30

فروردین
1401

جاذبه های گردشگری میلان

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 74 0

شناخت جاذبه های گردشگری میلان ایتالیا ، میلان یکی از شهرهای توریستی دنیا و کشور ایتالیا میباشد.این شهر که پایتخت مد در دنیا میباشد پنجمین شهر بزرگ قاره اروپاست و دومین شهر بزرگ در کشور ایتالیا بعد از پایتخت این کشور یعنی رم.اگر به میلان سفر کنید قطعا در اولین دید خود میتوجه تیپ ها و لباسهای بسیار زیبا خواهید شد که مردمان و توریست های این شهر به تن دارند.سپس مجذوب جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و دیدنی این شهر خواهید شد جاذبه هایی که هر کدام دلیلی بر حضور بیشمار گردشگر در این شهر تاریخی میباشد.در این مطلب قصد داریم جاذبه های گردشگری میلان را معرفی کنیم تا در تور اروپاگردی بتوانید همه بخش ها را مشاهده کنید.

کلیسای جامع میلان

بی شک بهترین و محبوبترین و مشهورترین جاذبه گردشگری میلان و شاید اروپا کلیسای جامع میلان باشد.این کلیسای بسیار با شکوه یکی از زیباترین بناهای تاریخی قاره اروپاست.این کلیسا که در قرن ۱۴ میلادی ساخته شده است دارای معماری بسیار خاص و منحصر به فردی میباشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره میکند.در محل کلیسای جامع میلان فیلم ها سینمایی بسیاری فیلمبرداری شده است.

Duomo di Milano

کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه میلان

دیگر کلیسای شهر میلان که دارای معماری زیبایی میباشد کلیسای کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه که جذب جاذبه های گردشگری میلان میباشد.این کلیسای به سبک معماری گوتیک ساخته شده است و دارای و یکی از بخش های زیبای این کلیسا گنبد بزرگ و عظیم آن میباشد.در این کلیسا تابلویی از داوینچی و گنجینه شام آخر قرار دارد که میتوانید از آن دیدن نمایید.

Santa Maria Delle Grazie Milan

تالار آلااسکالا میلان

تالاری باشکوه و بینظیر برای مراسمات خاص و فوق العاده که حتی در دنیا حرف اول را میزند. تالار آلااسکالا میلان جزو جاذبه های گردشگری میلان میباشد که در آن بهترین کنسرت های اپرا برگزار شده است.این سالن بیش از هر چیزی مخصوص اجرای موسیقی اپرا میباشد و در نزد علاقمندان به موسیقی محبوب است.

تالار آلااسکالا

کاخ اسفورتسسکو میلان

کاخی بسیار زیبا با معماری تمام ایتالیایی در شهر میلان خودنمایی میکند.یکی از بخش های جذاب این کاخ وجود برجکی در وسط دیواره های آن میباشد که شبیه به برج ساعت است.آثار هنری بسیاری در کاخ اسفورتسسکو نگهداری مییشود که از مشهورترین آنها میتوانیم به نقاشی های  لئوناردو داوینچی اشاره کنیم.

کاخ اسفورتسسکو

محله ناویلی میلان

قطعا هر شهری دارای محله ای خاصی میباشد ، شهر میلان هم از این قائده خارج نیست و محله ناویلی در میلان یک جاذبه گردشگری محسوب میشود.محله ای که در وسط آن رودخانه قرار دارد و در دو طرف آن محلی برای عبور عابرین و رستوران ها و کافه هایی با غذاهای ایتالیایی.

محله ناویلی

نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم میلان

مرکز خرید ، پایتخت مد ، محل قرار گذاشتن و یا هرچیز دیگری را میتوان بر روی نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم گذاشت.این مکان یکی از بهترین پاتوق ها برای مردمان و توریست های میلان میباشد که میتوانند از آن دیدن نمایند. نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم دارای معماری بسیار خاصی میباشد که جدا از بخش های تفریحی آن باید از دیدن این معماری لذت ببرید.

جاذبه میلان

ورزشگاه سن سیرو میلان

یکی از جاذبه های گردشگری میلان که برای افراد فوتبال دوست بسیار جذاب میباشد ورزشگاه سن سیرو این شهر میباشد.این ورزشگاه دارای موزه ای مختص به دو تیم هم شهری یعنی آث میلان و اینترمیلان میباشد.اگر در روزی که یکی از دو تیم در این ورزشگاه بازی داشته باشند حضور داشته باشید بیش از پیش لذت خواهید برد.

سن سیرو

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید