30

فروردین
1401

تعطیلات خرداد ۹۸ کجا بریم؟

ارسال شده توسط: گروه تحریریه آرامش سفر/ 23 0

بعد از ماه رمضان و در تعطیلات خرداد ۹۸ کجا بریم؟ این سوالاتی است که قطعا از خود خواهید پرسید و در چند روز تعطیلی این ماه کجا سفر کنیم. بعد از ماه رمضان سال ۹۸ تعطیلاتی ۴ روزه را در پیش خواهیم داشت که فرصت بسیار خوبی است برای رفتن به مسافرت و استفاد از این ۴ روز تعطیلی به نوعی از تاریخ سه شنبه ۱۴ خرداد الی جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ تعطیل میباشد.در این مقاله جدید آرامش سفر همراه ما باشید تا به شما بگوییم کجا میتوانید بروید.

جزیره کیش

یکی از مقصدهای بسیار عالی که میتوانید به آنجا سفر کنید سفری ۴ روزه به جزیره زیبای کیش میباشد.قطعا کیش در چهار روز تعطیلی خرداد یکی از شلوغترین بازه های زمانی خود را سپری خواهد کرد.جزیره کیش در تابستان همیشه شلوغ خواهد بود اما در این زمان شلوغتر میباشد که همین شلوغی باعث ایجاد مراسمات و جشن ها مختلفی خواهد شد که سفر شمارا بیش از پیش لذتبخش خواهد کرد.

برای رزرو تور ۴ روزه کیش ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

جزیره کیش

مشهد مقدس

سفری زیارتی به شهر مقدس مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا ( ع ) سفری که میتواند برای همه مسافران جذاب و خاطره انگیر باشد.مشهد مقدس همیشه در طی سال شلوغ میباشد اما در ۴ روزع تعطیلات خرداد ۹۸ قطعا شلوغترین روزها را سپری خواهد کرد.شما نیز میتوانید سفری به مشهد داشته باشید و از جاذبه های گردشگری مشهد دیدن نمایید.

برای رزرو تور ۴ روزه مشهد مقدس ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

مشهد

جزیره قشم

جنوب ایران همیشه جزو محبوبترین ها میباشد.سفر به جزیره های ایرانی حوزه خلیج فارس برای هیچ فردی تکراری نخواهد شد.شما میتوانید به جزیره کیش سفر کنید جزیره ای که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی میباشد که میتواند ساعتها شمارا مجذوب خود کند.

برای رزرو تور ۴ روزه جزیره قشم ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

جزیره قشم

شیراز

مگر میشود شیراز شهر راز را فراموش کرد!شهر شیراز شهری توریستی در استان فارس که میزبان گردشگران بسیاری در طی سال میباشد در تعطیلات خرداد ۹۸ یکی از شلوغترین روزهای خود را سپری خواهد کرد.اگر قصد دارید سفری تاریخی و زیبا را داشته باشید قطعا شیراز میتواند مقصدی جذاب برای شما باشد.

برای رزرو تور ۴ روزه شیراز ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شیراز

اصفهان

بریم به اصفهان نصف جهان ، شهری توریستی که سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی میباشد.اگر به اصفهان سفر میکنید باید جوری برنامه ریزی کنید تا بتوانید از تمامی جاذبه های گردشگری این شهر دیدن نمایید وگرنه شاید نتوانید تمام اصفهان را ببینید.شما نیز میتوانید با اقامت در هتل عباسی اصفهان یک شب رویایی را برای خود رقم بزنید.

برای رزرو تور ۴ روزه اصفهان و اقامت در هتل عباسی ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

اصفهان

ارمنستان ایروان

اگر قصد ایرانگردی را ندارید میتوانید به شهرهای خارجی سفر کنید.یکی از مقصد های گردشگری زیبا و محبوب برای ایرانیان کشور ارمنستان و شهر ایروان میباشد.شهر ایروان سالانه میزبان گردشگران ایرانی زیادی است که قصد سفر به این شهر را دارند.برای بازدید از جاذبه های ایروان ۴ روز زمان مناسبی است.

برای رزرو تور ۴ روزه ارمنستان ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ایروان

ترابوزن ترکیه

سفر به ترکیه محبوبترین مقصد گردشگری ایرانیان قطعا میتواند جذاب باشد.شهر ترابوزن شهری در کنار دریای سیاه با جاذبه های گردشگری جذاب خود میتواند ۴ روزه خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.ترابوزن یکی از مهمترین مراکز تجاری میباشد و آنهم به دلیل حضور راه ابریشم میباشد.

برای رزرو تور ۴ روزه ترابوزن ترکیه ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ترابوزن ترکیه

آنکارا

پایتخت کشور ترکیه شهری یکی از زیباترین شهرهای این کشور که میتوانید برای تعطیلات خرداد انتخاب کنید آنکارا میباشد.این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که قطعا سفر به آنجا برای هر گردشگری جذاب است و میتواند روزهای خاطره انگیزی را رقم بزند.

برای رزرو تور ۴ روزه آنکارا ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

انکارا

استانبول

یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا میتواند میزبان شما در تعطیلات خرداد ویژه عید فطر باشد.اگر قصد دارید سفری رویایی و خاطره انگیز را داشته باشید قطعا استانبول بهترین انتخاب برای شماست.این شهر با داشتن جاذبه های گردشگری بسیار مشهور خود در دنیا سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیا میباشد.

برای رزرو تور ۴ روزه استانبول ویژه تعطیلات خرداد ۹۸ با شماره ۰۲۱۵۴۰۳۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

استانبول

سفرهای یک الی دو روزه

برخی از گردشگران نمیتوانند ۴ روز را به سفر کردن بپردازند پس برای این افراد هم راهکار های خوبی داریم.یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده و سفر کردن در تعطیلات خرداد ۹۸ سفرهای یک الی دو روزه به مناطق تفریحی ایران میباشد.شما نیز میتوانید با استفاده از تورهای یک الی دو روزه آرامش سفر تورهایی همانند تور ماسال ، تور تهرانگردی ، تور همدانگردی و غیره از تعطیلات خرداد بهترین استفاده را ببرید.

ماسال

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید