میتوانید غذاهای خود را در فضای باز بخورید و لذت ببرید.این رستوران دارای غذاهای مدیترانه ای ، گیاهی ، دریایی ، ترکی و غیره یمباشد.رستوان ماربلا در خیابان کاییرو و گلو قرار دارد. هزینه غذا در این رستوران بین ۶۰ الی ۱۳۰ هزارتومان میباشد.

رستوران ماربلا

رستوران نیسانتاسی براسری استانبول

رستورانی در خیابان توپشیکنلر که دارای غذاهای فوق العاده فرانسوی و اروپای میباشد.این رستوران فضایی کاملا اروپایی و فرانسوی دارد که میتوانید از بودن در این رستوران و گوش دادن به موسیقی های اروپایی لذت ببریدوقیمت هر وعده غذایی در این رستوران بین ۳۰ الی ۲۵۰ هزار تومان میباشد.

رستوران نیسانتاسی

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید