31

فروردین
1401

راهنمای سفر به مشهد با هواپیما

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

مشهد یکی از شهرهای زیارتی و توریستی در ایران میباشد که سالانه گردشگران بسیار زیادی به این شهر زیبا سفر می کنند. با توجه به حضور حرم امام رضا علیه السلام در مشهد مقدس باعث شده است گردشگران خارجی زیادی را به این شهر زیارتی سفر کنند. اکثر این گردشگران از کشورهای اطراف ایران می باشند که مسلمان هستند که زیارت مشهد مقدس را انتخاب می‌کنند. این شهر دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی می باشد که جدا از حرم امام رضا علیه السلام شما می‌توانید از سایر  جاذبه های گردشگری این شهر نیز دیدن نمایید. برای سفر به مشهد شما چند  گزینه پیش رو دارید یک سفر با خودروی شخصی  دوم سفر با هواپیما سوم سفر با قطار چهارم سفر با اتوبوس و گزینه آخر که یکی از محبوب ترین گزینه ها می باشد شرکت در تورهای مشهد می باشد که در ایران بسیار مورد توجه مردم است.

سفر به مشهد با هواپیما

در این مطلب به ویژه قصد داریم راهنمای سفر به مشهد با هواپیما را به شما بگویم که اگر قصد دارید با هواپیما به مشهد مقدس سفر کنید چه نکاتی را باید رعایت فرمایید تا سفری راحت و آسوده را به سمت مشهد مقدس داشته باشید.

چرا سفر با هواپیما

سفر با هواپیما یکی از محبوب ترین روش های سفر به شهر مقصد می باشد. با توجه به اهمیت زمان در زندگی امروزه و سرعت بخشیدن به کارها و البته راحتی در سفر  انتخاب هواپیما یکی از مهمترین گزینه ها برای مردم تبدیل شده است شرکت های فروش بلیط هواپیما در ایران جزوه شرکت های فعال میباشند.

قیمت بلیط هواپیمای مشهد

قیمت بلیط هواپیما تا مشهد مقدس به چند مورد بستگی دارد. مورد اول این میباشد که از چه شهری به سمت مشهد مقدس حرکت می کنید. زیرا مسیر طی شده در قیمت بلیط هواپیمای شما تاثیرگذار می‌باشد. اگر از جزیره کیش به سمت مشهد حرکت کنید قطعاً هزینه بیشتری را باید بپردازید تا سفر از شهر گرگان تا مشهد. به همین دلیل پیش از هر موردی مبدا خود را باید معلوم کنید مورد بعدی که در قیمت بلیط هواپیمای شما تاثیرگذار می‌باشد زمان سفر شما به مشهد مقدس است و قطعاً باید بدانید سفر در ایامی همانند ولادت امام رضا و شهادت امام رضا و  و محرم و به ویژه در تعطیلات نوروز یکی از شلوغ ترین روزهای مشهد مقدس لحظه سال تحویل میباشد قیمت بلیط هواپیما به سمت مشهد در این بالاترین حد خود خواهد بود. به همین دلیل اگر قصد دارید در این ایام به مشهد مقدس سفر کنید نیاز است از چند روز قبل از سفر خود بلیط هواپیمای خود را پیش خرید نمایید تا قیمتی گران برای شما تمام نشود البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید بلیط های هواپیما در این ایام زودتر از موعد تکمیل خواهد شد و صندلی خالی به سمت مشهد مقدس پیدا نخواهید کرد.

سفر به مشهد با هواپیما

بهترین زمان برای سفر به مشهد

چه زمانی بلیط هواپیمای مشهد ارزان می باشد؟  با توجه به زندگی امروزه یکی از موراد مهم برای مردم که دارای اهمیت میباشد هزینه سفر آنهاست. زیرا به دلیل سفر با هواپیما قطعاً هزینه سفر شما بیشتر خواهد شد. به همین دلیل اگر قصد دارید با هواپیما به مشهد سفر کنید و هم اینکه سفر شما ارزان باشد بهتر است در ایام پیک سفر نکنید. ایام پیک یعنی ایامی همانند ولادت و شهادت و ایام نوروز که درخواست سفر زیاد است. بهتر است در ایامی همانند امتحانات که درخواست سفر به مشهد کم میباشد یا ایام روزهای عادی در روزهای قبل از شروع سال تحویل که مردم کمتر به مشهد سفر می کنند آماده سفر به مشهد با هواپیما شوید تا قیمت بلیط هواپیما برای شما کم شود.

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد مقدس را  چند ساعت قبل از حرکت خریداری نمایید. برای این منظور باید در سایت های فروش بلیط هواپیما به صورت لحظه ای حضور داشته باشید تا قیمت بلیط آف خورده را انتخاب نمایید و خریداری کنید تا قیمت این بلیط در لحظات پایانی برای شما حساب شود شود و هزینه زیادی را پرداخت نکنید.

سفر به مشهد با هواپیما

فرق بلیط هواپیمای اکونومی و بیزینس

یکی از مواردی که شما در هنگام خرید بلیط هواپیما مشهد باید به آن دقت کنید پرواز اکونومی و بیزینس میباشد که هنگام خرید بلیت با این دو گزینه مواجه خواهید شد. پروازهای اکونومی عمدتاً هواپیماهایی هستند که مسافران عادی و گردشگران با آنها پرواز می کنند و دارای امکانات و خدمات کمتری میباشد که قیمت آنها بسیار مناسب است و شما اگر دنبال قیمت ارزان هستید می توانید از پروازهای اکونومی استفاده نمایید. مورد بعدی هواپیماهای بیزینس می‌باشد که درجه و کلاس‌های بالاتری قرار دارد و خدمات و امکانات رفاهی بهتری به مردم و مسافران و گردشگران ارائه می دهد که قیمت آنها بالاتر می باشد و به نوعی دوبرابر قیمت پروازهای اکونومی است.

برای مثال به صورت پیش فرض هزینه بلیط هواپیما از تهران به مشهد با پروازهای اکونومی ۳۵۰۰۰۰ تومان و برای پروازهای بیزینس ۷۸۰ هزار تومان می باشد که این قیمت لازم است بدانید مربوط به تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ است.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید