01

اردیبهشت
1401

پرواز ماهان تهران استانبول

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 18 0

پرواز تهران استانبول به زودی یعنی از اول مهر مطابق با ۲۲ سپتامبر از سوی ایرلاین ماهان برقرار خواهد شد. این شاید خبر خوبی برای بسیاری از گردشگران، مسافران، تجار و کسانی باشد که بعد از شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرزهای بین‌المللی با لغو پروازهای ترکیش ایرلاین، اطلس و پگاسوس نتوانستند با قیمت مناسب به استانبول سفر کنند، زیرا همانطوری که می‌دانید در این مدت پرواز تهران استانبول با ترانزیت دوحه به صورت اختصاصی در دست ایرلاین قطری بود و قیمت بسیار بالایی داشت. اما حالا ایرلاین ماهان پیشقدم شده و با شرط تست منفی کرونا PCR البته در بازه زمانی مشخص مسافران را بدون ترانزیت به سرعت از مسیر تهران به استانبول خواهد رساند. برای خرید بلیط این پرواز باید آزمایش بدهید که در ادامه شرایط این آزمایش را به شما خواهیم گفت.

 پرواز تهران استانبول ماهان ایرلاین

پرواز تهران استانبول ماهان ایرلاین

پرواز تهران استانبول کی باز میشود؟ یکی از مهم‌ترین سوالات مردم در ماه‌های اخیر از آژانس‌های مختلف بود. بسیاری از تجار، متقاضیان مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور و حتی گردشگران نتوانستند در تابستان با خیال راحت به استانبول پرواز کنند و با فرا رسیدن پاییز بسیاری دیگر هم می‌خواستند تا برای تعطیلات زمستانی و کریسمس برنامه‌ریزی کنند، برای همین به دنبال زمان برقراری مجدد پرواز تهران استانبول ترکیش ایرلاین و یا پرواز تهران استانبول معراج ایرلاین بودند. اما خبر خوش را ایرلاین ماهان به مردم داد، تا شما با انجام تست PCR تنها و تنها تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز بتوانید با خرید بلیط و تیکت پروازی خود از ماهان بدون ترانزیت و مستیقم از تهران به ترکیه پرواز کرده و به شهر استانبول سفر کنید. البته این تست باید حتما در آزمایشگاه‌های مورد تائید انجام شده و مجدد تاکید داریم، حتما ۷۲ ساعت یعنی سه روز قبل از پرواز باشد.

مراکز انجام تست PCR برای پرواز تهران استانبول ماهان

تست PCR برای پرواز تهران استانبول ماهان در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، قم، اصفهان و شیراز انجام می‌شود. گردشگران تهرانی برای انجام این تست تا سه روز قبل پرواز می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به آزمایشگاه ونک در منطقه ونک تهران، آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش، آزمایشگاه بیمارستان پارس مراجعه کنند. همچنین آزمایشگاه انیستیتو پاستور نیز برای خدمت رسانی و انجام آزمایش برای دولتمردان و دیپلمات‌های جمهوری اسلامی ایران فعال و دایر است.

انجام تست کرونا در شهرستان‌ها برای پرواز تهران استانبول

انجام تست کرونا در شهرستان‌ها برای پرواز تهران استانبول

برای پرواز تهران استانبول با ایرلاین ماهان دوستان و گردشگران ساکن در شهرستان‌ها باید به مراکز زیر مراجعه کنند. تاریخ آزمایش نیز باید حتما تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز باشد:

  • آزمایشگاه پاتوبیولوژی آراد کرج
  • آزمایشگاه پزشکی بوعلی قم
  • آزمایشگاه آذرمهر اصفهان
  • آزمایشگاه نیلو شیراز
  • آزمایشگاه مرکز جهاد دانشگاهی مشهد

شروع پروازهای تهران استانبول

شروع پروازهای ایرلاین ماهان از مبدا تهران به مقصد استانبول اول مهرماه ۱۳۹۹ یعنی ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ خواهد بود و فروش بلیط‌های این پرواز تنها با ارائه تست PCR جهت سلامت گردشگران از بیماری کرونا آن هم سه روز قبل از پرواز ممکن خواهد بود و در غیر این صورت از پرواز شما ممانعت به عمل خواهد آمد. پس لطفا موارد مهم را حتما جدی بگیرید.

شروع پروازهای تهران استانبول

برای رزرو بلیط تهران استانبول با ایرلاین ماهان می‌توانید برای هر تاریخی که مدنظر دارید، در صورت موجود بودن پرواز همین حالا با دفتر ما تماس گرفته و با کارشناسان فروش بلیط خارجی ما صحبت کنید، تا بلیط خود را رزرو نمایید. برای سفری خوش به استانبول زیبا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی منتظرتان هستیم.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید