تور پوکت تایلند،معرفی تور پوکت در کشور تایلند.تور پوکت یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در ایران به مقصد کشور تایلند میباشد.در این مطلب قصد داریم راهنمایی سفر به پوکت تایلند و هزینه های و برخی از جاذبه های گردشگری این شهر زیبارا به شما معرفی کنیم.اگر قصد داریم به بهتشت تایلند سفر کنید و از جزایر فوق العاده زیبا دیدن کنید و لذت ببرید حتما این مطلب را بخوانید.پوکت یکی از توریستی ترین شهر های کشور تایلند میباشد و سالانه گردشگران بسیار زیادی را جذب میکند همراه آرامش سفر در این سفر به پوکت باشید.

تور پوکت

معرفی شهر پوکت تایلند

پوکت تایلند یک شهر ساحلی و جزیره ای میباشد که در جنوب تایلند قرار دارد.پوکت یکی از توریستی ترین شهرهای تایلند میباشد. این شهر در مقصد های گردشگری به سمت تایلند حرف اول را میزند و بسیار محبوب شده است و گردشگران زیادی درخواست تور پوکت را دارند.

پوکت یکی از استان های کشور تایلند میباشد و حدود ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد.شهر پوکت بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.استان پوکت از مجموعه چندین جزیره تشکیل شده است که بزرگترین جزیره آن پوکت نام دارد که در واقع زیباترین آنهاهم میباشد.

پوکت در عین زیبایی و جزیره های فوق العاده جاذبه های گردشگری فراوانی را هم داراست که همین امر به خودی خود سبب شده است گردشگران زیادی از این شهر زیبا دیدن فرمایند.

تور پوکت

هزنیه سفر به پوکت

برای سفر به پوکت شما چندین گزینه پیش رو دارید و میتوانید آنها را انتخاب کنید.یکی از این انتخاب ها سفر شخصی به پوکت میباشد که شما خود به تنهایی اقدام میکنید و تمامی مجوزهای لازم و هزینه های مربوط به خروج از کشور را میپردازید و بلیت هواپیما به پوکت را خریداری میکنید و رزرو هتل در پوکت را انجام میدهید.

تور پوکت

در عین این شما باید هزینه های تاکسی و رستوران خوراک خود را در پوکت بپردازید که هزینه بالایی را هم دارد برای مثال شما در پوکت تاکسی را دربست بگرید باید حدود ۸۰ هزارتومان پرداخت کنید.و یا هزنیه رزرو هتل در پوکت تایلند متفاوت میباشد از شبی ۵۰۰ هزارتومان گرفته برای هتل های یک ستاره تا شبی ۱۱ میلیون تومان برای هتل های ۵ ستاره که باید پرداخت کنید.

تور پوکت

در کل سفر شخصی به پوکت هزینه و دردسرهای مربوط به خودش را دارد که شاید قابل قبول نباشد اما گزینه بعدی که مسافران مقصد پوکت میتوانند انتخاب کنند تور پوکت میباشد.تورهای پوکت یکی از بهترین انتخاب ها بوده زیرا ما فقط هزینه مربوط به تور را پرداخت میکنیم و خود به تنهایی کاری را انجام نخواهیم داد.

قیمت تور پوکت با توجه به انتخاب درجه ای هتل و امکانات آن متفاوت میباشد.شما میتوانید با هزینه ای حدود ۲ میلیون تومان هم به پوکت سفر کنید اما نه تعداد روزه بالایی در این شهر زیبا میتوانید اقامت داشته باشید نه هتل خوبی باشید و باید خود جداهزینه هایی را پرداخت کنید.

اما با انتخاب یک تور پوکت مناسب و هتل خوب و پرداخت هزینه ای متعادل میتوانید سفری رویایی و به یادماندنی به این شهر فوق العاده را داشته باشید.آژانس مسافرتی آرامش سفر تورهای پوکت را با قیمتی بسیار مناسب و امکانات عالی برای مسافران خود ارائه و پیشنهاد میدهد که میتوانید تور خود را رزرو کنید و خود را آماده سفر به این شهر کنید.

تور پوکت

جاذبه های گردشگری پوکت

بعد از اینکه با تور پوکت وارد این شهر شدید از این جاذبه های گردشگری این شهر زیبا میتوانید دیدن فرمایید که معروفترین جاذبه های گردشگری پوکت شامل : مجسمه بودای بزرگ پوکت، ساحل لائم سینگ پوکت (یکی از محبوبترین و زیباترین سواحل پوکت)، آکواریوم پوکت، پارک ساحلی گرین الفنت پوکت، موزه تریک آی پوکت، جزیره جمیزباند پوکت(جزیره ای که جیمز باند (راجر بور) در آن صحنه هایی از فیلم معروف ۰۰۷ را بازی کرده بود)، فانتاسی پوکت، جزیره فی فی پوکت، باغ وحش پوکت و ساحل نائی هان پوکت معروفترین و بهترین جاهایی میباشد که میتوانید از آنها دیدن فرمایید و لذت ببرید.

تور پوکت

مراکز خرید پوکت

یکی از بخش های جالب در تور پوکت رفتن به بازار وخرید کردن میباشد،این شهر با توجه به اینکه توریستی های بسیار زیادی را از سرتاسر دنیا به خود میبیند باعث شده است برندها و شرکت ای معروفی از پوشاک گرفته تا غیره در پوکت سرمایه گزاری کنند و دارای شعبه باشند به همین دلیل شما کار راحتی دارید و میتوانید به مراکز خرید و یا بازار های پوکت رفته و از بهترین برند های دنیا خرید نماید.

تور پوکت

آب و هوای پوکت

شهر پوکت به دلیلی ساحلی بودن در بیشتر زمان های سال دارای آب و هوای گرمی میباشد.این شهر که به نوعی شهر آفتاب هست و به دلیل همین امر سبب شده است تا تیزر های تبلیغاتی و یا موزیک های زیادی در سواحل پوکت فیلم برداری شود.پس نیازی نیست برای سفر به پوکت شما لباس های بسیار گرمی را با خود بردارید زیرا استفاده نمیشود.و بهترین زمان سفر به پوکت نیمه دوم سال میباشد و شما میتوانید از مهر ماه تا شروع سال جدید فروردین به پوکت سفر کنید و لذت ببرید.

تور پوکت

نکاتی در مورد پوکت

و در آخر نکاتی را در مورد شهر پوکت تایلند به شما خواهیم گفت تا اطلاعاتی بیشتر را کسب کنید:

 • پوکت اختلاف ساعت سه ساعتو نیمی با ایران دارد و جلوتر میباشد.
 • واحد پول پوکت بات میباشد معادل ۴۱۰ تومان ایران
 • دین رسمی مردم پوکت بودایی بوده و حدود کمتر از ۵ درصد از مردم پوکت دارای دین اسلام هستند.
 • پوکت از نظر امنیت در ربته ۱۵ جهان قرار دارد و خوب است بدانید که بالاتر از ایران میباشد.
 • هزینه مکالمه با تلفن همراه از پوکت به ایران اگر از سیم کارتهای اپراتور های ایرانی استفاده میکنید بالاست و بهتر از از سیم کارت های تایلند استفاده نمایید.برای مثال یک دقیقه مکالمه با همراه اول از پوکت به ایران ۸ هزار تومان برای شما تمام میشود.ایرانسل ۲۰۰۰ تومان.
 • هزینه خرید پوشاک در پوکت نسبت به ایران کمی گرانتر میباشد.
 • سوغات پوکت صنایع دستی این شهر میباشد.
 • قیمت یک عدد نان ۵۰۰ گرمی در پوکت ۱۵ هزار تومان میباشد.
 • هزینه کرایه تاکسی در پوکت برای فاصله ۵ کیلومتری ۱۵۰ هزار تومان میباشد.
 • بهداشت در پوکت دارای سطح خوبی بوده و نگرانی خاصی وجود ندارد.
 • زبان رسمی مردم پوکت تایلندی میباشد.
 • پیش شماره پوکت ۶۶+ میباشد.
 • پوشش مناسب هنگام بازدید از معابد این شهر یکی از الزامات میباشد.
 • هزنیه ویزای تایلند توریستی برای یک بار ورود حدود ۳۵ یورو میباشد.