01

اردیبهشت
1401

بهترین مقصد موزیکال دنیا

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 30 0

اگر طرفدارا موزیک و آهنگ هستید حتما این مقاله را مطالعه فرمایید.در این مقاله شما میتوانید بهترین مکان های دنیا که در آن موزک های پاپ و کلاسیک پخش میشود را بشناسید و به آنجا بروید.موزیک یکی از مهمترین بخش های هر کشوری برای انتقال فرهنگ آن کشور میباشد ، در این مقاله موزیکال همراه ما باشید تا ۵ مقصد موزیکال دنیا را بشناسیم.

سائوپائلو برزیل

پخش یکی از پرطرفداراترین موزیک های برزیلی در سالن بزرگ و باشکوه تئاتر سائوپاوئولو،این شهر فرهنگی که همیشه در حال توسعه بوده است و در آهنگ هم پیشرفت چشم گیری را داشته است میتوان گفت حتی موزیک را هم صادر میکند.سالن تئاتر رنو سائوپائلو یکی از محبوبترین مقصد های موزیکال در برزیل برای گردشگران میباشد.

این سالن با شکوه که ۱۶ سال است بهترین تئاتر ها و مراسم های موسیقی در آن برگزار میشود هر چند وقت یک بار میزبان برگزاری موسقی پرطرفدار برزیلی میباشد.در هنگام اجرای این موسیقی زنده ۱۵۰۰ نفر بیننده در سالن حضور دارد.به دلیل کمبود جا در سالن Teatro Municipal برزیل خیلی زود بلیت های این مراسم ها به پایان میرسد که بینندگان ماه ها قبل باید صندلی خود را رزرو کنند.

سالن موسیقی برزیل

نیویورک

نیویورک و میدان تایمز و برادوی یکی از مشهور ترین میدان های دنیا که در نیویورک قرار دارد.سالن با شکوه نیو آمستردام (New Amsterdam ) که در لیست بهترین مقصدهای موزیکال دنیا قرار دارد میزبان این مراسم میباشد.این مکان زیبا که برای پخش فیلم های کلاسیک ساخته و طراحی شده است در برخی از روزهای سال میزبان مراسم موزیکال میباشد.

این سالن پر زرق و برق اوایل قرن بیستم ساخته شد که تا به امروز مراسم های بینظیری همچون Award-winning  در آن برگزار شده است.در طبقات بالایی سالن New Amsterdam  نیویورک شما میتوانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید و ویویی بینظیر از شهر نیویورک را ببینید.

سالن موسیقی نیویورک

لندن ، انگلیس

سالن با شکوه Old Vic لندن یکی از بهترین مکان های دنیا برای پخش موسیقی میباشد.و در کنار این سالن نیز سالن زیبای West End  که بهترین تئاتر های دنیا در آنجا اجرا شده است میزبان برنامه های موزکال میباشد.جشن ۲۰۰ سالگی تئاتر در این سالن برگزار شد.افراد مشهوری همچون لارنس الیویه ، جودی دنچ و دنیل ردکلیف (بازیگر نقش هری پاتر) در این سالن تئاتر اجرا کرده اند.

خوبی این سالن به این میباشد که به هتل نزدیک میباشد و گردشگران میتوانند با فاصله ای ۲۰ دقیقه ای از هتل به سالن Old Vic بروند و مراسم موزیکال خود را مشاهده کنند و شبی رویایی را رقم بزنند.

سالن موسیقی لندن

هامبورگ ، آلمان

سالن تئاتر Theater im Hafen که کناره رودخانه الب در هامبورگ،این سالن زیبا که با نیویورک و لندن برای کسب عنوان بزرگترین شهر موسیقی دنیا رقابت میکند سالانه مراسم های با شکوهی برگزار میگردد.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ساالن دسترسی با قایق و کشتی های گردشگری میباشد.سالن Theater im Hafen بیش از ۱۶ سال است که فعالیت دارد.

در کنار سالن Theater im Hafen ، سالن با شکوه دیگری در خیابان معروف هامبورگ یعنی Reeperbahn وجود دارد به نام سالن تئاتر Neue Flora که بزرگترین سالن تئاتر در آلمان میباشد.این سالن نیز در کنار اجرای تئاتر میزبان مراسم های موسیقی نیز میباشد.

سالن موسیقی هامبورگ

سیدنی ، استرالیا

تالار اپرای سیدنی یکی از معروفترین مکان های موجود در استرالیا میباشد. Sydney Opera House که نماد شهر سیدنی میباشد میزبان با شکوه ترین مراسم های موزیکال در دنیا نیز بوده است.این بنای زیبا با توجه به معماری خاصی که دارد همیشه چشم هارا به خود خیره کرده است و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری سیدنی میباشد.

یکی از مشهور ترین نمایش هایی که در این سالن اجرا شده است Miracle City بوده است ، نمایشی سرتاسر خنده شادی و انتقال فرهنگ با استفاده از این عمل.در تالار اپرای سیدنی نیز بهترین آبجو های دنیا به فروش میرسد.گردشگرانی که قصد دارند به این تالار با شکوه برای دیدن موسیقی های موزیکال بروند باید برای خرید بلیت خیلی سریع عمل کنند زیرا زودتر از آن چیزی که فکرش را بکنید بلیت های این تالار به پایان میرسد.

سالن اپرای سیدنی

منبع :آرامش سفر

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید