31

فروردین
1401

معروفترین خیابان تفلیس

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 27 0

معروفترین خیابان تفلیس برای خرید کدام است؟ تفلیس یکی از توریستی ترین شهرهای کشور گرجستان و البته یکی از مقصدهای محبوب برای سفرهای ایرانیان میباشد.این شهر که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی میباشد یکی از جذابترین جاذبه های آن جاذبه خرید کردن میباشد.قطعا گردشگرانی که به تفلیس سفر میکنند یکی از اهداف آنها خرید از فروشگاه های این شهر میباشد.در این مطلب جدید سایت آرامش سفر قصد داریم یکی از معروف‌ترین خیابان های تفلیس یعنی « خیابان پکینی » را به شما معرفی کنیم. خرید تور تفلیس آرامش سفر.

خیابان پکینی

چرا خیابان پکینی تفلیس

قطعا هر گردشگری دوست دارد وارد خیابانی شود که همه چیز در آن باشد.به نوعی با یک تیر چند نشان را بزند.خیابان پکینی دقیقا همان خیابانی است که شما به دنبال آن میگردید.این خیابان معروف در تفلیس دارای انواع فروشگاه های برند میباشد.از پوشاک گرفته تا اجناس تزئینی منزل و غیره که میتوانید از آنها خرید کنید.خیابان پکینی جزو آن دسته از خیابان هایی میباشد که بسیار شلوغ هم میباشد و شما باید ساعتها وقت بگذارید برای گردش در این خیابان در تفلیس گرجستان.

خیابان پکینی

رستوران‌گردی در خیابان پکینی

هر خیابانی که دارای فروشگاه های زیادی باشد و وقت زیادی را از مردم بگیرد قطعا دارای رستوران های زیادی هم میباشد.خیابان پکینی هم شامل آن دسته از خیابان هایی میباشد که دارای رستوران ها و فست فودهای بسیاری است.این خیابان دارای انواع رستوران های بین المللی میباشد که شما میتوانید غذای سایر کشورهارا هم در آن میل بفرمایید.از مشهورترین رستوران های این خیابان میتوانیم به رستوران آلمانی گرونر، رستوران ایتالیایی گراند و رستوران چینی سیانگ گان اشاره کنیم.

خیابان پکینی

بهترین زمان برای رفتن به خیابان پکینی

شروع کار مغازه های این خیابان از ساعت ۱۰ صبح الی ساعت ۲۳ میباشد.اما بهترین زمان برای رفتن به این خیابان هنگام ظهر یا هنگام غروب میباشد.زیرا شما در کنار اینکه میتوانید خرید داشته باشید میتوانید یک ناهار دلچسب و یا یک شام خوشمزه را در یکی از رستوران های معروف این خیابان میل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید