31

فروردین
1401

پارک ارم تهران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 26 0

بهترین و هیجان انگیزترین شهربازی تهران در پارک ارم تهران میباشد.اگر با قصد تور تهران گردی را دارید حتما برنامه ای بریزید و در شهربازی پارک ارم دومین پارک بزرگ ایران نهایت لذت را ببرید.در این مطلب جدید آرامش سفر قصد داریم به معرفی پارک ارم تهران بپردازیم و بخش ها و وسایل بازی این پارک و میزان ورودی های آن تا قبل از رفتن به پارک ارم آشنایی کامل با آن را داشته باشید همراه ما باشید.

معرفی پارک ارم تهران

پارک ارم تهران در سال ۱۳۵۰ توسط رحیم علی خرم پیش از انقلاب ساخته شد.به دلیل ساخت توسط این فرد نام پارک ارم قبل از انقلاب پارک خرم بود.پیش از انقلاب این پارک بیشتر فضایی سبزی زیبا و دل انگیزی برای مردم پایتخت نشین بود که بتوانند اوقات فراغت خود را در آنجا سپری کنند.بعد ها پارک ارم توسعه یافت و تا جایی که هم اکنون بیش از ۷۲ هکتار وسعت دارد.پارک ارم همانند پارک ملت مشهد وسعتی برابر دارد اما به دلیل وجود بخش های اضافه در پارک ملت مشهد ، پارک ارم تهران دومین پارک بزرگ ایران میباشد.

پارک ارم

بخش های پارک ارم تهران

پارک ارم تنها یک پارک ساده نمیباشد، این پارک از چندین مجموعه بزرگ و زیبا همچون سه شهربازی ، بوستان و باغ وحش و دریاچه تشکیل شده است.جالب است بدانید که باغ وحش پارک ارم بزرگ ترین باغ وحش در تهران میباشد که دارای بیش از ۲۲۰ گونه جانوری است.

دریاچه پارک ارم تهران بیش از ۹ هکتار وسعت دارد که میتوانید در آنجا به تفریحات آبی بپردازید و لذت ببرید.باغ وحش پارک ارم در زمیننی به مساحت ۵ هکتار میباشد.این باغ وحش دارای انوع گونه های جانوری است از مشهورترین حیوانات میتوانیم به شیرهای آفریقایی، ببر سیبری، پلنگ، یوزپلنگ اشاره کنیم.

پارک ارم

امکانات پارک ارم تهران

امکانات پارک ارم به شرح زیر است:

۱– سه شهر بازی با بیش از ۷۴ دستگاه تفریحی

۲– بزرگ‌‌ترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۱۰ گونه جانوری

۳– دریاچه زیبا و منحصر به فرد قایقرانی و ماهیگیری با بیش از ۹ هکتار مساحت

۴– تالارهای پذیرایی کشتی

۵– استخرهای شنای تابستانی ویژه بانوان

۶– فضاهای سبز و جنگلی

۷– سالن سرپوشیده بازی (قلعه سحر آمیز با ۱۱۰ بازی و گیم)

۸– توقفگاه‌‌های وسیع جهت خودرو و موتورسیکلت

۹– عرضه انواع مواد غذایی و همچنین ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در سطح مجتمع

پارک ارم

شهربازی پارک ارم تهران

پارک ارم به دلیل حضور شهربازی خود بسیار مشهور و محبوب شده است و طرفداران بسیار زیادی اواخر هفته به این پارک جذب میشوند.این پارک دارای سه شهربازی میباشد.شهربازی شماره ۱ این پارک بیشتر برای کودکان میباشد و سایل بازی مختص به این سنین میباشد.در این شهربازی شما وسایلی همچون استخرتوپ ، ماشین سواری ، مینی جت ، سفینه ، اسب گردان ، سالتو ، سرسره ، ترن هوایی مخصوص کودکان و غیره میباشد.

شهربازی شماره ۲ کمی هیجان انگیرتر میباشد و سنین های بالا هم میتوانند از وسایل های این شهربازی استفاده کنند.این شهربازی دارای سینما چهار بعدی ، کشتی امیر ، استخر توپ ، رالی ، بازیهای کامپیوتری و غیره میباشد.

اما بخش هیجان انگیز و پرطرفدار شهربازی ارم در شهربازی شماره ۳ قرار دارد که بازیهای بسیار هیجان انگیز در آن قرار دارد.این شهربازی دارای آبشار ، ترن هوایی ، کارتینگ ، تاب پرنده ، کریزی موس و غیره میباشد که حتما باید از آن دیدن نمایید.

پارک ارم تهران

قیمت بلیط های شهربازی ارم تهران

سقوط آزاد = ۱۴.۰۰۰ تومان

دستگاه ستاره گردان = ۱۴.۰۰۰ تومان

ماشین برقی بزرگسالان = ۵.۶۰۰ تومان

ماشین برقی کودکان = ۴.۹۰۰ تومان

باغ وحش = ۱۲.۰۰۰ تومان

آدرس پارک ارم تهران

تهران ، کیلومتر ۴ اتوبان تهران کرج ، بعد از اتوبان شهید ستاری ، کنار گذر راست پل اتوبان شهید باکری (لاین کندرو) ، مجموعه تفریحی ارم سب

پارک ارم

پارک ارم

پارک ارم

پارک ارم

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید