31

فروردین
1401

سفر به جزیره قشم یا جزیره کیش؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 36 0

قشم و کیش دو جزیره بسیار محبوب و مشهور در ایران میباشند که سالانه گردشگران بسیار زیادی برای تفریح به این دو منطقه سفر میکنند. این دو جزیره جزو مکان های تفریحی در ایران است که در جنوب ایران قرار دارد. قشم و کیش دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی میباشد که شما میتوانید از این جاذبه های در تور کیش و تور قشم دیدن نمایید. جاذبه های گردشگری لوکسی در این دو جزیره وجود دارد که هر کدام از آنها دلیلی مبنی بر حضور گردشگر در این دو جزیره میشود. اگر قصد دارید به جنوب ایران سفر کنید و نمیدانید کدام جزیره را انتخاب کنید در این پست جدید آژانس هواپیمایی آرامش سفر به شما خواهیم گفت جزیره کیش یا جزیره قشم کدام یک برای سفر شما مناسب است همراه ما باشید.

جزیره کیش

جاذبه های گردشگری قشم و کیش

هر دو جزیره از تعداد بسیار زیادی جاذبه گردشگری برخوردار میباشد. از نظر تعداد جاذبه های گردشگری کیش بیشتر است اما بازهم با این وجود جاذبه های قشم بسیار زیاد است.لازم است بدانید جاذبه های گردشگری کیش مشهورتر بوده و گردشگران زیادتری را جذب میکند. از جاذبه های گردشگری کیش میتوانیم به کشتی یونانی کیش، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، خانه اعیانی، خانه مردم شناسی بومیان، آب انبار دوقلو، باغ پرندگان، اسکله تفریحی کیش، ساحل مرجان، جزیره هندورابی، پارک ساحلی میرمهنا، پارک ساحلی سیمرغ، پارک دلفین ها یا دلفیناریوم، لاک پشت های دریایی اشاره کنیم. از جاذبه های گردشگری جزیره زیبای قشم هم میتوانیم به دره ستارگان قشم، جزیره ناز، تنگه چاهکوه، جنگل حرا، غار خربس، غار نمکدان، سد گوران، دره تندیس، دره مجسمه ها، دره سکوت، فرش خاکی هرمز اشاره کنیم.

مراکز خرید در کیش و قشم

یکی از دلایل سفر به جزیره قشم و کیش خرید از مراکز خرید این دو جزیره میباشد. لازم است بدانید که قیمت اجناس و کالا در جزیره کیش بالاتر بوده و گرانتر میباشد. کیش دارای پاساژها و مراکز خرید بسیار لوکس و گرانی میباشد که اکثر برندهای مشهور دنیا در این جزیره دارای نمایندگی میباشد. شما برای پاساژگردی در کیش باید برنامه های بسیار دقیقی را داشته باشید تا بتوانید از تمامی پاساژ های کیش دیدن نمایید زیرا به مشکل خواهید خورد و نمیتوانید از تمامی مراکز خرید کیش دیدن نمایید. همچنین جزیره قشم دارای مراکز خرید بسیار زیادی میباشد اما نسبت به کیش در درجه پایین تری میباشد. اما قیمت اجناس کالا در جزیره قشم بسیار مناسب تر است نسبت به جزیره کیش. پیشنهاد میشود اگر قصد خرید دارید بهتر است اول جزیره قشم را انتخاب کنید.

دریا شمال

شکم گردی در کیش و قشم

جزیره کیش و قشم هر دو از جاذبه های شکم گردی زیادی برخوردار میباشد. شما میتوانید در این دو جزیره از غذاهای محلی و بین المللی زیادی برخوردار میابشد که شما میتوانید در طی سفر خود به این دو جزیره غذاهای آنجا را تست نمایید. پیشنهاد میشود حتما از غذاهای این دو جزیره را میل کنید زیرا کمتر ممکن است به کیش و قشم سفر کنید و ممکن است فرصت تست غذاهای این دو جزیره را از دست دهید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید