30

فروردین
1401

معرفی کلینیک فوق تخصصی چشم در تهران

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 66 0

معرفی معتبرترین و بهترین کلینیک تخصصی چشم در تهران ، با توجه به فراگیر شدن بیماری های چشمی و مشکلاتی که در افراد جوان و پا به سن گذاشته پیش می آید اکثرا به دنبال بهترین مراکز چشم پزشکی میباشیم.امروز در جدیدترین مقاله سایت آرامش سفر قصد داریم تا با بخشی دیگر از مبحث گردشگری سلامت با شما صحبت کنیم و به شما بهترین مراکز چشم پزشکی تهران را معرفی کنیم مراکزی که هم بیماران داخلی و هم بیماران خارجی بیمشاری به آنجا مراجعه میکنند و از این امکانات در راستای بهبود بیماری خود استفاده میکنند.همراه ما در ادامه این مطلب باشید.

کلینیک فوق تخصصی نور | تهران

به جرعت میتوان گفت یکی از به نام ترین و مجهزترین کلینیک های تخصصی در زمینه چشم پزشکی در تهران کلینیک فوق تخصصی نور میباشد.بیمارستان فوق تخصصی نور یکی از قدیمی ترین بیمارستان های چشم در ایران میباشد.این بیمارستان در سال ۱۳۷۲ در تهران افتتاح شد.

این بیمارستان بعد از طی چندین سال و پیشرفت علم چشم پزشکی در ایران و دنیا و با آوردن بهترین دستگاه ها و اضافه شدن دکترهای فوق تخصص در تمامی زمینه ها در سال های گذشته تبدیل به یکی از قدرتمندترین قطب های چشم پزشکی خاورمیانه شده است.

هم اکنون تمامی بهبود ها در زمینه چشم پزشکی و تمامی جراحی ها از پایه تا سخت ترین جراحی ها همگی در این کلینیک و توسط بهترین دکترها در حال انجام میباشد.این کلینیک هم اکنون در سه ساختمان کاملا منحصر به فرد در شمال تهران فعالیت میکند.و با توجه به تردد مردم و افزایش ترافیک شعبه کرج این کلینیک هم افتتاح شده است تا مردم شهرستان کرج و حومه نیز از این امکانات بهرمند شوند.

افراد بسیار مشهوری و به نامی در ایران از این کلینیک استفاده میکنند و همچنین مدیریت این بیمارستان بر عهده وزیر سابق بهداشت جناب آقای سید حسن هاشمی میباشد.

چشم پزشکی نور

معرفی بخش های کلینیک فوق تخصصی نور

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، دستاورد بزرگ و ارزشمندی در عرصه چشم پزشکی محسوب می شود زیرا توانسته است با تمرکز فعالیت های تشخیصی و درمانی از مراجعه متعدد و چندباره بیماران و همراهان ایشان به مراکز چشم پزشکی بکاهد و در عین حال بهترین و باکیفیت ترین درمان های چشمی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ملزومات روز دنیای چشم پزشکی ارائه کند.

* بیماران بین المللی IPD

در کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور علاوه بر فضای مدرن و فناوری های فوق پیشرفته، زیرساخت های مناسبی در حوزه گردشگری سلامت ایجاد شده و توانسته است ظرفیت بسیار خوبی را به این بخش از درمان کشور اضافه کند. در این کلینیک با تبعیت از پروتکل IPD کاملترین خدمات چشم پزشکی با قیمت مناسب به بیماران خارجی ارائه می شود.

چشم پزشکی نور تهران

* راهنمای خدمات

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، بیش از ۵۰ خدمت تشخیصی، درمانی و پاراکلینیکی را در محیطی دوست داشتنی با معماری و چیدمان متفاوت به بیماران محترم ارائه می دهد.

* راهنمای طبقات

طبقه همکف:

این طبقه شامل لابی کلینیک، پذیرش حضوری مراجعه کنندگان و عینک سازی است. در انتهای این طبقه کافی شاپ نور دایر بوده و لحظات خوشی را برایتان می آفریند.

طبقات اول، دوم، چهارم و ششم:

در این طبقات چهار کلینیک، بخش های جنرال و بخش قرنیه قرار دارند.

طبقه سوم:

در این طبقه دو کلینیک مربوط به گلوکوم و پاراکلینیک مخصوص این تخصص یعنی پریمتری واقع شده است.

طبقه پنجم:

شبکیه و واحد انژیوگرافی و OCT قرار دارد.

طبقه هفتم:

استرابیسم و خدمات مربوط به آن مانند ارتوپتیک قرار دارد.

همچنین مرکز مشاوره و نوبت دهی اتاق عمل، واحد بیمه، واحد پذیرش بیماران بین الملل IPD و واحد لنز در این طبقه واقع شدند.

طبقه منفی چهار:

به صورت اختصاصی خدمات لیزرتراپی در آن انجام می شود.

چشم پزشکی نور

* امکانات عمومی:

از خصوصیات بارز کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور، وجود امکانات و تسهیلات متعدد رفاهی و خدماتی است.

– تمامی طبقات به صورتی است که بیمار از مراجعه به دیگر طبقات کلینیک بی نیاز است و هر طبقه واحد پذیرش، صندوق، پاراکلینیک و اپتومتری اختصاصی دارد.

– همه طبقات به سرویس بهداشتی مجهز است.

– همه طبقات به سیستم صوتی و تصویری، پیجینگ، سامانه اعلام و اطفای حریق و خروجی اضطراری مجهز شدند.

– دستگاه خودپرداز بانکی ATM در طبقات همکف، سوم و پنجم قرار گرفته است.

– نورپردازی و کنترل دما در کلینیک به صورت هوشمند انجام می شود. علاوه بر این پوشش سیگنالینگ اپراتورهای تلفن همراه (مکالمه و اینترنت) در تمام طبقات با کیفیت مطلوب برقرار است.

کلینیک چشم پزشکی نور

راهنمای بیمار

یکی از ویژگی های این کلینیک این میباشد که هر مریض در روز عمل یک همراه میتواند با خود داشته باشد و سرویس مخصوص این بیمارستان حدود ۲ الی ۳ ساعت قبل از عمل طبق هماهنگی های انجام شده به دنبال بیمار رفته و آنهارا به صورت رایگان به بیمارستان می آورد.این همراه نیز از امکاناتی نظیر پذیرایی رایگان در اتاق انتظار ، ناهار رایگان ، شام رایگان برخوردار است و در نهایت بعد از اتمام عمل مجدد سرویس بیمار و همراه را به درب منزل ایشان میرساند.

آدرس :تهران- خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از ظفر،ابتدای بلوار اسفندیار، شماره۹۶

تلفن : ۸۲۴۰۰-۰۲۱


بیماران خارج از کشور ایران جهت ورود به کشور ایران و حضور چند شب در تهران بابت معاینه در بیمارستان نور میتوانند با آژانس مسافرتی آرامش سفر هماهنگی کنند.

تماس با شماره : ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

Patients outside of Iran to enter Iran and attend several nights in Tehran for an examination in the Noor Eye Hospital and Clinics can coordinate with the travel agency Arameshsafar.

Call  : ۹۸۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

یمکن للمرضى خارج إیران دخول إیران والحضور لعده لیالٍ فی طهران لإجراء فحص فی المستشفى النور التنسیق مع وکاله السفر آرامش سفر

 اتصل :  ۹۸۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید